Budapesti úszóverseny

50 m mellúszás

Molnár Krisztina

6.n

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Szendi Gyuláné

100 m hátúszás

Kaszt Péter

6.a

4. hely

100 m mellúszás

Csontos Nikolett

7.n

7. hely

100 m gyors

Tábori Virág

6.a

6. hely

100 m hátúszás

Tábori Virág

6.a

8. hely

 

50 m hátúszás

Budai Flóra

3.n

14. hely

Felkészítő tanár: Gyollainé B. Magdolna

50 m hátúszás

Vancza Dániel

6.a

25. hely

"A" versenyúszó kategória:

100 méter gyors

Molnár Balázs

6.n

6. hely

Felkészítő tanár:

 

Szendi Gyuláné

 

Kerületi fizikaverseny

kiss 

Kiss Bence

8.a

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Tevan Zsolt

Teleki Pál kerületi földrajzverseny

balla 

Balla-Somogyi Csaba

7.n

4. hely

Felkészítő tanár:

 

Csizmaziáné Dömös Vera

Kerületi játékos sportverseny

Figura Gyöngyi

2. n

Csapat

3. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Máttyássy Dorina

2. n

Kőrösi Emese

2. n

Barsi Kolos

2. n

Mérges Máté

2. n

Filyó Borbála

3. a

Budai Benjámin

3. a

Malik Anna

3. a

Páva Balázs

3. a

Budavári Katalin

4. a

Haraszti Fanni

4. a

Barsi Csenge

4. a

Sztasák Samu

4. a

Hódos Hunor

4. b

Gyűrűs Boldizsár

4. b

Kerületi sakk diákolimpia

 

Dévald Péter

3.a

2. hely

Felkészítő tanár:

 

Puskás Zoltán

 

Dévald Tamás

2.a

 

Mezei Dáriusz

1.n

 

 

Ölbei Tamás

8.b

4. hely

Felkészítő tanár:

 

Puskás Zoltán

 

Feller Donát

2.a

 

Szijj Attila

7.n

 

Szijj Tamás

6.n

 

„A" csoport

Dévald Péter

3.a

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Puskás Zoltán

 

Mezei Dáriusz

1.n

6. hely

„B" csoport

Gyűrűs Boldizsár

4.b

1. hely

 

Máttyássy Dániel

4.b

3. hely

Felsős úszóverseny

Marót Márk

7.a

3. és 6. hely e.

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Márton Máté

8.a

4. hely e.

Molnár Balázs

6.n

2. hely e.

Csontos Nikolett

7.n

2. és 4. hely e.

Molnár Krisztina

6.n

2. és 5. hely e.

Barsi Balázs

6.n

3. hely e.

Poósz Ádám

6.n

6. hely e.

Kaszt Péter

6.a

1. hely e.

Szijj Tamás

6.n

6. hely e.

Rózsa Boglárka

8.a

6. hely e.

Poósz Ádám-Barsi Balázs-Kaszt Péter-

5.-6.

1. hely váltó

-Szijj Tamás

Márton Máté-Marót Márk-Malkovics Balázs-Kiss Bence

7.-8.

1. hely váltó

Bolyai Matematika Csapatverseny országos forduló

Kiss Bence

8.a

13. hely

Felkészítő tanár:

Hegyi Béláné

Márton Máté

8.a

Nagy Kadosa

8.a

Barbarics Dániel

8.a

Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Budai forduló

Barbarics Dániel

8.a

1. hely

Felkészítő tanár:

Hegyi Béláné

Kiss Bence

8.a

Márton Máté

8.a

Nagy Kadosa

8.a

Balla-Somogyi Csaba

7.n

1. hely

Felkészítő tanár:

Hegyi Béláné

Svantek Dominika

7.n

Szijj Attila

7.n

Ujkéri Anna

7.n

Hódos Hunor

4.b

9. hely

Felkészítő tanár:

Mártonné Dudás Andrea

Máttyássy Dániel

4.b

Gyűrűs Boldizsár

4.b

Pritz Boglárka

4.b


Kerületi versmondóverseny

Gyűrűs Boldizsár

4.b

2. hely

Felkészítő tanár:

Mártonné Dudás Andrea

Kerületi alsós úszóverseny

Barsi Kolos

2. n

4. hely

 

Hatvani Dóra

2. n

2. és 6. hely

 

Misák Erik

4. a

1. és 3. hely

 

Páva Balázs

3. a

1. és 5. hely

 

Budai Flóra

3. n

1. és 2. hely

Gyollainé B.

Vancza Dániel

4. b

2. és 2. hely

Magdolna

Rompos Luca

3. n

6. hely

 

Aszódi Levente

4. a

5. hely

 

Fiú gyorsváltó: Misák Erik-Vancza Dániel-Dévald Péter-Páva Balázs

 

4. a - 4. b-3. a - 3. a

 

3. hely

 

Budapesti versenyre továbbjutott:

  • Budai Flóra 3. n hátúszás 1. hely
  • Vancza Dániel 4. b hátúszás 2. hely

Csapatban 4. helyet értük el!

 

Kerületi atlétikaverseny

A 3-4. osztályos lánycsapat / 1999-2000-es születésűek:

 

Barsi Csenge

4.a

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Gyollainé B. Magdolna

 

Haraszti Fanni

4.a

 

Hizsnyik Dóra

4.a

 

Pritz Boglárka

4.b

 

Jávor Liliána

3.a

 

Rompos Luca

3.n

 Egyéni 2. helyezés: Haraszti Fanni 4. a

Kerületi atlétikaverseny

5-6-os lánycsapat (1997-98-as születésűek)

 

Pottondi Nikolett

5.a

3. hely

Felkészítő tanár:

 

Szendi Gyuláné

 

Szűcs Laura

6.n

 

Tóth Laura

6.n

 

Molnár Krisztina

6.n

 

Hubay Lilla

6.n

 

Dén Zsófia

7.n

 

Svantek Dominika

7.n