Fontos nyári időpontok

Ügyeleti időpontok 4 alkalommal szerdánként 9-től 13 óráig:
július 10.
július 24.
augusztus 7.
augusztus 21.

Ebédbefizetés 2 alkalommal keddenként 7-től 13 óráig az orvosiban:
augusztus 13.
augusztus 27. (pótbefizetés)

Javítóvizsga időpontja:
augusztus 28. szerda

Évnyitó:
szeptember 2. hétfő 8 óra

Felsős taneszközkészlet

Az alábbiakban a felsős tantárgyak és osztályok taneszközkészletei láthatók...

Olvasási verseny 1. hely

A 2018/2019-es tanévben meghirdetett Olvass.el! országos online olvasási vetélkedőn az első hat közé került " A négy könyvszellem" négytagú csapata, mely a Kaposvári Egyetemen rendezett döntőben 1. helyezést ért el. A csapat tagjai: Bárány Domonkos; Georgiu Artemisz; Hubják Nóra és Medgyesi Imola 4.n. osztályos tanulók.

Felkészítő tanár: Váczi Éva

Gratulálunk!

Fővárosi elsősegélynyújtó verseny

A Magyar Vöröskereszt elsősegélynyújtó versenyének budapesti fordulóján nyolcadikos csapatunk 3.helyen végzett. A fővárosi fordulót, 2019.05.31-én rendezték meg a Bikás parkban. A versenyen 5 gyakorlati és 4 elméleti állomáson kellett bizonyítani a tudásukat.

A csapat tagjai:

• Horváth Krisztina 8.a
  • Kober Réka 8.a
  • Szabó Flóra 8.a
  • Szabó Zsófia 8.a
  • Hunics Balázs 8.b

Gratulálunk!

Felkészítők: Kántor Lászlóné és Pelle Ildikó

Jutalomkirándulás

Kimagaslóan jól tanuló gyerekeink minden év végén jutalomkiránduláson vesznek részt. Idén a Velencei-tó partjára a dinnyési Várparkba és Skanzenbe látogattak.

Kutyás fejlesztő foglalkozások

furfangA 2018 októberétől 2019 júniusáig tartott kutyás fejlesztő foglalkozások hatására Luca tanulási képessége, szókincse, önbizalma és feladattudata látványosan javult, az év végén tanulmányi eredményességéért részt vehetett a jutalomkiránduláson. Az állatasszisztált terápiát Kardalus Judit tartotta Furfang nevű kutyájával az Azúr Segítőkutyás Egyesülettől és Kiss Mónika fejlesztőpedagógussal.

Kitüntetés

Iskolánk igazgatója, Maróthy Miklósné a pedagógusnap alkalmából Dél-Buda Közneveléséért kitüntetésben részesült a Nemzeti Színházban. Gratulálunk!

Mi mindannyian ide járunk