Kerületi környezetvédelmi verseny

Balla-Somogyi Csaba

6.n

Magyar Balázs

6.n

3. hely

Felkészítő tanár:

Király Laura

5.n

Békyné Csabai Éva

Molnár Krisztina

5.n

Kerületi angol nyelvi verseny

Feller Donát

5.a

3. hely

Felkészítő tanára:

Panyiné Cs. Enikő

Országos Lázár Ervin prózamondó verseny

Gyűrűs Boldizsár

3.b

3. hely

Felkészítő tanára:

Mártonné D. Andrea

Budapesti matematikaverseny

molnar

Molnár Krisztina

5.n

5. hely

Felkészítő tanára:

Felényiné T. Angéla

balla

Balla-Somogyi Csaba

6.n

7. hely

Felkészítő tanára:

Hegyi Béláné

Szijj Norbert

8.

9. hely

Felkészítő tanára:

Felényiné T. Angéla

Minden kerületet évfolyamonként 2 tanuló képviselt.

Klauzál Gábor történelem verseny

Németh Olivér

7.b

Zenka Zsófia

7.b

1. hely

Felkészítő tanáruk:

Békyné Csabai Éva

Márton Máté

7.a

Kerületi németverseny

molnar

Molnár Krisztina

5.n

4. hely

barsi

Barsi Balázs

5.n

5. hely

Felkészítő tanáruk:

Békyné Csabai Éva

balla

Balla-Somogyi Csaba

6.n

3. hely

Kerületi atlétika verseny

Szamosi Luca

8.a

Egyéni 3. hely

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Greksa Bence

2. n

Egyéni 1. hely

Barsi Kolos

1. n

Dévald Péter

2. a

Csapat 3. hely

Fekete Dominik

2. n

Greksa Bence

2. n

Mészáros Márk

2. n

Felkészítő tanár:

Mitró Márton

2. n

Budai Flóra

2. n

Gyollainé B.

Filyó Borbála

2. a

Magdolna

Jávor Liliána

2. a

Csapat 4. hely

Kövesi Georgina

2. a

Malik Anna

2. a

Újvári Hanna

3. a

atletika 002

Az első korcsoport fiú és lánycsapata

atletika 005
A második korcsoport fiú és lánycsapata

Kerületi aerobic verseny

Barsi Csenge

3. a

2. hely

Nagy Emese

4. a

2. hely

Szűcs Laura

5. n

2. hely

Németh Nikolett

6. n

3. hely

Felkészítő tanár:

Elek Lilla

1. a

5. hely

Gyollainé Búzás

Feller Zóra

2. n

5. hely

Magdolna

Dubány Annamária

7. a

5. hely

Tóth Renáta

6. n

5. hely

Gádor csapat

1.-8.

4. hely

Kerületi népdaléneklő verseny

2009. április 7-én rendezte meg a Rózsakerti Általános Iskola a "Kinyílt a rózsa" kerületi népdaléneklési fesztivált.

Auer Noémi

8.a

Aranyhang díj

Barbarics Dóra

8.a

Aranyhang díj

Felkészítő tanáruk:

Szabó János

Barbarics Gergő

5.n

Ezüsthang díj

Miskei Soma

5.n

Bronzhang díj

Kerületi matematikaverseny

Szijj Norbert

8.a

2. hely

Felkészítő tanára:

Felényiné T. Angéla

Poósz Márton

8.a

4. hely

Felkészítő tanára:

Felényiné T. Angéla

Kiss Bence

7.a

4. hely

Felkészítő tanára:

Hegyi Béláné

Budapesti Nyelvész Verseny

Gyűrűs Boldizsár

3.b

4. hely

Felkészítő tanára:

Mártonné Dudás Andrea

Surján Anett

3.a

7. hely

Felkészítő tanára:

Nagy Lászlóné

Kerületi németverseny

nemeth

Németh Adrienn

8.a

1. hely

Felkészítő tanára:

Békyné Csabai Éva

Kerületi matematikaverseny

molnar

Molnár Krisztina Dorottya

5.n

1. hely

Felkészítő tanára:

Felényiné Tamás Angéla

balla

Balla-Somogyi Csaba

6.n

2. hely

Felkészítő tanára:

Hegyi Béláné

Csaba az első helyezettel  azonos pontszámmal lett második. Mindkét versenyző továbbjutott a budapesti döntőbe.

Kerületi grundbirkózás

CSAPAT

2.hely

Felkészítő tanár: Szendi Gyuláné

Márton Máté

7.a

1. hely

Tóth Ádám

6.n

1. hely

Kaszt Péter

5.a

3. hely

Molnár Balázs

5.n

3. hely

Czipóth Gergő

6.n

3. hely

Kerületi Informatika verseny

tordai

Tordai Márton

8. a

2. hely

Felkészítő tanár:

Tevan Zsolt

 

Tordai Márton komplex kategóriában (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, rajzoló program használata) kerületi második helyezést ért el. Pályamunkájával továbbjutott a Budapesti döntőbe.

Kerületi farsangi játékos sportverseny

Lakatos Gergő

2. a

CSAPAT

Felkészítő tanár: Gyollainé B. Magdolna

Sztasák Anna

1. n

3. hely

Budai Benjámin

2. a

Papp Diána

1. a

Greksa Bence

2. n

Surján Anett

3. a

Mészáros Márk

2. n

Freyer Virág

3. a

Feller Zóra

2. n

Hájas Alexandra

2. a

Hódos Hunor

3. b

Szili Bettina

3. a

Sztasák Samu

3. a

Mauchner Márk

4. a

Babics Hanna

4. a

Vanicsek Richárd

4. a

Freyer Anita

Feller Zsuzsanna

Hódos Henrik

Puskás Zoltán

Gyollainé B. Magdolna

Simonyi Zsigmond kerületi helyesírási verseny

Feller Donát

5.a

3. helyezett

Felkészítő tanár: Panyiné Cs. Enikő

Kerületi rajzverseny

Január 12-én a Rózsakerti Általános Iskolában megrendezett kerületi rajzversenyen, ahol kilenc iskola 24 tanulója vett részt, iskolánkat Szeleczky Nikolett, Tóth Laura (5.-6. évfolyamon), Hellinger Dóra és Szamosi Luca (7.-8. évfolyamon) képviselte.

Elért eredmények:

Tóth Laura

5.n

2. helyezett

Felkészítő tanár: Felényiné T. Angéla

Szamosi Luca

8.a

1. helyezett

Felkészítő tanár: Felényiné T. Angéla

Hellinger Dóra

7.a

5. helyezett

Felkészítő tanár: Felényiné T. Angéla

Kerületi szövegértő verseny

Rompos Luca

2.n

3. helyezett

Felkészítő tanár: Perge Éva