1.b osztály

1.n

Osztályfőnök: Kormos Erika

Napközis nevelő: Borbély Beatrix

 

Az osztály tanulói:

 

Bauer Noémi, Czimbalmos Benedek, Csillag Ákos, Demeter Noel, Dukai  Dávid,

Erős Tessza, Farkasházi  Konrád, Gruss Ádám, Haász Noel, Hedvicsek Mirabel, Horváth Olivér Zsolt,

Horváth Luca, Jankó Donát, Jónap Luca, Karácsonyi  Klaudia,

Karácsonyi  Richárd, Kis Lilien, Kontra Hanna, Krizmanics Hanna, Kruck Orsolya,

Mészáros Erik, Nagy Kristóf Attila, Polgár Tamás, Rácz Boglárka, Sárközi Izrael József,

Sebők-Nagy Villő, Skerlecz Brúnó Viktor, Szabó Fanni Blanka, Takács Bálint,

Takács Bálint, Tóth Sára Edit, Várkonyi Bianka, Belányi Aliz

 

1.a osztály

1.a

Osztályfőnök: Nógrádiné Tokai Marietta

Napközis nevelő: Kuron Kinga Erika

 

Az osztály tanulói:

 

Balogh Luca, Balogh Zénó, Bereczki Bettina, Drávai Márk Milán,

Erdő Nimród, Földes Máté, Gergely Panna, Hepp Ádám, Hofmeister Félix,

Ignácz Máté, Jeck Laura, Jelinek Dávid, Kaszt Bíborka, Kovács Zsombor, Kovács Dániel,

Kovács Dániel, Kovács-Holczer Borka, Loksay Balázs, Magyar Blanka, Milesz Kristóf,

Molnár Bence Dániel, Nagy  Fruzsina, Németh Kinga, Nyirő Sára Orbán Alex,

Pach Lili, Pestalics Péter, Pető Sára Eszter, Server-Marton Lukas,

Simaházi Adél Emese, Váradi  Vilmos, Vén Gergely, Veress Gréta

8.n osztály

8.n

Osztályfőnök: Csizmaziáné Dömös Veronika

Osztályfőnök-helyettes: Németh Tibor

Az osztály tanulói:

 Bacsó Dániel, Benesóczky Blanka, Bertalan Ádám, Fintor Sarolta Mária, 

Horváth Lili Anna, Horváth Szonja, Illinger Péter,

Kober Márton, Komondi Laura, Kovács Nóra, Körmendy-Szomoru Panna,

Ladányi Júlia, Markos Csanád, Maros Veronika, Németh Huba, Pilinger Lóránd Tibor,

Szekszárdi-Olekszik Lili, Végh Fruzsina, Wohner Viktória

 

 2.n osztálykép (2015 szeptembere)

3.n osztálykép (2016 szeptembere)

4.n osztálykép (2017 szeptembere)

5.n osztálykép (2018 szeptembere)

6.n osztálykép (2019 szeptembere)

7.n osztálykép (2020 szeptembere)

8.a osztály

8.a 

Osztályfőnök: Tevan Zsolt

Osztályfőnök-helyettes: Fleck Zsófia

Az osztály tanulói:

 Ajpli Dorka, Bakos-Sohajda Attila, Bana-Horváth Villő, Belényesi Dániel Ádám, Boros Kincső Dorottya,

Faragó Márk, Gál-Werl Patrik, Hadászi Nóra, Holler-Karácsonyi Alexander, Hrisztov Emma, Hutkay Levente,

Joó-Wolf Ákos, Kalmár Lilla Hanga, Keri Alexandra, Korponai Kira Alexandra,

Korponai Sztella Nikoletta, Korponai Zoé Sára, Kósa Panna Krisztina, Lunardi Márk,

Papp Emília, Pálinkás Luca, Pető Dorka Lilla, Popovic Lea, Serfőző Zsombor

Szalay Csaba, Tóth Bognár Szabolcs, Vida Borbála

 

2.a osztálykép (2015 szeptembere)

3. a osztálykép (2016 szeptembere)

4.a osztálykép (2017 szeptembere)

5.a osztálykép (2018 szeptembere)

6. a osztálykép (2019 szeptembere)

7.a osztálykép (2020 szeptembere)

7.a osztály

7.a

Osztályfőnök: Szendi Gyuláné

Osztályfőnök-helyettes: Gyollainé Búzás Magdolna

Az osztály tanulói:

 Balázs Gergő, Börcsök Ivett, Czakó Emma Borbála,

Debreceni Márk Péter,  Gárdonyi Nóra, Ihász Máté József,

Kalapos Szonja, Kormos-Hegyi Benedek,

Kovács Barnabás, Kovács-Haász Flóra, Kulcsár Nóra, Mályi Orsolya,

Maruzs Zoltán Bálint, Máté Dominik, Mongyi Máté,

Nyári Zsófia, Ördög Ákos, Sebestyén Virág,

Szabó-Lipták Márk, Tarbuza Tamara,

Varga Kende, Zakariás Egon Zoltán

 

1.a osztálykép (2015 szeptembere) 

2.a osztálykép (2016 szeptembere)

3.a osztálykép (2017 szeptembere)

4.a osztálykép (2018 szeptembere)

5.a osztálykép (2019 szeptembere)

6.a osztálykép (2020 szeptembere)

7.n osztály

7.n

Osztályfőnök: Szabados Mónika

Osztályfőnök-helyettes: Szeiler Emese

Az osztály tanulói:

Baracska Márton, Barna Balázs, Bartucz Csombor, Egerszegi-Laborc Zsombor, Erődi-Gaál Zoltán, Georgiu Artemisz, Hódi Máté, Iván Gergely Géza, Kasza-Kovács Flóra, Kiss Lőrinc Ágoston, Kovács Martin, Makkai Lili Anna, Medgyesi Imola Lara, Mile Viktória, Nagy Attila Amír, Pörzse Nóra, Soós Dóra, Stier Márton, Sülyi Márton Zoltán, Szabó Zénó, Szunyogh Csilla Gyöngyi, Tavali Marcell, Tóth Mátyás, Török Kiara, Ujkéri Bálint András

 

1.N osztálykép (2015 szeptembere) 

2.n osztálykép (2016 szeptembere)

3.n osztálykép (2017 szeptembere)

4.n osztálykép (2018 szeptembere)

5.n osztálykép (2019 szeptembere)

6.n osztálykép (2020 szeptembere)

1. oldal / 3

Partnereink

bakosfa iskolagyumolcs  
kobold 004    

egyszazalek

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Eseménynaptár

Augusztus 2022
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

Nincsenek események
Free Joomla! templates by AgeThemes