Budapesti fiú labdarúgó bajnokság

 

Greksa Bence

4. n

 

Szakedzők

Hódos Bálint

 

 

és

Mészáros Márk

 

II. KORCSOPORT

Gyollainé B.Magdolna

Mitró Márton

 

CSAPAT:

és

Lakatos Gergely

4. a

 

Puskás Zoltán

Deák Tamás

 

II. HELY

 

Páva Balázs

 

 

 

Lugosi Tamás

 

 

 

Harsányi Bence

3. n

 

 

 

2011. 05. 17.  Pestszentlőrinc

Bendegúz Országos Matematikaverseny

Feller Zóra

4.n

5. hely

Felk.: Perge Éva

Matematikaverseny, budapesti döntő

Balla-Somogyi Csaba

8.n

2. hely

Hegyi Béláné

Gyűrűs Boldizsár

5.b

3. hely

Tamás Angéla

Feller Donát

7.a

7. hely

Tamás Angéla

Bendegúz Országos Matematikaverseny

Feller Zóra

4.n

5. hely

Felkészítő tanár:

Perge Éva

Bendegúz Országos Anyanyelvi Verseny

Szabó Zita

1.a

7. hely

Felkészítő tanár:

Mártonné Dudás Andrea

Kerületi kispályás labdarúgó bajnokság

Lakatos Gergely

4.a

„A torna legjobb góllövője" 9 gól

 

Szakedzők

Greksa Bence

4.n

 

II. korcsoport

és

Hódos Bálint

4.n

 

 

Gyollainé B.

Mészáros Márk

4.n

 

CSAPAT:

Magdolna

Deák Tamás

4.a

 

I. HELY

és

Lugosi Tamás

4.a

 

 

Puskás Zoltán

Harsányi Bence

3.n

 

 

 

 

Papp Dániel

2.a

„A torna legjobb kapusa"

 

Szakedzők

Pék Bence

Népdaléneklési fesztivál

Gyűrűs Boldizsár

5.b

arany

Felkészítő tanár:

Puskásné Kustán Klaudia

Gönczi Csaba

5.a

bronz

Freyer Virág

5.a

bronz

Novák Lili

3.n

bronz

Hájas Alexandra

4.a

bronz

Német kerületi projektverseny

Balla-Somogyi Csaba

8.n

1. hely

Felkészítő tanár:

 

Békyné Csabai Éva

 

Svantek Dominika

8.n

Tevan Rebeka

8.n

NyelvÉsz Anyanyelvi Tanulmányi Verseny

II. Budapesti forduló

Németh Borbála

1.n

3. hely

Nagy Lászlóné

Hatvani Dóra

3.n

4. hely

Szabóné Máté Éva

Ajtay Adrienn

3.n

8. hely

Szabóné Máté Éva

 

Kerületi atlétikai többpróba

Német OÁTV megyei forduló

Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny

Szűcs Laura 

7.n

 

 

 

Molnár Krisztina Dorottya

7.n

 

 

 

Dén Zsófia 

8.n

Egyéni 3. hely

Csapat 3. hely

 

Tábori Virág 

7.a

 

 

 

Pottondi Nikolett 

6.a

 

 

 

Pottondi Barbara 

6.a

 

 

 

Szijj Attila

8.n

 

 

 

Károlyi Richárd

8.n

 

 

Felkészítő tanár:

Moncz László

8.n

 

Csapat 6. hely

Szendi Gyuláné

Czipóth Gergő

8.n

 

 

 

Kaszt Péter

7.a

 

 

 

Molnár Balázs

7.n

 

 

 

Takács Attila

7.n

 

 

 

Hubay Lilla

7.n

Egyéni 3. hely

 

 

Kovács Enikő

7.a

 

 

 

Vida Tímea

6.a

 

Csapat 2. hely

 

Haraszti Fanni

5.a

 

 

 

Hizsnyik Dóra

5.a

 

 

 

Barsi Csenge

5.a

 

 

 

Merucza Norbert

6.a

Egyéni 3. hely

 

 

Orosz Dániel

6.a

 

 

 

Góman Roland

6.a

 

Csapat 2. hely

 

Papp Krisztián

6.a

 

 

 

Papp Szilveszter

7.a

 

 

 

Poósz Ádám

7.n

Balla-Somogyi Csaba

8.n

8. hely

Felkészítő tanár:

