Kerületi foci 1997-1998-as születésű diákoknak

Kaszt Péter

8.a

Felkészító tanár:

Pap Szilveszter

8.a

Takács Attila

8.n

CSAPAT:

Szendi Gyuláné

Papp Krisztián

7.a

4. hely

Goman Roland

7.a

Sárközi András

7.a

Merucza Norbert

5.n

Kerületi Grundbirkózó verseny

Filyó Bonifác

2.n

Egyéni 1. hely

Csapat

Felkészítő tanár

Mezei Dáriusz

3.n

Egyéni 1. hely

3. hely

Lakatos József

3.n

Egyéni 3. hely

Szendi

Budai Benjámin

5.a

Egyéni 3. hely

Gyuláné

Horváth Máté

2.n

Jagusztin Bence

3.a

Wenczel Zsolt

3.a

Papp Dániel

3.a

Szijj Máté

3.n

Mérges Máté

4.n

Harsányi Bence

4.n

Konrád Dávid

4.a

Ocztos Olivér

4.a

Kerületi Teremlabdarúgó bajnokság: II. korcsoport /2001-2002-es születésűek/

Lakatos Gergely

5.a

Felkészítő tanár:

Harsányi Bence

Emhő Sebestyén

4.n

Vanicsek Márkó

CSAPAT

Gyollainé B.

Mérges Máté

VI. HELY

Magdolna

Pék Bence

Papp Dániel

3.a

Diószegi Ádám

Kerületi Teremlabdarúgó bajnokság: I. korcsoport /2003-2004-es születésűek/

Lakatos Levente

2.a

Felkészítő tanár:

Vargyas Barna

Vass Ádám

Szél Balázs

3.n

CSAPAT

Gyollainé B.

Szemes Balázs

VI. HELY

Magdolna

Wurm Kornél

Szijj Andor

2.n

Tölgyes Kristóf

Greksa Daniella

Kerületi játékos sportverseny

„A" csapat:

Vári Diána

2.a

Felkészítő tanár:

Mile Petra

2.n

Wurm Kornél

2.n

Horváth Máté

2.n

Gönczi László

3.n

Blau Marija

3.n

Gyollainé B.

Szász Mirtill

3.n

CSAPAT

Magdolna

Szabó Vencel

3.a

5. HELY

Barsi Kolos

4.n

Vanicsek Márkó

4.n

Veress Botond

4.n

Hatvani Dóra

4.n

Máttyássy Dorina

4.n

Marjai Réka

4.a

Gál Eszter

5.a

Budai Benjámin

5.a

„B" csapat a 8. helyen végzett:

Vári Anna, Fleck Júlia, Ferenczi Vivien, Pajzs Abigél, Szemes Balázs, Papp Mátyás, Reif Márton, Szijj Máté, Mérges Máté, Emhő Sebestyén, Kőrösi Emese, Mihalovics Balázs, Soós Anna, Bodnár Nikolett

Kerületi informatika verseny

Kovács Enikő

8.a

2. hely

Felkészítő tanár:

Tevan Zsolt

Tábori Virág

8.a

5. hely

Kerületi történelem verseny

Barsi Csenge

6.a

1. hely

Felkészítő tanár:

Mindler Istvánné

Freyer Virág

6.a

Romhányi Réka

6.a

Kerületi sakk bajnokság

Alsós:

Dévald Tamás

4.a

1. hely

Csapatverseny:

2. helyezett

Sturcz-Molnár Tamás

4.n

Barta Gábor

4.a

Felsős:

Feller Donát

8.a

1. hely

Dévald Péter

5.a

1. hely

Csapatverseny:

2. helyezett

Szijj Tamás

8.n

Gönczi Csaba

6.a

Kerületi úszóverseny

NÉV

OSZTÁLY

ÚSZÁSNEM

HELYEZÉS

HELYEZÉS

Varga Levente

2.n

Hát

5.

Gyors

6.

Szijj Andor

2.n

Mell

6.

Barsi Kolos

4.n

Gyors

1.

Mell

1.

Hatvani Dóra

4.n

Gyors

5.

Mell

3.

Diószegi Ádám

3.a

Gyors

3.

Barsi Kolos-Diószegi Ádám-Emhő Sebestyén-Dévald Tamás

4.n

3.a

4.n

4.a

4x50 m váltó

4.

CSAPAT

IV. HELY

Hatvani Dóra-Hatvani Zsófia-

Filyó Borbála-

Gál Eszter

4.n

3.n

5.a

5.a

4x50 m váltó

6.

Az alsós csapatot összeállította Gyollainé B. Magdolna; a felsős csapatot Szendi Gyuláné.

Szili Bettina

6.a

Gyors

4.

Barsi Csenge-

Bencsik Irisz-

Haraszti Fanni-

Szili Bettina

6.a

6.b

6.a

6.a

4x50 m váltó

5.

Felkészítés: szakedzők

Misák Erik

6.a

Gyors

1.

Mell

1.

Mitró Márton

5.n

Gyors

5.

Aszódi Levente

6.a

Gyors

6.

Misák Erik-

Gyűrűs Boldizsár-

Szabó Levente-

Mitró Márton

6.a

6.b

6.b

5.n

4x50 m váltó

2.

Vancza Dániel

6.b

Hát

1.

Gyors

3.

Páva Balázs

5.a

Gyors

2.

Pillangó

2.

