Kerületi Atlétika Többpróba Verseny I-IV. korcsoport

Hubják Gergely 1n  

I. korcsoport

fiú

Csapat 3. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Loksay Bálint 3a  
Jankó András  
Zakariás Andor 2n  
Pintér Dávid 2a  
Tátos Vilmos  
Csordás Kornél  
Töttős Barnabás  
Papp Leila 3a  

I. korcsoport

lány

Csapat 5. hely
Szombathelyi Bori 3n  
Komondi Dóra  
Mihai Virág 2a  
Hepp Annamária  
Veres Márta  
Maruzs Szilvia  
Hódi Máté 4n egyéni 1. hely

II. korcsoport

fiú

Csapat 2. hely
Mongyi Máté 4a egyéni 2. hely
Balázs Gergő  
Debreceni Márk  
Kaján Ádám  
Kiss Lőrinc 4n  
Ujkéri Bálint  
Gárdonyi Nóra 4a  

II. korcsoport

lány

Csapat 6. hely
Ritter Vivien  
Kalapos Szonja  
Nyári Zsófia  
Pálinkás Luca 5a  
Bakos-Müller Noémi 3a  
Korponai Bence 7a egyéni 2. hely

III. korcsoport

fiú

Csapat 4. hely

Szendi Gyuláné

és

Kákonyi Vivien

Tatai Miklós 6a  
Tölgyesi Zsolt  
Zabláczki Benett 6b  
Szalay Csaba 5a  
Pongrácz Gábor 6b  
Korponai Kira 5a  

III. korcsoport

lány

Csapat 5. hely
Korponai Sztella  
Papp Emília  
Benesóczky Blanka 5n  
Körmendi-Sz. Panna  
Szekszárdi-O. Lili  
Zabláczki Dorián 8b  

IV. korcsoport

fiú

Csapat 4. hely
Karip Márkó 8a  
Újfalvi Ádám  
Strausz István 7a  
Pravetz Márton  
Szegő Anna 8b  

IV. korcsoport

lány

Csapat 4. hely
Bakos-S. Dorka  
Kober Réka 8a  
Lunardi Isabel 7b  
Varga Elina  
Varga Boglárka  

Országos Úszó Diákolimpia "A" kategória

Csabai Anna 6. a 50 m mellúszás 2. hely
100 m mellúszás 2. hely

Országos Sakk Diákolimpia-versenyző kategória

Ónodi Miklós 3. a egyéni 4. hely

Budapesti Mezei Futóverseny I-IV. korcsoport

Kósa Panna 5.a

egyéni 57.

(118 egyéni induló)

II. KCS.

LÁNY CSAPAT

12. hely

(22 induló csapat)

Felkészítő tanár:
Kalapos Szonja 4.a  

Gyollainé B.

Magdolna

Gárdonyi Nóra  
Czakó E. Borbála  
Ritter Vivien  
Börcsök Ivett  
Vén Villő 3.n  
Debreceni Márk 4.a

egyéni 22.

(141 egyéni induló)

II. KCS.

FIÚ CSAPAT

17. hely

(26 induló csapat

Mongyi Máté  
Balázs Gergő  
Egerszegi-Laborcz Zsombor 4.n  
Hódi Máté    
Tatár Dorottya 6.a

egyéni 15. hely

(134 egyéni induló)

-

 

Kákonyi Vivien

és

Szendi Gyuláné

Tölgyesi Zsolt 6.a  

III. KCS.

FIÚ CSAPAT

13. hely

(22 induló csapat)

Korponai Bence 7.a

egyéni 31. hely

(127 egyéni induló)

Árvai Richárd 6.b  
Zabláczki Benett  
Joó-Wolf Ákos 5.a  
Haut Tamás 7.b  

IV. KCS.

FIÚ CSAPAT

19. hely

(22 induló csapat)

Rácz Máté  
Zabláczki Dorián 8.b  
Késmárki Tamás  

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Free Joomla! templates by AgeThemes