Kerületi játékos sportverseny

Blau Marika




Tölgyesi Csilla




Szijj Máté

2. n



Csehlán Dávid




Gönczi László




Marjai Réka

3. a


Felkészítő tanár:

Hatvani Dóra




Sztasák Anna


Gádor „A" csapat


Barsi Kolos

3. n

2. hely

Gyollainé B.

Mihalovics Balázs



Magdolna

Mérges Máté




Filyó Borbála




Malik Anna




Harsányi Gabriella

4. a



Budai Benjámin




Lakatos Gergő




Kiss Máté




Szentiványi Dóra




Kovács Fanni

2. n



Szél Balázs




Szabó Vencel

2. a


Felkészítő tanár:

Máttyássy Dorina




Emhő Sebestyén

3. n

Gádor „B"csapat

Gyollainé B.

Harsányi Bence


5. hely

Magdolna

Gál Eszter




Hájas Alexandra

4. a



Dévald Péter




Jókán József




Zabláczki Alexandra

4. n




 

Kerületi sakk bajnokság

Alsós:

 

Dévald Tamás

3.a

2. hely

Csapatverseny:

 

1. helyezett

Dévald Péter

4.a

3. hely

Mezei Dárius

2.n

6. hely

 

Felsős

 

Gyűrűs Boldizsár

5.b

4. hely

Csapatverseny:

 

1. helyezett

Szijj Tamás

7.a

 

Balogh Norbert

7.n

 

Aranyosi Benjamin

8.n

7. hely

Kerületi grundbirkózás

Mitró Márton        1. hely

4.n

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Szendi Gyuláné

 

Mezei Dáriusz       1. hely

2.n

Kiss Máté             2. hely

4.a

Kerületi vers- és prózamondó verseny

 

Hájas Alexandra

4.a

2. hely

 

Felkészítő tanár:

 

Butella Erzsébet

 

Rimay Alexa

3.n

különdíj

 

Felkészítő tanár:

 

Szabóné Máté Éva

 

 

Hájas Alexandra a próza kategóriában lett második helyzett.

Rimay Alexa a vers kategóriában a Klauzál Gábor Budafok-Tétény Művelődési Központ különdíját kapta.

Bolyai Anyanyelvi Verseny területi forduló

Kis Nyelvtörők

Ajtay Adrienn

3.n

5. hely

Felkészítő tanár:

 

Szabóné Máté Éva

Figura Gyöngyi

Hatvani Dóra

Rompos Maja

 bolyai3n

Gádoros Nyelv-észek

Budai Flóra

4.n

6. hely

Felkészítő tanár:

 

Erdősné Kenderes Márta

 

Rompos Luca

Rucska Gergő

Venyingi Dóra

bolyai4n

Kerületi alsós úszóverseny

Úszásnem

Kategória

Név

Osztály

Helyezés

Gyors

A

Páva Balázs

4. a

3.

 

 

Budai Flóra

4. n

1.

 

B

Barsi Kolos

3. n

2.

 

 

Mitró Márton

4. n

5.

Mell 

B

Hatvani Dóra

3. n

4.

 

 

Barsi Kolos

3. n

3.

 

 

Aszódi Levente

5. a

5.

Hát

A

Páva Balázs

4. a

2.

 

B

Budai Flóra

4. n

1.

 

 

Jankó Ádám

3. a

5.

  Gyorsváltó

4x50 m

 B

Budai Flóra-Filyó Borbála-Rompos Luca-Hatvani Dóra

4.n - 4.a - 3.n

2.

 

 

Páva Balázs-Aszódi Levente-Barsi Kolos-Mitró Márton

4.a - 5.a - 3.n - 4.n

2.

Kerületi labdarúgó bajnokság

Haraszti Fanni

5.a

2. hely

Felkészítő tanár:

 

Szendi Gyuláné

 

Sárközi András

6.a

Góman Roland

6.a

Orosz Dániel

6.a

Papp Krisztián

6.a

Pap Szilveszter

7.a

Kiss Soma

Merucza Norbert

6.a

5.a

A torna legjobb játékosa Haraszti Fanni 5.a.

Kerületi úszóverseny

Úszásnem

Kategória

Név

Osztály

Helyezés

Gyors

A

Vancza Dániel

5.b

3.

 

 

Molnár Balázs

7.n

4.

 

 

Szili Bettina

5.a

5.

 

B

Poósz Ádám

7.n

4.

 

 

Tábori Virág

7.a

1.

 

 

Molnár Krisztina Dorottya

7.n

5.

Mell

A

Molnár Balázs

7.n

3.

 

 

Poósz Ádám

7.n

3.

 

B

Misák Erik

5.a

4.

 

 

Molnár Krisztina Dorottya

7.n

1.

 

 

Csontos Nikolett

8.a

3.

 

 

Barsi Balázs

7.n

3.

Hát

A

Vancza Dániel

5.b

2.

 

 

Márton Lívia

6.a

3.

 

B

Tábori Virág

7.a

2.

 

 

Kaszt Péter

7.a

1.

 

 

Szijj Tamás

7.n

4.

 

 

Haraszti Fanni-Barsi Csenge-Szili Bettina-Márton Lívia

5.a-6.a

2.

 

 

Barsi Balázs-Szijj Tamás-Illia Krisztofer-Kaszt Péter

7.n-8.a-7.a

2.

 Gyorsváltó

B

Tábori Virág-Molnár Krisztina Dorottya-Szűcs Laura-Csontos Nikolett

7.a-7.n-8.a

3.

 

 

Misák Erik-Dóka Dávid-Sztasák Samu-Poósz Ádám

5.a-7.n

3.

Bolyai matematika csapatverseny területi forduló

A Balaton bólyái csapata:

Balla-Somogyi Csaba

8.n

4. hely

Felkészítő tanár:

 

Hegyi Béláné

Dén Zsófia

Tevan Rebeka

Venyingi András

 Esélyesek csapata:

Feller Donát

7.a

6. hely

Felkészítő tanár:

 

Tamás Angéla

 

Király Laura

7.n

Molnár Krisztina Dorottya

7.n

Takács Péter

7.a

Futafok

Lakatos Levente

1. a

2. hely

 

Vári Diána

1. a

4. hely

 

Tögyesi Csilla

2. n

5. hely

 

Ajtay Adrienn

3. n

2. hely

 

„Nyúlcipő" váltó: Tölgyesi Csilla 2. n, Ajtay Adrienn 3. n, Barsi Kolos 3. n, Mitró Márton 4. n

 

2000-2003

6. hely

Gyűrűs Boldizsár 5. b

5. b

4. hely

 

Poósz Ádám

7. n

1. hely

 

Orosz Dániel

6. a

6. hely

 

Tóth Ádám

8. a

3. hely

 

Puskás Zoltán

Felnőtt

2. hely