NyelvÉSZ országos döntő

Május 6-án Szegeden tartották a 18. nyelvÉSZ anyanyelvi verseny országos döntőjét. A döntőbe évfolyamonként a megyei forduló első helyezettjei, a budapesti és határunkon túli legjobbak, valamint további 10, az országos rangsor szerint legjobb eredményt elérő diák juthatott.

Iskolánk 3.a. osztályos diákja, Nagy Anna a területi forduló 3. évfolyamos legjobbjaként jutott a döntőbe. Itt nagyon szép versenyzéssel a 17. helyet szerezte meg. Harmadikos kategóriában egyébként 3150 diák indult a versenyen!
Anna felkészítő tanára Mártonné Dudás Andrea.

Gratulálunk!

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

Nincsenek események
Free Joomla! templates by AgeThemes