Kerületi Labdarúgó Bajnokság IV. korcsoport

Pék Máté 7a „LEGJOBB MEZŐNYJÁTÉKOS”

CSAPAT

I. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Korponai Bence „GÓLKIRÁLY”
Mongyi Dániel  
Strausz István  
Árvai Richárd 6b  
Harsányi Tamás 8b  
Wolfram Dominik  

Kerületi Labdarúgó Bajnokság III. korcsoport

Joó-Wolf Ákos 5a  

CSAPAT

I. HELY

Felkészítő tanár:

Kákonyi Vivien

és

Szendi Gyuláné

Iván Áron 6a  
Kalapos Titusz  
Árvai Richárd 6b  
Kiss Botond  
Ujkéri Bence  
Mongyi Dániel 7a „LEGJOBB KAPUS”
Korponai Bence  

Szent Mihály Kupa - Labdarúgás II. korcsoport

Hódi Máté 4n Csapat 5. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Ujkéri Bálint
Greksa Máté 3n
Balázs Gergő 4a
Debreceni Márk
Zakariás Egon
Máté Dominik
Markos Csanád 5n
Gál-Werl Patrik 5a

Futafok 1-15. hely gádoros szemmel

Kísérős ovis futam 2. hely Czuppon Erik  

Kísérős 1. futam lány

4. hely Maródi Elina 1b
5. hely Szaniszló Katalin 1n
9. hely Kalmár Léda Panna 1a

Bátor 1. futam fiú

11. hely Miklósy Márton András 1a
15. hely Blastik Benedek 1b

2. futam lány

10. hely Papp Leila 3a
13. hely Vass Anita 2a
2. futam fiú 14. hely Zakariás Andor 2n
3. futam lány 7. hely Vén Villő 3n
3. futam fiú 10. hely Erődi-Gaál Zoltán 4n
4. futam lány 3. hely Pálinkás Luca 5a
4. futam fiú 14. hely Mongyi Máté 4a

5. futam fiú

10. hely Szalay Csaba 5a
15. hely Joó-Wolf Ákos 5a
7. futam fiú 13. hely Ájpli Bence 7b

8. futam lány

2. hely Bakos-Sohajda Dorka 8b
8. hely Szegő Anna 8b
10. hely Szabó Zsófia 8a

8. futam fiú

8. hely Zabláczki Dorián 8b
14. hely Tar Péter Bálint 8a
Felnőtt futam II. 1. hely Gyollai Ákos

    

     Gádor

felnőtt

3. hely Vékony Emese
Felnőtt futam III. 1. hely Vén-Gálig Gréta
3. hely Puskásné Kustán Klaudia
Felnőtt futam IV. 4. hely Gyollainé Búzás Magdolna

Campona váltó alsós

SZÁZLÁBÚAK

5. hely

Hódi Máté-

Szombathelyi Bori-

Bonyhádi Milos-

Vén Villő

4n-3n-1n-4n

Campona váltó felsős

NÉGY MUSKÉTÁS

3. hely

Wang Jingbo-

Kósa Panna-

Benesóczky Blanka-

Újfalvi Ádám

8a-5a-5n-8a