Általános fizikai teherbírás

 

 

EXTRA ÉS KIVÁLÓ MINŐSÍTÉST ELÉRŐ  DIÁKJAINK

ALSÓ TAGOZAT /2002-ES ÉS KÉSŐBBI SZÜLETÉSŰEK/ 

EXTRA: 120 pont-140 pont

Vári Diána

3.a

134 pont

Lakatos Levente

3.a

123 pont

Pék Bence

4.a

123 pont

Szabó Vencel

4.a

121 pont

Virág Erik

4.a

121 pont

 

KIVÁLÓ: 100-119 pont

 

Gönczi László

4.n

118 pont

Jankó Liza

3.a

118 pont

Vleskó Gergely

1.n

117 pont

Vári Anna

3.a

115 pont

Greksa Daniella

3.n

114 pont

Fleck Júlia

3.a

112 pont

Szijj Máté

4.n

111 pont

Malik Barnabás

2.a

111 pont

Késmárki Tamás

2.b

110 pont

Filyó Bonifác

3.n

109 pont

Nagy Zsófia

4.n

109 pont

Soós Anna

5.b

108 pont

Zimonyi Barna

1.n

107 pont

Pachner Lóránt

4.n

107 pont

Nagy Benedek

5.b

107 pont

Mérges Marcell

2.b

107 pont

Ferenczi Vivien

3.a

106 pont

Tölgyesi Csilla

4.n

106 pont

Szász Mirtill

4.n

105 pont

Mile Petra

3.n

104 pont

Diószegi Ádám

4.a

104 pont

Boros Bendegúz

2.b

103 pont

Makai Botond

1.e

103 pont

Tölgyes Kristóf

3.n

103 pont

Virág Milán

4.a

102 pont

Pigniczki Veronika

1.n

102 pont

Szemes Balázs

3.n

101 pont

Kovács Fanni

4.n

101 pont

Németh Veronika

2.b

100 pont

Pravetz Márton

1.a

100 pont

Budapesti focibajnokság

Barsi Kolos

5.b

A budapesti

Felkészítő tanár:

Deák Tamás

6.a

focibajnokságra

 

Greksa Bence

6.n

bejutott

 

Guba Botond

6.a

kerületi

 

Harsányi Bence

5.b

1. helyezett

Szendi Gyuláné

Jankó Ádám

5.b

csapatunk

 

Jokán József

6.a

dicséretesen

 

Lakatos Gergő

6.a

helytállt!

 

Lakatos Levente

3.a

 

 

Mitró Márton

6.n

   

Pék Bence

4.a

   

Szijj Máté

4.n

   

Vanicsek Márkó

5.b

   

100 4465 1

 

 

 

Kerületi atlétika verseny

2013. 04. 15-17. BMTE Sportpálya

IV. korcsoport:

 

Barsi Csenge

7.a

 

Felkészítő tanár:

Szili Bettina

7.a

 

Szendi Gyuláné

Magyar Kincső

7.b

Csapat 5. hely

 

Vida Tímea

8.a

   

Ulrich Réka

8.a

   

 

III. korcsoport:

 

Kőrösi Emese

5.b

 

Felkészítő tanár:

Takács Annamária

5.b

 

Szendi Gyuláné

Harsányi Gabriella

6.a

Csapat 4. hely

 

Zabláczki Alexandra

6.n

   

Filyó Borbála

6.a

   

Freyer Virág

7.a

   

Újvári Hanna

7.a

   

 

 

 

II. korcsoport:

 

Lakatos Levente

3.a

 

Felkészítő tanár:

Pék Bence

4.a

 

Gyollainé B.

Nagy Benedek

5.b

Csapat 3. hely

Magdolna

Vanicsek Márkó

5.b

   

Szijj Máté

4.n

   

Göncz László

4.n

   

Marjai Réka

5.b

Csapat: 4. hely

 

Soós Anna

5.b

   

Vári Diána

3.a

   

Vári Anna

3.a

   

Fleck Júlia

3.a

   

Szász Mirtill

3.a

   

 

 

 

I. korcsoport:

 

Takács Anna

3.n

 

Felkészítő tanár:

Gyűrűs Boróka

2.a

 

Gyollainé B.

Kovács Réka

2.b

Csapat 4. hely

Magdolna

Soós Kata

2.b

   

Marjai Dóra

1.e

   

Baranyai Eszter

1.e

   

 

 

Kerületi Aerobic Verseny

Marjai Dóra 1.e

2006

1. évfolyam

3. hely egyéni

 

Felkészítő

Soós Lilien 3.a

2004

2. évfolyam

2. hely egyéni

 

tanár:

Balog Csenge 3.a

2003

3. évfolyam

2. hely egyéni

   

Nagy Zsófia 4.n

2002

4. évfolyam

4. hely egyéni

CSAPAT

Gyollainé B.

Gaál Eszter 6.a

2001

5. évfolyam

4. hely egyéni

III. HELY

Magdolna

Venyingi Teodóra 6.n

2000

6. évfolyam

3. hely egyéni

   

Freyer Virág 7.a

2000

7. évfolyam

3. hely egyéni

   

Barsi Csenge 7.a

2001

8. évfolyam

2. hely egyéni

   

Az aerobic órát levezette Gyollainé B. Magdolna /alsó/ és Kuti Ilona /felső/.

A pontozó bizottság tagjai voltak: Mártonné D. Andrea, Nagy Lászlóné, Szendi Gyuláné, Kuti Ilona, Orosz Szilvia, Kenesei Anikó, Geiger Klára, Szijj Judit.

 

Kerületi foci bajnokság

 

IV. korcsoport

Lakatos Gergő

6.a

 

Felkészítő tanár:

Mészáros Márk

6.n

   

Greksa Bence

6.n

CSAPAT: III. HELY

Szendi Gyuláné

Merucza Norbert

6.n

   

Mátyássy Dániel

7.b

   

Sárközi András

8.a

   

Góman Roland

8.a

   

Orosz Dániel

8.a

   

III. korcsoport:

Lakatos Gergő

6.a

 

Felkészítő tanár:

Mészáros Márk

6.n

   

Greksa Bence

6.n

CSAPAT: I. HELY

Szendi Gyuláné

Mitró Márton

6.n

   

Guba Botond

6.a

   

Deák Tamás

6.a

   

Harsányi Bence

5.b

   

Vanicsek Márkó

5.b

   

 

II. korcsoport:

Vanicsek Márkó

5.b

 

Felkészítő tanár:

Nagy Benedek

5.b

   

Jankó Ádám

5.b

CSAPAT: II. HELY

Gyollainé B.

Lakatos Levente

3.a

 

Magdolna

Pék Bence

4.a

   

Diószegi Ádám

4.a

   

Papp Dániel

4.a

   

Mezei Dárius

4.n

   

Szijj Máté

4.n

   

Gönczi László

4.n

   

 

I. korcsoport:

Vargyas Barna

3.a

 

Felkészítő tanár:

Vass Ádám

3.a

   

Lakatos Csongor

1.e

CSAPAT: III. HELY

Gyollainé B.

Bajzáth Balázs

1.e

 

Magdolna

Korponai Bence

1.e

   

Strausz István

1.e

   

Pék Máté

1.a

   

Mérges Marcell

2.b

   

Pilinger Nándor

2.b

   

Hóbor Benedek

2.a

   

Száraz Marcell

2.a