 

Békyné Cs. Éva

Linczényi Laura

8.n

13. hely

Szili F. Ádám

8.n

14. hely

Molnár Krisztina Dorottya

7.n

12. hely

Király Laura

7.n

13. hely

 

Kerületi német helyesírási verseny

Balla-Somogyi Csaba

8.n

2. hely

Felkészítő tanár:

 

Békyné Cs. Éva

Rompos Luca

4.n

2. hely

Kerületi német szövegértési verseny

Barbarics Gergő

7.n

1. hely

Felkészítő tanár:

Békyné Cs. Éva

Kerületi matematikaverseny

Feller Donát

7.a

1. hely

Felkészítő tanár:

 

Tamás Angéla

Király Laura

7.n

5. hely

Molnár Krisztina Dorottya

7.n

8. hely

 

Balla-Somogyi Csaba

8.n

1. hely

Felkészítő tanár:

 

Hegyi Béláné

Szili Ferenc Ádám

8.n

5. hely

Feller Donát és Balla-Somogyi Csaba képviseli a kerületet a budapesti versenyen. 

Kerületi aerobic verseny

Balog Csenge

1. a

1. hely

 

 

Rimay Alexa '2002

3. n

2. hely

 

 

Hatvani Dóra

3. n

4. hely

 

 

Freyer Virág '2000

5. a

1. hely

CSAPAT:

Felkészítő tanár:

Barsi Csenge

5. a

1. hely

2. hely

Gyollainé B.

Pintér Éva '1998

7. n

3. hely

 

Magdolna

Molnár Krisztina

7. n

2. hely

 

 

Németh Nikoletta

8. an

3. hely

 

 

Országos úszó diákolimpia

Molnár Krisztina Dorottya 7. n osztályos tanulónk 6. helyen végzett mellúszásban az Országos Úszó Diákolimpián. GRATULÁLUNK a szép eredményhez és további sikereket kívánunk.

 

Molnár Krisztina Dorottya

7.n

6. hely

Mellúszás

"Játsszunk Matematikát!

2. osztályos kerületi feladatmegoldóverseny

Tátos Vencel

2.a

4. hely

Felkészítő tanár:

Nógrádiné Tokai Marietta

 

Kerületi mezei futóverseny

 

Hizsnyik Dóra

5. a

2. hely

 

Barsi Csenge

5. a

4. hely

Felkészítő tanár:

Poósz Ádám

7. n

9. hely

Szendi Gyuláné

Szűcs Laura

7. n

 

 

Tábori Virág

7. a

 

 

Molnár Krisztina

7. n

Csapat 1. hely

 

Pottondi Nikoletta

6. a

1997-es lányok

 

Pottondi Barbara

6. a

 

 

Hizsnyik Dóra, Barsi Csenge, Hubay Lilla, Haraszti Fanni, Babics Hanna

5. a, 7. n, 6. a

Csapat 4. hely

 

Poósz Ádám, Merucza Norbert, Róka Károly,  Gyűrűs Boldizsár, Misák Erik

7. n, 6. a, 5. b, 5. a

Csapat 4. hely

 

Szick Dóra

4. a

4. hely

 

Ajtay Adrienn

3. n

5. hely

Gyollainé B.

Vári Diána

1. a

7. hely

Magdolna

Ajtay Adrienn, Vári Diána, Tölgyesi Csilla, Szabó Zita, Szentiványi Dóra

3. n, 1. a, 2. n

Csapat 4. hely

 

 

 

Budapesti Diák Sakkolimpia

Dévald Tamás

3.a

 

Csapatverseny:

 

1. helyezett

Dévald Péter

4.a

 

Sturcz-Molnár Tamás

3.n

 

Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny területi forduló

Zrinyí Ilona Országos Matematikaverseny területi fordulóján 10. helyezést ért el Feller Donát 7.a osztályos tanuló. Gyűrűs Boldizsár, 5.b és Rompos Luca 4.n egyaránt a 13. lett.

 

Évfolyamonként nagyjából 340 versenyző vett részt a versenyen (XI., XII. XXII. kerületből).

