Olvasási verseny 1. hely

A 2018/2019-es tanévben meghirdetett Olvass.el! országos online olvasási vetélkedőn az első hat közé került " A négy könyvszellem" négytagú csapata, mely a Kaposvári Egyetemen rendezett döntőben 1. helyezést ért el. A csapat tagjai: Bárány Domonkos; Georgiu Artemisz; Hubják Nóra és Medgyesi Imola 4.n. osztályos tanulók.

Felkészítő tanár: Váczi Éva

Fővárosi elsősegélynyújtó verseny

A Magyar Vöröskereszt elsősegélynyújtó versenyének budapesti fordulóján nyolcadikos csapatunk 3.helyen végzett. A fővárosi fordulót, 2019.05.31-én rendezték meg a Bikás parkban. A versenyen 5 gyakorlati és 4 elméleti állomáson kellett bizonyítani a tudásukat.

A csapat tagjai:

• Horváth Krisztina 8.a
  • Kober Réka 8.a
  • Szabó Flóra 8.a
  • Szabó Zsófia 8.a
  • Hunics Balázs 8.b

Felkészítők: Kántor Lászlóné és Pelle Ildikó

Könyvtárhasználati verseny

A kerületi Corvina könyvtárhasználati vetélkedőn a 6.a csapata , Csabai Anna, Szekszárdi-Olekszik Luca az ELSŐ helyen végeztek, míg a 6.b csapata, Kátai Lívia és Józsa Emese pedig a negyedik helyen.

Felkészítő tanár: Geiger Klára

Kerületi elsősegélynyújtó verseny

A Magyar Vöröskereszt elsősegélynyújtó versenyének területi fordulóján nyolcadikos csapatunk 1.helyen végzett.
Horváth Krisztina 8.a
Kober Réka 8.a
Szabó Flóra 8.a
Szabó Zsófia 8.a
Hunics Balázs 8.b

Felkészítők: Kántor Lászlóné és Pelle Ildikó

Kerületi német verseny

Iskokánk csapata az 5.-6.osztályos kategóriában az első helyen végzett a kerületi német versenyen.
A csapat tagjai: Körmendy- Szomoru Panna 5.n
Szekszárdi- Olekszik Lili 5.n
Szaniszló Ágnes 5.n

Felkészítő tanár: Rostás Mónika

Kerületi fizika verseny

A kerületi páros fizika versenyen a dobogós 3.helyet érték el nyolcadikosaink, Tar Péter 8.a, Wang Jingbo 8.a.

Felkészítő tanár: Tevan Zsolt

Nyelvész verseny sikerek

A budapesti Nyelvész versenyen:

III. lett Jankó Léna 1.a,
IV. helyezést ért el Szerencsi Pál 3.a, és Polgár András 1. n
VI. helyen végzett Pajter Olívia 1.b

Felkészítő tanárok : Mártonné Dudás Andrea, Tégli Dóra, Nagy Lászlóné, Mészáros Ákosné

Kerületi informatika verseny

info2019Március második hetében rendezték meg kerületünkben az informatika versenyeket, melyen természetesen diákjaink is részt vettek.

Legtöbb babért idén a szövegszerkesztés kategória hozott számunkra, ahol két dobogós helyet is sikerült elhoznunk.

Zelenák Gergő 8.A osztályos tanuló az első, Kovács Réka 8.B osztályos tanuló pedig a második helyen végzett. Felkészítő tanáruk Puskás Zoltán. Eredményükkel bejutottak a budapesti fordulóra, mely április közepén kerül majd megrendezésre.

Gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk!

Kerületi angol verseny

A kerületi angol versenyen két diákunk is dobogós helyen végzett.

Sándor Barnabás 6.b 2.hely

Popovic Lea 5.a 3.hely

Felkészítő tanárok: Leskó Gabriella, Németh Tibor

Kerületi földrajz verseny

Hunics Balázs nyolcadikos tanulónk 3.helyezést ért el a kerületi Teleki Pál Földrajz Versenyen.

Felkészítő tanára: Csizmaziáné Dömös Veronika

Kazinczy szépkiejtési és szépolvasási verseny

A kerületi Kazinczy szépkiejtési-szépolvasási versenyen Nyári Zsófia 4.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Butella Erzsébet

Tarolt a Gádor a kerületi angolon

A 7.-8. osztályosok kerületi versenyén alap és emelt kategóriában versenyeztek a diákok.

A 7. osztályosok alap kategóriájában Barta Nimród 7.a. a II. helyet szerezte meg. Felkészítő tanára Németh Tibor.

De emelt kategóriában is gádoros végzett a II. helyen Bartos Sarolta 7.a. személyében. Felkészítő tanára Leskó Gabriella.

A nyolcadikosok versenyében emelt kategóriában a dobogó legfelső fokára állhatott Szabó Flóra 8.a., míg az ezüstös második helyet Tar Péter 8.a. hozta el. Felkészítő tanáruk Leskó Gabriella volt.

Diákoknak és pedagógusoknak, na meg a büszke szülőknek is gratulálunk!

Kerületi német vers- és prózamondó verseny

A kerületi német vers- és prózamondó versenyen a 3-4. évfolyamosok kategóriájában Kovács Martin 4.n. osztályos tanulónk a II. helyet szerezte meg.

Felkészítő tanár: Bukniczné Hajzer Katalin

Kerületi helyesírási verseny

A kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen iskolánk 8. a. osztályos tanulója Tar Péter a III. helyen végzett.

Felkészítő tanár: Puskásné Kustán Klaudia

Bolyai Matematika Csapatverseny

bolyai10.24-én tartották a Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulójának eredményhirdetését, ahol a XI. és a XXII. kerületi csapatok versenyeztek.

Iskolánk legjobb helyezését a negyedik évfolyamosok versenyében a 4.n. osztály "Villám 4-es" csapata hozta el,akiket meg is hívtak az ünnepélyes eredményhirdetésre.

A IV. helyet megszerző csapat tagjai: Bárány Domonkos, Georgiu Artemisz, Hubják Nóra, Puskás Péter. Felkészítő tanár: Váczi Éva. Gratulálunk!