Kerületi Játékos Sportverseny I-II.korcsoport

Szekszárdi-Olekszik Lili 2.n CSAPAT V. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.Magdolna

Zimonyi Anna
Pilinger Lóránd
Németh Huba
Soós Boglárka 3.a
Tatár Dorottya
Nagy Sándor Pál
Tölgyesi Zsolt
Hudák Adrienn 4.n
Szaniszló Blanka
Jokán Cintia
Zimonyi Barna
Vleskó Gergely
Haut Tamás
Marczell Botond
Marjai Dóra 4.e
Horváth Krisztina
Keres Péter

Kerületi felsős úszóverseny

Tátos Viola 5.a gyorsúszás 3. hely

III. korcsoport

lány

Mitró Zsófia 6.n gyorsúszás 4. hely
Tátos Viola-Gyűrűs Boróka-Méreg Dóra-Tölgyesi Csilla

5.a

5.a

5.b

7.n

4x50 m gyorsváltó 5. hely
Fintor Lőrinc 5.b hátúszás 2. hely

III. korcsoport

fiú

Zabláczky Dorián 5.b hátúszás 3. hely
Hudák Domokos- Fintor Lőrinc-Lakatos Levente-Zabláczky Dorián

5.b

5.b

6.a

5.b

4x50 m gyorsváltó 3. hely
Hatvani Zsófia 7.n gyorsúszás 4. hely

IV. korcsoport

lány

mellúszás 4. hely
Barsi Kolos 8.b gyorsúszás 3. hely

IV. korcsoport

fiú

mellúszás 3. hely
Szijj Máté 7.n hátúszás 3. hely
Fintor Gellért 7.n hátúszás 6. hely
gyorsúszás 6. hely

Barsi Kolos-

Szijj Máté-

Fintor Gellért-Dévald Tamás

8.b

7.n

7.n

8.b

4x50 m gyorsváltó 3. hely

Budapesti Mezei Futóverseny

 

Karnóth Kamilla 5.a

egyéni 35. hely

(96 egyéni induló közül)

II. KORCSOPORT

LÁNY CSAPAT

9. hely

(16 csapat közül)

Felkészítő tanárok:

Gyollainé B. Magdolna

Kákonyi Vivien

Szendi Gyuláné

Nógrádiné T. Marietta

Kozma Edit

Strausz Flóra 4.e  
Benedek-Fazakas Beatrix 3.b  
Lunardi Isabel 4.n  
Hudák Adrienn 4.n  
Pék Máté 4.a

egyéni 43. hely

(132 induló közül)

II. KORCSOPORT

FIÚ CSAPAT

11. hely

(24 csapat közül)

Korponai Bence 4.e  
Árvai Richárd 3.b  
Nováki Márk Bendegúz 3.b  
Vleskó Gergely 4.n  
Jankó Liza 6.a

egyéni 43. hely

(136 egyéni induló közül)

III. KORCSOPORT

LÁNY CSAPAT

15 hely

(21 csapat közül)

Gyűrűs Boróka 5.a  
Greksa Daniella 6.n  
Mile Petra 6.n  
Döme Melissza 6.a  

Részletes eredmények a BDSZ honlapján.

Köszönjük szépen a Szülők segítségét a versenyzők autóval való oda-vissza szállításában!

Kerületi foci IV. korcsoport

Vanicsek Márkó 8.b   CSAPAT IV.HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

és

Kákonyi Vivien

Mihalovics Balázs  
Harsányi Bence  
Nagy Benedek  
Papp Dániel 7.a A torna legjobb kapusa
Pék Bence  
Wenczel Zsolt   

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

Nincsenek események
Free Joomla! templates by AgeThemes