Kerületi vers- és prózamondó verseny

Gyűrűs Boldizsár

5.b

2. hely

Felkészítő tanár:

Puskásné K. Klaudia

Szabados Mónika

Romhányi Réka

5.a

3. hely

Kerületi matematikaverseny

Gyűrűs Boldizsár

5.b

2. hely

Felkészítő tanár:

Tamás Angéla

 

Kiss Soma

6.a

4. hely

Kerületi farsangi sorverseny

Szemes Balázs

1. n

 

 

Lakatos Levente

 

 

 

Vári Anna

1. a

 

 

Vári Diána

 

 

 

Balog Csenge

 

 

 

Szijj Máté

 

 

Felkészítő tanár:

Csehlán Dávid

 

 

 

Tölgyesi Csilla

2. n

 

Gyollainé B.

Blau Marija

 

 

Magdolna

Frei Alexa

 

 

 

Vanicsek Márkó

 

 

 

Rimay Alexa

3. n

Csapat:

 

Mérges Máté

 

 

 

Budai Benjámin

 

4. hely

 

Lakatos Gergely

4. a

 

 

Dévald Péter

 

 

 

Filyó Borbála

 

 

 

Nagy Réka

4. n

 

 

Feller Zóra

 

 

 

Kőhalmi Zsuzsanna

 

 

 

Dr. Morvay Dóra

Felnőtt

 

 

Gyollainé B. Magdolna

 

 

 

Dévald Péter

 

 

 

Filyó Zoltán

 

 

 

Simonyi Zsigmond kerületi helyesírási verseny

Nagy Emese

6.a

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Panyiné Cs. Enikő

Kerületi grundbirkózó verseny

Róka Károly

1999

5.b

34 kg

2. hely

 

 

Gyűrűs Boldizsár

1999

5.b

37 kg

1. hely

 

 

 

Aranyosi Jákob

1997

7.n

55 kg

2. hely

 

Felkészítő

Károlyi Richárd

1996

8.n

63 kg

2. hely

 

tanár:

Czipóth Gergely

1996

8.n

63 kg

3. hely

 

Szendi

Takács Attila

1997

7.n

68 kg

1. hely

Csapat

Gyuláné

Moncz László

1996

8.n

+72 kg

3. hely

2. hely

 

Molnár Balázs

1997

7.n

+72 kg

1. hely

 

 

Szőlősi Zoltán

1997

7.n

+72 kg

 

 

 

Frey Olivér

1998

5.b

37 kg

 

 

 

Kovács Bence

1998

5.b

42 kg

 

 

 

Vancza Dániel

1999

5.b

42 kg

 

 

 

Jakubek Patrik

1998

5.b

50 kg

 

 

 

Nagy Tamás

1998

5.b

55 kg

 

 

 

Bakonyi Péter

1996

8.n

60 kg

 

 

 

Budapesti úszóverseny eredmények

Budai Flóra

4. n

6. és 15. hely

Páva Balázs

4. a

10. és 15. hely

Budai Flóra-Harsányi Gabriella-Rompos Luca-Hatvani Dóra

4.n - 4.a - 3.n

Csapat 5. hely

Páva Balázs-Michelisz János-Aszódi Levente-Barsi Kolos

4.a - 4.n - 5.a - 3.n

Csapat 6. hely

Molnár Krisztina

7. n

3. hely

Kaszt Péter

7. a

3. hely

Barsi Balázs-Kaszt Péter-Szili Ádám-Illia Krisztofer

7.n - 7.a - 8.a

Csapat 2. hely

Vancza Dániel (A-kategória)

5.b

12. hely

2011. 02. 05. Komjádi uszoda

Kerületi fizikaverseny

Balla-Somogyi Csaba

8.n

1. hely

Felkészítő tanár:

Tevan Zsolt

Szili Ferenc Ádám

8.n

3. hely

Kerületi kötélugróverseny

 

Szabó Zita

1. a

6. hely

 

Legújabb események

2018. november 12., hétfő 07:45
B-hét
2018. november 12., hétfő 16:00
Fogadóestek
2018. november 13., kedd 08:00
Étkezés befizetése
2018. november 13., kedd 16:00
Fogadóestek
2018. november 14., szerda 16:00
Fogadóestek
2018. november 15., csütörtök 16:00
Fogadóestek
2018. november 17., szombat 10:00
Suli-Vár
2018. november 19., hétfő 07:45
A-hét
2018. november 21., szerda 17:00
Iskolalátogatási lehetőség

Elektronikus napló

mozanaplo

tehetsegpont

hatartalanul