Bendegúz matematika országos verseny

Feller Zóra

3.n

6. hely

Felkészítő tanár:

Perge Éva

Kerületi atlétikai többpróba

 

Filyó Borbála

3.a

1. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

 

Haraszti Fanni

4.a

3. hely

Budapesti Tájékozódási és Túraverseny

7nfiu

Balla-Somogyi Csaba

7.n

1. hely

Felkészítő tanár:

 

Puskás Zoltán

Magyar Balázs

7.n

Tóth Ádám

7.n

Venyingi András

7.n

 

domianna 

Svantek Dominika

7.n

4. hely

Felkészítő tanár:

 

Puskás Zoltán

Ujkéri Anna

7.n

Csontos Nikolett

7.n

Nyitrai Fruzsina

7.n

Száraz Lili

7.n

Középiskolás kategóriában induló „öregdiákjaink":

 

bmm 

Magyar Tamás

 

1. hely

Felkészítő tanár:

 

Puskás Zoltán

Bimbó László

 

Papp Márk

 

 

zsln

Kőrösi Zsolt

 

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Puskás Zoltán

Kovács Nóra

 

Linczényi Laura

7.n

 

 

Kerületi aerobic bajnokság

Marjai Réka'2002

2. a

2. hely

 

Csapat

 1. hely

 

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Elek Lilla'2001

2. a

4. hely

 

Freyer Virág'2000

4. a

1. hely

 

Barsi Csenge'1999

4. a

1. hely

Pintér Éva'1998

6. n

1. hely

 

Szűcs Laura'1997

6. n

3. hely

 

Németh Nikolett'1996

7. n

2. hely

Lászlófalvi Mercédesz'1995

8. b

3. hely

Kerületi matematikaverseny

balla 

Balla-Somogyi Csaba

7.n

1. hely

Felkészítő tanár:

 

Hegyi Béláné

Fővárosi vers- és prózamondó verseny

 

Tarczali Dorina

6.a

7. hely

Felkészítő tanár:

 

Panyiné Cs. Enikő

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei fordulója

 

Márton Máté

8.a

7. hely

Felkészítő tanár:

Hegyi Béláné

(114 indulóból)

Kerületi matematikaverseny

 

Feller Donát

6.a

2. hely

Felkészítő tanár:

Felényiné T. Angéla

Továbbjutott a budapesti matematikaversenyre.

Kerületi felsős grundbirkózás

Soós Viktor

5. a

1. hely

Csapat

 

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Szendi Gyuláné

Molnár Balázs

6. n

1. hely

Szijj Tamás

6. n

2. hely

Moncz László

7. a

3. hely

Marót Márk

7. a

3. hely

Sárközi András

5. a

 

Orosz Dániel

5. a

 

Tóth Ádám

7. n

 

Czipóth Gergő

7. n

 

Balogh Norbert

6. n

 

Takács Attila

6. n

 

Illia Krisztofer

7. a

 

Kaszt Péter

6. a

 

Szöllősi Zoltán

6. n

3. hely

Kerületi vers- és prózamondó verseny

 

Tarczali Dorina

6.a

1. hely

Felkészítő tanár:

Panyiné Cs. Enikő

Szivárvány kupa, felsős kerületi játékos sportverseny

Ulrich Réka

5. a

Csapat

2. hely

Felkészítő tanár:

Szendi Éva

Tálas Levente

5. a

Szűcs Laura

6. n

Kaszt Péter

6. a

Fenyő Barbara

8. a

Marót Márk

7. a

Haba Barbara

8. a

Károlyi Richárd

7. n

Moncz László

7. a

Mercz Dóra

8. a

Simonyi Zsigmond Kerületi Helyesírási Verseny

 

Nagy Emese

5.a

1. hely

Felkészítő tanár:

 

Panyiné Cs. Enikő

 

Feller Donát

6.a

3. hely

 

Hargittai Nikolett

8.a

4. hely

Felkészítő tanár: Szabados Mónika