Kerületi atlétikai többpróba verseny

IV. korcsoport Elek Boglárka 7.a  

Lány csapat:

VI. hely

Felkészítő tanárok:

Szendi Gyuláné

Kákonyi Vivien

Nagy Zsófia Panna 7.n  
Szász Mirtill  
Soós Anna 8.b  
Takács Annamária  
Kovács Anna  
Barsi Kolos 8.b egyéni 6.hely

Fiú csapat:

IV. hely

Mihalovics Balázs  
Harsányi Bence  
Nagy Benedek  
Pék Bence 7.a  
Borbély Márk  
III. korcsoport Greksa Daniella 6.n  

Lány csapat:

III. hely

Felkészítő tanárok:

Gyollainé B.Magdolna

Kákonyi Vivien

Szendi Gyuláné

Mitró Zsófia  
Mile Petra  
Ujvári Dorka  
Döme Melissza 6.a  
Jankó Liza  
Lakatos Levente 6.a egyéni 2. hely

Fiú csapat:

IV.hely

Vargyas Barna  
Vigvári Tamás 6.n  
Veres Kristóf  
Filyó Bonifác  
Wolfram Dominik 5.b  
Karip Márkó 5.a  

Futafok 1-15. helyezett Gádorosok

1. kisérős lány Medgyesi Imola Lara 1.n 5. hely
Czakó Emma Borbála 1.a 6. hely
Nyári Zsófia 1.a 11. hely
1. kisérős fiú Szabó Zénó 1.n 7. hely
1. bátor lány Pörzse Nóra 1.n 8. hely
Korponai Zoé 2.a 11. hely
2. futam lány Zimonyi Anna 2.n 7. hely
3. futam lány Benedek-Fazakas Beatrix 3.b 6. hely
Tatár Dorottya 3.a 11. hely
Döme Nadin 3.a 13. hely
3. futam fiú Árvai Richárd 3.b 8. hely
Korponai Bence 4.e 10. hely
Nováki Márk Bendegúz 3.b 11. hely
4. futam lány Karnóth Kamilla 5.a 3. hely
Strausz Flóra 4.e 6. hely
Lunardi Isabel 4.n 14. hely
4. futam fiú Haba Tamás 4.a 14. hely
5. futam lány Gyűrűs Boróka 5.a 7. hely
5. futam fiú Karip Márkó 5.a 12. hely
6. futam lány Jankó Liza 6.a 4. hely
Mitró Zsófia 6.n 12. hely
6. futam fiú Szabó Szabolcs 6.n 12. hely
7. futam fiú Virág Milán 7.a 4. hely
Virág Erik 7.a 6. hely
8. futam lány Elek Boglárka 7.a 13. hely
8. futam fiú Barsi Kolos 8.b 15. hely

Campona váltó

1. kcs.

Sportmanók:

Hóbor Barbara - Horváth Lili-

Árvai Richárd - Vleskó Gergely

2.n

3.b

4.n

7. hely

Campona

váltó 2. kcs.

Rakéták:

Karnóth Kamilla - Döme Melissza-

Pék Bence - Barsi Kolos

5.a

5.a - 6.a

7.a - 8.b

6. hely

Campona

váltó női

Gádoros Amazonok:

Rostás Mónika - Gyollainé B.Magdolna-

Csizmaziáné Dömös Veronika –

-  Kákonyi Vivien

Gádoros

tanárnők

3. hely

Görkorcsolya

lány

Rimay Alexa 8.b 6. hely
Czakó Eszter 4.n 9. hely
Horváth Krisztina 4.e 10. hely
Papp Flóra 4.n 11. hely
Zsidákovits Réka 4.e 15. hely
Görkorcsolya fiú Szabó Szabolcs 6.n 4. hely
Felnőtt női 2. Manninger Júlia 3.a tanító 4. hely
Felnőtt női 3. Molnár Judit 6.n szülő 5. hely
Czakó Katalin 1.a szülő 9. hely
Paulik Magdolna 6.a szülő 15. hely
Felnőtt férfi 2. Puskás Márton 7.a felnőtt 5. hely
Felnőtt férfi 3. Puskás Zoltán 7.a tanár 2. hely

6. oldal / 6

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

Nincsenek események
Free Joomla! templates by AgeThemes