Budapesti matematikaverseny

Feller Donát

8.a

4. hely

Felkészítő tanár:

Tamás Angéla

Kerületi Aranytoll szép- és helyesírási verseny

Hatvani Dóra

4.n

2. hely

Felkészítő tanár:

Szabóné Máté Éva

Bendegúz Országos döntő

Reif Márton

3.n

3. hely

Felkészítő tanárok:

Kormos Erika és

Potornai Vanda

Mérges Marcell

1.b

11. hely

Kerületi aerobic verseny

Soós Lilien'2004

2.a

Egyéni 3.

Felkészítő

Újvári Dorka'2003

2.n

Egyéni 2.

tanár:

Hatvani Zsófia'2002

3.n

Egyéni 3.

Gál Eszter'2001

5.a

Egyéni 6.

CSAPAT

Gyollainé

Freyer Virág'2000

6.a

Egyéni 2.

4. HELY

B. Magdolna

Nagy Réka'2000

Felversenyzett az '1999-be.

5.n

Egyéni 3.

Pintér Éva'1998

8.n

Egyéni 3.

Molnár Krisztina Dorottya'1997

8. n

Egyéni 4.

Kerületi kispályás focibajnokság

Lakatos Levente

2.a

Felkészítő tanár:

Vass Ádám

2.a

Szabó Szabolcs

2.n

Gyollainé B.

Greksa Daniella

2.n

Magdolna

Tölgyes Kristóf

2.n

1. korcsoport

Wurm Kornél

2.n

csapat 6. hely

Szemes Balázs

2.n

Papp Mátyás

2.n

Szijj Andor

2.n

Filyó Bonifác

2.n

Lakatos Gergely

5.a

Gyollainé B.

Harsányi Bence

4.n

Magdolna

Vanicsek Márkó

4.n

Nagy Benedek

4.a

2. korcsoport

és

Jankó Ádám

4.a

csapat 3. hely

Papp Dániel

3.a

Puskás Zoltán

Lakatos Levente

2.a

Horváth Máté

2.n

Filyó Borbála

5.a

Gál Eszter

5.a

Lakatos Gergely

5.a

Mészáros Márk

5.n

Szendi Gyuláné

Greksa Bence

5.n

3. korcsoport

Haraszti Fanni

6.a

csapat 6. hely

és

Nagy Dávid

6.a

Jokán József

5.a

Puskás Zoltán

Róka Károly

6.b

Máttyássy Dániel

6.b

Takács Attila

8.n

LEGJOBB KAPUS

Haraszti Fanni

6.a

Kaszt Péter

8.a

Szendi Gyuláné

Takács Péter

8.a

4. korcsoport

Orosz Dániel

7.a

csapat 6. hely

és

Góman Roland

7.a

Sárközi András

7.a

Puskás Zoltán

Papp Szilveszter

8.a

Barsi Balázs

8.n

Merucza Norbert

5. n

Kerületi környezetvédelmi verseny

Király Laura

8.n

1. hely

Felkészítő tanár:

Hegedűs Tamás

Császár Dominika

7.a

Molnár Krisztina Dorottya

8.n

Marchhart Júlia

6.b

3. hely

Felkészítő tanár:

Hegedűs Tamás

Bakonszegi Blanka

6.b

Mezei Boldizsár

6.b

Kerületi matematikaverseny

2012. április 24-én a Bartók iskolában

Feller Donát

8.a

2. hely

Felkészítő tanárok:

Tamás Angéla (8. oszt.)

és

Hegedűs Tamás (7. a)

Molnár Krisztina Dorottya

8.n

4. hely

Király Laura

8.n

7. hely

Kiss Soma

7.a

7. hely

Nyelvész Verseny budapesti forduló

Felkészítő tanár

Ajtay Adrienn

4.n

II. hely

Szabóné Máté Éva

Pajzs Abigél

2.n

III. hely

Nagy Lászlóné

Hatvani Dóra

4.n

VIII. hely

Szabóné Máté Éva


Kerületi atlétikai többpróba

Vári Diána

2.a

1. korcsoport

Felkészítő tanár:

Vári Anna

2.a

lány csapat:

Gyollainé B.

Greksa Daniella

2.n

3. hely

Magdolna

Fleck Júlia

2.a

Takács Anna

2.n

Mile Petra

2.n

Lakatos Levente

2.a

1. korcsoport

Szél Balázs

3.n

fiú csapat:

Szabó Vencel

3.a

3. hely

Tölgyes Kristóf

2.n

Benedek Zoltán

2.n

Papp Mátyás

2.n

Sztasák Anna

4.n

2. korcsoport

Filyó Borbála

5.a

lány csapat:

Ajtay Adrienn

4.n

7. hely

Soós Anna

4.a

Kőrösi Emese

Kerületi mezei futóverseny

Vári Anna

2.a

Felkészítő

Vári Diána

2.a

Egyéni 2. hely

Csapat 2. hely

Tanár:

Greksa Daniella

2.n

Gyűrűs Boróka

1.a

Hajder Alexandra

1.b

Lakatos Gergely

5.a

Egyéni 3. hely

Gyollainé

Barsi Kolos

4.n

Egyéni 5. hely

B.

