Tudásbajnokság

A Tudásbajnokság Országos döntőjén 1. helyezést ért el Pach Lili 1.a osztályos tanulónk matematika tantárgyból, tanítója Nógrádiné Tokai Marietta. Vári Balázs 4.a osztályos tanulónk két 1. helyezést is elért, matematikából és anyanyelvből, tanítói Mártonné Dudás Andrea és Segesdiné Nagy Mária.
Gratulálunk a szép eredményekért!

Tudásbajnokság

Polgár András a Tudásbajnokság országos döntőjét megnyerte matematika és magyar tantárgyból.
Felkészítő tanára: Buzás Rita

Tudásbajnokság

A Tudásbajnokság megyei fordulójának 1. helyezettjei, akik továbbjutottak az országos döntőbe: Pach Lili 1.a (matematika), Vén Gergely 1.a (matematika), Pach Benjamin 3.n (matematika), Puksa Veronika 4.b (környezetismeret), Vári Balázs 4.a (anyanyelv és matematika).

Gratulálunk a győzteseknek, büszkék vagyunk rájuk!

Matematikaverseny eredmény

A KALMÁR LÁSZLÓ MATEMATIKAVERSENY országos döntőjében Pach Benjamin 3. n. osztályos tanuló 3. helyezést ért el! Gratulálunk!!!!

Vöröskeresztes verseny

Bronz minősítéssel második helyezett lett iskolánk csapata a budapesti fordulón.
Csapattagok: Papp Emília, Korponai Kíra, Korponai Sztella, Maruzs Zoltán, Tóth- Haász Flóra.
Felkészítő tanáruk: Fleck Zsófia

Környezetvédelmi verseny országos 3. hely

A XX. Balogh János Kárpát-medencei Környezet- és Egészségvédelmi Csapatverseny országos döntőjén iskolánk csapata 3. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kulcsár Nóra 7.a, Hunics Barbara és Jankó András 6.a osztályos tanulók.

Felkészítő: Fleck Zsófia

1. oldal / 3