Országos 10. hely a sakk diákolimpián

Ónodi Tamás 3.a osztályos diákunk 10. helyezést ért el a Budapesten megrendezett Országos Egyéni Amatőr Sakk Diákolimpián. A verseny napján már 8 órakor megkezdődött a regisztráció és 10 órakor a megnyitó idejére már alig lehetett a zsúfolt teremben elférni. Hiszen a résztvevő 283 diákot a szülők és több edző is elkísérte erre az eseményre. A megnyitó után hamarosan következtek a játszmák, melyek 7 fordulós svájci rendszerűek voltak versenyóra használattal. Este 6 órakor fejeződött be az utolsó és háromnegyed hétkor vette kezdetét az eredményhirdetés. 

Nemzeti Együttmüködési Alap

Alapítványunk a 2019. évműködési kiadásainak fedezésére sikeresen pályázott a Nemzeti Együttműködési Alaphoz és 154.000 forintot nyert. Köszönjük a támogatást.

Itt talál meg minket

Közösségi oldalunk

életrevaló

agenda21 okoiskola tehetsegpont umwelt unesco
© Gádor Általános Iskola 1950 - 2019 - minden jog fenntartva.

E-napló belépés

ekreta weblap

Legújabb események

Nincsenek események
Free Joomla! templates by AgeThemes