Országos Egyéni Amatőr Sakk Diákolimpia

Ónodi Tamás 3.a

 

10. hely

 

Budapesti Atlétika Többpróba Diákolimpia

Benesóczky Blanka 2.n

egyéni 15. hely

 (100 induló)

Leggyorsabb lány 40 méteren

a korcsoportjában!

I.KORCSOPORT:

egyéni induló

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

 

Kákonyi Vivien

Kozma Edit

Mártonné D. Andrea

Joó-Wolf Ákos 2.a  

I.KORCSOPORT:

egyéni induló

Korponai Bence 4.e egyéni 21. hely

II. KORCSOPORT

FIÚ CSAPAT:

VII. HELY

(20 csapat közül)

Pravetz Márton 4.a egyéni 22. hely
Vleskó Gergely 4.n egyéni 40. hely
Vleskó Vendel 4.a (131 induló)
Strausz István 4.e  
Zimonyi Barna 4.n  
Szaniszló Blanka 4.n egyéni 51. hely

II. KORCSOPORT

LÁNY CSAPAT:

XVI. HELY

(21 csapat közül)

Strausz Flóra 4.e (126 induló)
Hudák Adrienn 4.n  
Jokán Cintia 4.n  
Marjai Dóra 4.e  
Lunardi Isabel 4.n  

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN A SZÜLŐK NAGY SEGÍTSÉGÉT A GYEREKEK AUTÓVAL VALÓ ODA- ÉS VISSZASZÁLLÍTÁSÁBAN! (BP. HONVÉD PÁLYA)

Kerületi Foci

Harsányi Bence 8.b  

IV. KORCSOPORT

CSAPAT

IV. HELY

Felkészítő

tanár:

Szendi Gyuláné

Kákonyi Vivien

 

Gyollainé B.Magdolna

Mihalovics Balázs  
Vanicsek Márkó  
Kiss Dominik  
Vencel Zsolt 7.a
Papp Dániel A torna legjobb kapusa
Gönczi László 7.n  
Lakatos Levente 6.a  
Góman János 5.a  

III. KORCSOPORT

CSAPAT

II. HELY

Horváth Péter  
Mérges Marcell 5.b  
Harsányi Tamás  
Wolfram Dominik  
Lakatos Levente 6.a A torna legjobb játékosa
Papp Mátyás 6.n  
Veres Kristóf  

Kerületi Atlétika többpróba verseny

Barsi Kolos 8.b  

IV. korcsoport

fiú csapat:

VII. hely

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Kákonyi Vivien

Mihalovics Balázs  
HarsányiBence  
Csehlán Dávid 7.n  
Szijj Máté  
Papp Dániel 7.a  
Szász Mirtill 7.n  

IV. korcsoport

lány csapat:

V. hely

Nagy Zsófia Panni  
Madocsay Tünde  
Körösi Emese 8.b  
Soós Anna  
Elek Boglárka 7.a  
Szabó Szabolcs 6.n  

III. korcsoport

fiú csapat:

VI. hely

Gyollainé B. Magdolna

Kákonyi Vivien

Szendi Gyuláné

Veres Kristóf  
Szijj Andor  
Filyó Bonifác  
Lakatos Levente 6.a  
Zabláczki Dorián 5.b  
Greksa Daniella 6.n  

III. korcsoport

lány csapat:

V. hely

Mitró Zsófia  
Mile Petra  
Jankó Liza 6.a  
Gyűrűs Boróka 5.a  
Nagy Sándor Pál 3.a  

I. korcsoport

fiú csapat:

VIII. hely

Gyollainé B. Magdolna

Kákonyi Vivien

Mártonné D. Andrea

Szél József 2.a  
Joó-Wolf Ákos egyéni 6. hely
Németh Huba 2.n  
Bertalan Ádám  
Vargha Levente  
Benesóczky Blanka 2.n egyéni 4. hely

I. korcsoport

lány csapat:

V. hely

Szaniszló Ágnes  
Zimonyi Anna  
Szekszárdi-Olekszik Lili  
Korponai Zoé 2.a  
Papp Emília  
Pravetz Márton 4.a egyéni 3. hely

II. korcsoport

fiú csapat:

I. hely

Gyollainé B. Magdolna

Kákonyi Vivien

Kozma Edit

Szendi Gyuláné

Vleskó Vendel  
Vleskó Gergely 4.n  
Zimonyi Barna  
Palotás Levente  
Strausz István 4.e  
Korponai Bence  
Szaniszló Blanka 4.n egyéni 3. hely

II. korcsoport

lány csapat:

V. hely

Jokán Cintia  
Lunardi Isabel  
Pigniczkí Veronika  
Strausz Flóra 4.e  
Karnóth Kamilla 5.a  

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Free Joomla! templates by AgeThemes