Tábori Virág

8.a

Gyors

1.

Hát

1.

Molnár Krisztina Dorottya

8.n

Mell

Gyors

1.

2.

Márton Lívia

7.a

Hát

4.

Molnár Krisztina D.-

Vida Tímea-

Márton Lívia-

Tábori Virág

8.n

7.a

7.a

8.a

4x50 m váltó

3.

Kaszt Péter

8.a

Hát

4.

Kovács Bence-

Szijj Tamás-

Poósz Ádám-

Kaszt Péter

6.b

8.n

8.n

8.a

4x50 m váltó

3.

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Dél- Buda területi forduló díjazott csapatai (2011 november):

IV. helyezés 4.n Nyelvészkedőkbolyaia

Tagjai:

  • Ajtay Adrienn
  • Hatvani Dóra
  • Mérges Máté
  • Rompos Maja
  • Felkészítő tanár: Szabóné Máté Éva

VI. helyezés 3. n ABC-csapat

Tagjai:

  • Csente Dorottya
  • Kovács Fanni
  • Reif Márton
  • Tölgyesi Csilla
  • Felkészítő tanár: Kormos Erika

Kerületi angol tanulmányi verseny (8. oszt. - emelt)

Feller Donát

8.a

3. hely

Felkészítő tanár:

Panyiné Csákány Enikő

Bolyai Matematika Csapatverseny

Dél-Buda területi forduló

2011. október

V. helyezés 4.n Esze-rece Tagok: Hatvani Dóra

  • Mérges Máté
  • Rompos Maja
  • Tóth Barnabás

Felkészítő tanár: Szabóné Máté Éva

bolyai1

bolyai2

V. helyezés 8.a-n GÁDOR(O)SOKK Tagok: Feller Donát

  • Király Laura
  • Molnár Krisztina
  • Takács Péter

Felkészítő tanár: Tamás Angéla

bolyai3

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Dél-Buda területi forduló eredménye

2011. november 11.

Évfolyam

Csapatnév

Csapattagok

Helyezés

Felkészítő tanár

3.n

ABC-csapat

Csente Dorottya

Kovács Fanni

Reif Márton

Tölgyesi Csilla

????

díjazott csapat

Kormos Erika

3.a

Okos Magyarosok

Barbarics Anna

Dara Dorottya

Diószegi Ádám

Varga Orsolya

23.

Nógrádiné Tokai Marietta

4.n

Nyelvészkedők

Ajtay Adrienn

Hatvani Dóra

Mérges Máté

Rompos Maja

????

díjazott csapat

Szabóné Máté Éva

4.a

Szuper nyelvtanosok

Bodnár Nikolett

Elek Lilla

Marjai Réka

Németh Ágoston

25.

Németh Rita

6.

Mesternégyes

Budavári Kata

Freyer Virág

Rácz Dóra

Ujvári Hanna

24.

Szabados Mónika

6.

BaBaMéSzi

Barbarics Ágnes

Barsi Csenge

Mészáros Lilla

Szili Bettina

27.

Szabados Mónika

3. évfolyamon 52 csapat nevezett be

4. évfolyamon 55 csapat nevezett be

6. évfolyamon 54 csapat nevezett be

Minden résztvevőnek gratulálunk a helyezéséért!

Az ünnepélyes eredményhirdetés november 25-én lesz, melyre az ABC-csapat és a Nyelvészkedők csapata kapott meghívót.

Kerületi atlétikai többpróba verseny

I. korcsoport

Vári Diána

Egyéni 1. hely

Csapat 1. hely

Felkészítő

Lány

Vári Anna

tanár:

Greksa Daniella

Gyollainé B.

Fleck Júlia

Magdolna

Mile Petra

Tölgyesi Csilla

I. korcsoport

Lakatos Levente

Egyéni 3. hely

Csapat 5. hely

Gyollainé B.

Fiú

Szél Balázs

Magdolna

Szabó Vencel

Vargyas Barna

Tölgyes Kristóf

Szabó Szabolcs

II. korcsoport

Sztasák Anna

Csapat 6. hely

Gyollainé B.

lány

Filyó Borbála

Magdolna

Gál Eszter

Kőrösi Emese

Bodnár Nikolett

Máttyássy Dorina

II. korcsoport

Lakatos Gergely

Csapat 6. hely

Gyollainé B.

Fiú

Barsi Kolos

Magdolna

Pék Bence

Szijj Máté

Gönczi László

Budai Benjámin

III. korcsoport

Haraszti Fanni

Csapat 6. hely

Szendi

Lány

Ujvári Hanna

Gyuláné

Szili Bettina

Barsi Csenge

Harsányi Gabriella

Ulrich Réka

III. korcsoport

Róka Károly

Csapat 7. hely

Szendi

Fiú

Kiss Soma

Gyuláné

Szabó Levente

Bai Marcell

Gyűrűs Boldizsár

Mitró Márton

IV. korcsoport

Szűcs Laura

Csapat 3. hely

Szendi

Lány

Hubay Lilla

Gyuláné

Molnár Krisztina

Kovács Enikő

Tábori Virág

Pottondi Barbara

Pottondi Nikolett

IV. korcsoport

Merucza Norbert

Csapat 2. hely

Szendi

Fiú

Kaszt Péter

Gyuláné

Orosz Dániel

Papp Krisztián

Aranyosi Jákob

Fraskó Zsolt