Kinder+SPORT regionális elődöntő

Szekszárdi Olekszik Lili

2.n

CSAPAT III. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

 

Kísérő tanár:

Szendi Gyuláné

Zimonyi Anna

Bertalan Ádám

Németh Huba

Benesóczky Blanka

Tatár Dorottya

3.a

Tölgyesi Zsolt

Nagy Sándor Pál

Hudák Adrienn

4.n

Jokán Cintia

Szaniszló Blanka

Vleskó Gergely

Vleskó Vendel

4.a

Strausz Flóra

4.e

Árvai Richárd

3.b

Benedek-Fazakas Beatrix

Greksa Daniella

6.n

 

III. korcsoport

lány csapat

V. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Kákonyi Vivien

Szendi Gyuláné

 

Mile Petra

 

Mitró Zsófia

 

Jankó Liza

6.a

 

Gyűrűs Boróka

5.a

 

Lakatos Levente

6.a

 

III. korcsoport

fiú csapat

VII. hely

Szabó Szabolcs

6.n

egyéni 5. hely

Filyó Bonifác

 

Szijj Andor

 

Vígvári Tamás

 

Szász Mirtill

7.n

 

IV. korcsoport

lány csapat:

IV. hely

Kákonyi Vivien

Szendi Gyuláné

Nagy Zsófia

 

Madocsay Tünde

 

Körösi Emese

8.b

 

Soós Anna

 

Barsi Kolos

8.b

 

IV. korcsoport

fiú csapat:

V. hely

Harsányi Bence

 

Virág Erik

7.a

 

Virág Milán

 

Vass Zoltán

 

Kerületi Mezei futóverseny

Greksa Daniella 6.n  

III. korcsoport

lány csapat

V. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Kákonyi Vivien

Szendi Gyuláné

Mile Petra  
Mitró Zsófia  
Jankó Liza 6.a  
Gyűrűs Boróka 5.a  
Lakatos Levente 6.a  

III. korcsoport

fiú csapat

VII. hely

Szabó Szabolcs 6.n egyéni 5. hely
Filyó Bonifác  
Szijj Andor  
Vígvári Tamás  
Szász Mirtill 7.n  

IV. korcsoport

lány csapat:

IV. hely

Kákonyi Vivien

Szendi Gyuláné

Nagy Zsófia  
Madocsay Tünde  
Körösi Emese 8.b  
Soós Anna  
Barsi Kolos 8.b  

IV. korcsoport

fiú csapat:

V. hely

Harsányi Bence  
Virág Erik 7.a  
Virág Milán  
Vass Zoltán  

Bronzérem a diákolimpián

Zimonyi Barna 4.n osztályos tanulónk Püspökladányban az Országos Birkózó Diákolimpián bronzérmet szerzett a 42 kg-os súlycsoportban. A versenyen a Magyar Birkózó Szövetség a nemzeti válogatott diákcsapatba a teljesítménye alapján beválasztotta Barnát!

Gratulálunk!

Kerületi Játékos Farsangi Váltóverseny

Hódi Máté 1.n CSAPAT IV. HELY

A csapatot

összeállította:

Gyollainé B.Magdolna

Makkai Lili
Szekszárdi-Olekszik Lili 2.n
Benesóczky Blanka
Bertalan Ádám
Németh Huba
Boros Bodza 3.a
Tölgyesi Zsolt
Rácz Máté 4.n
Szaniszló Blanka
Haut Tamás
Kákonyi Vivien tanárnő felnőtt
Boros Balázs szülő

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

Sze dec. 07 @15:00 - 05:00PM
Ki mit tud a Gádorban?
Free Joomla! templates by AgeThemes