Általános fizikai teherbírás (Mini-Hungarofit)

ÁLTALÁNOS FIZIKAI TEHERBÍRÁS (MINI-HUNGAROFIT):

EXTRA MINŐSÍTÉS:

Debreceni Márk 3.a 131 pont
Zimonyi Anna 4.n 123 pont
Mongyi Máté 3.a 120 pont

KIVÁLÓ MINŐSÍTÉS:

Gebora Zsófia 4.n 116 pont
Boros Linda 3.n 116 pont
Greksa Máté 2.n 114 pont
Loksay Bálint 2.a 114 pont
Szerencsi Ida 4.n 114 pont
György Dávid 2.a 113 pont
Fehér Bora 2.n 112 pont
Maukner Dominik 2.a 112 pont
Vén Villő 2.n 108 pont
Egerszegi-Laborcz Zsombor 3.n 107 pont
Mályi Orsolya 3.a 104 pont
Ujfalvi Petra Alexa 2.a 103 pont
Vargha Levente 4.n 103 pont
Ihász Máté 3.a 103 pont

EXTRA MINŐSÍTÉS (FUTÁS NÉLKÜL):

Ignácz Milán 1.n 63 pont
Németh Barnabás 1.n 57 pont
Papp Gábor 1.n 57 pont
Huszár Rebeka 3.a 56 pont
Mongyi Szabolcs 1.a 54 pont

KIVÁLÓ MINŐSÍTÉS (FUTÁS NÉLKÜL):

Varsányi Hanna 1.a 53 pont
Szabó Aurél 1.a 52 pont
Tátos Vilmos 1.a 52 pont
Barna Brúnó 1.n 52 pont
Varsányi Luca 1.n 52 pont
Illés Benjámin 1.n 52 pont
Palocsay Zsombor 1.a 51 pont
Hepp Annamária 1.a 51 pont
Nagy László 1.a 51 pont
Zakariás Andor 1.n 50 pont
Pintér Dávid 1.a 50 pont

2000 méteres síkfutás felmérése az alsó tagozatban

2010-es születésűek: 1. Gebora Júlia 2.n 10:35 perc
2. Komondi Dóra 2.n 11:11 perc
3. Rákos Panna 2.n 11:14 perc
4. Szombathelyi Bori 2.n 11:15 perc
5. Papp Leila 2.a 11:49 perc
6. Hunics Barbara 2.a 11:55 perc
1. Loksay Bálint 2.a 9:23 perc
2. Maukner Dominik 2.a 10:11 perc
3. Makai Milán 2.n 10:37 perc
4. Jankó András 2.a 10:41 perc
5. Rácz Bence 2.n 11:04 perc
6. Ónodi Miklós 2.a 11:29 perc

2009-es születésűek:

 

Debreceni Márk 2 mp-re

megközelítette az alsós

fiú pályacsúcsot!

(8:03 perc, Poósz Ádám

2008)

1. Vén Villő 2.n 9:48 perc
2. Fehér Bora 2.n 10:07 perc
3. Mályi Orsolya 3.a 10:42 perc
4. Bakos-Müller Noémi 2.a 10:53 perc
5. Veres Vivien 2.a 11:00 perc
6. Szépvölgyi Fanni 2.n 11:05 perc
1. Debreceni Márk 3.a 8:05 perc!!!
2. Ihász Máté 3.a 9:16 perc
3. Greksa Máté 2.n 9:20 perc
4. Józsa Miklós 2.a 9:28 perc
5. György Dávid 2.a 9:45 perc
6. Balázs Gergő 3.a 9:48 perc
2008-as születésűek 1. Kósa Panna 4.a 9:15 perc
2. Gebora Zsófia 4.n 9:47 perc
3. Makkai Lili 3.n 10:28 perc
4. Szekszárdi-Olekszik Lili 4.n 11:00 perc
5. Gárdonyi Nóra 3.a 10:25 perc
6. Korponai Zoé 4.a 11:47 perc
Tarbuza Tamara 3.a 11:47 perc
1. Mongyi Máté 3.a 8:57 perc
2. Baracska Márton 3.n 9:34 perc
3. Vargha Levente 4.n 9:36 perc
4. Zakariás Egon 3.a 9:48 perc
5. Gál-Werl Patrik 4.a 10:08 perc
6. Nagy Attila 3.n 10:16 perc

2007-es születésűek

 

Zimonyi Anna 5 mp-re

megközelítette az alsós

lány pályacsúcsot!

(8:55 perc, Kenesei Zsanett

 2004)

1. Zimonyi Anna 4.n 9:00 perc!!!
2. Szerencsi Ida 4.n 9:54 perc
3. Horváth Lili 4.n 11:42 perc
4. Benesóczky Blanka 4.n 11:43 perc
5. Körmendy-Szomoru Panna 4.n 11:46 perc
6. Korponai Sztella 4.a 11:47 perc
1. Nováki Andor 4.a 8:36 perc
2. Szalay  Csaba 4.a 8:50 perc
3. Faragó Márk 4.a 8:51 perc
4. Joó-Wolf Ákos 4.a 9:15 perc
5. Turi Barna 4.n 9:45 perc
6. Bárány Domonkos 3.n 9:54 perc

Budapesti Labdarúgó Diákolimpia I-III. korcsoport

1. korcsoport Balázs Gergő 3.a csapat 4-6. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Debreceni Márk
Hódi Máté 3.n
Greksa Máté 2.n
Szerencsi Pál 2.a
Ónodi Miklós
Loksay Bálint
György Dávid
2. korcsoport Czagányi-Szekfü Balázs 5.a

csapat 9-15. hely

(D csoport 3. hely)

Kalapos Titusz
Ujkéri Bence 5.b
Mongyi Máté 3.a
Bárány Domonkos 3.n
Joó-Wolf Ákos 4.a
Szalay Csaba
Tóth Krisztofer 4.n
Vargha Levente
3. korcsoport Lakatos Csongor 6.a

csapat 9-15. hely

(csoport 3. hely)

Szendi Gyuláné és

Kákonyi Vivien

Strausz István
Mongyi Dániel
Korponai Bence
Pravetz Márton
Ujkéri Bence 5.b
Árvai Richárd
Katona Dominik
Kiss Botond
Tölgyesi Zsolt 5.a

Kerületi Aerobic Verseny:"Kövesd a Vezetőt!" I-IV. korcsoport

Huszár Rebeka 3.a egyéni 1. hely csapat 2. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Wohner Klaudia 2.n egyéni 2. hely
Popovic Lea 4.a
Strausz Flóra 6.a egyéni 3. hely
Tatai Lili 7.b egyéni 4. hely
Soós Lilien 8.a
Józsa Emese 5.b
Gárdonyi Nóra 3.a egyéni 5. hely

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

2020. február 17., hétfő 00:00
B-hét
2020. február 18., kedd 09:00
Nyílt nap leendő elsős szülőknek
2020. február 19., szerda 09:00
Bemutató órák saját szülőknek
2020. február 21., péntek 00:00
Nevelési napok
2020. február 22., szombat 00:00
Nevelési napok
2020. február 23., vasárnap 00:00
Nevelési napok
Free Joomla! templates by AgeThemes