Pék Bence

3.a

Csapat 2. hely

Magdolna

Vanicsek Márkó

4.n

Mérges Máté

4.n

Lakatos Levente

2.a

Egyéni 3. hely

ÖSSZESÍTETT

Szemes Balázs

2.n

CSAPAT:

Tölgyes Kristóf

2.n

Mérges Marcell

1.b

3. HELY

Karip Márkó

1.a

Sztasák Anna

4.n

Ajtay Adrienn

4.n

Hatvani Dóra

4.n

Körösi Emese

4.n

Nagy Dóra

4.a

Nagy Dávid

6.a

Misák Erik

6.a

Greksa Bence

5.n

Egyéni 2. hely

Csapat 1. hely

Gyűrűs Boldizsár

6.b

Szendi

Páva Balázs

5.a

Gyuláné

Zabláczky Alexandra

5.n

Barsi Csenge

6.a

Csapat 3. hely

Szili Bettina

6.a

Hizsnyik Dóra

6.a

Egyéni 1. hely

Haraszti Fanni

6.a

Kaszt Péter

8.a

Takács Péter

8.a

Csapat 2. hely

Barsi Balázs

8.n

Szijj Tamás

8.n

Poósz Ádám

8.n

Országos Úszó Diákolimpia "B"-kategória

Molnár Krisztina Dorottya

8.n

1. hely

Mellúszás

Tábori Virág

8.a

7. hely

Hátúszás

Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi forduló

Gyűrűs Boldizsár (6. b) 190 versenyzőből a 4. helyezett (Tamás Angéla)

Kiss Soma (7. a) 118 versenyzőből a 13. helyezett (Hegedűs Tamás)

Tátos Vencel (3. a) 248 versenyzőből a 15. helyezett (Nógrádiné Tokai Marietta)

Feller Zóra (5. n) 196 versenyzőből a 16. helyezett (Tevan Zsolt)

Bodnár Nikolett (4. a) 256 versenyzőből a 18. helyezett (Németh Rita)

Feller Donát (8. a) 104 versenyzőből a 18. helyezett (Tamás Angéla)

Rompos Maja (4. n) 256 versenyzőből a 28. helyezett (Szabóné Máté Éva)

Kerületi vers- és prózamondó verseny

Gyűrűs Boldizsár (vers)

6.b

1. hely

Felkészítő tanár:

Szabados Mónika

Magyar Kincső (próza)

6.b

3. hely

Kerületi matematikaverseny

Gyűrűs Boldizsár

6.b

1. hely

Felkészítő tanár:

Tamás Angéla

Feller Zóra

Máttyássy Dániel

5.n

6.b

5. hely

6. hely

Tevan Zsolt

Tamás Angéla

Kerületi helyesírási verseny

Molnár Krisztina Dorottya

8.n

2. hely

Felkészítő tanár:

Szabados Mónika

Kerületi grundbirkózó verseny

Gyűrűs Boldizsár

6.b

41 kg

Egyéni 1. hely

Felkészítő

Szijj Tamás

8.n

50 kg

Egyéni 3. hely

tanár:

Molnár Balázs

8.n

81 kg

Egyéni 1. hely

 

Bai Márton

6.a

45 kg

Egyéni 2. hely

Szendi

Aranyosi Jákob

8.n

59 kg

Egyéni 2. hely

Gyuláné

Takács Attila

8.n

72 kg

Egyéni 2. hely

 

Szőlősi Zoltán

8.n

89 kg

Egyéni 2. hely

CSAPAT

 

Gönczi Csaba

6.a

37 kg

 

I. HELY

 

Vida István

5.n

46 kg

 

 

Jokán József

6.a

47 kg

 

 

Mezei Boldizsár

6.b

51 kg

 

 

Szilágyi Sándor

5.a

55 kg

 

 

Balogh Norbert

8.n

65 kg

 

 

Kánya Fábián

6.a

66 kg

 

 

Mitró Márton

5.n

69 kg

 

 

Játékos farsangi sorverseny

Takács Anna

2.n

Felkészítő tanár:

Mérges Marcell

1.b

Malik Barnabás

1.a

Gyollainé B.

Mile Petra

2.n

Magdolna

Fleck Júlia

2.a

Szemes Balázs

2.n

Papp Mátyás

2.n

Marjai Réka

4.a

CSAPAT 4. HELY

Blau Viktória

3.n

Gönczi László

3.n

Sztasák Anna

4.n

Hatvani Dóra

4.n

Mérges Máté

4.n

Szemes Mónika

Felnőtt

Kiss Ágnes

Felnőtt

Puskás Zoltán

Felnőtt

Hegedűs Tamás

Felnőtt

Kerületi fizikaverseny

Takács Péter

8.a

1. hely

Felkészítő tanár:

Tevan Zsolt

Feller Donát

8.a

3. hely

Király Laura

8.n

4. hely

Budapesti úszóverseny

Molnár Krisztina Dorottya

8.n

1. hely

Mellúszás

Hátúszás

Gyorsúszás

Tábori Virág

8.a

2. hely

Misák Erik

6.a

8. hely