Általános fizikai teherbírás (Mini-Hungarofit)

ÁLTALÁNOS FIZIKAI TEHERBÍRÁS (MINI-HUNGAROFIT):

EXTRA MINŐSÍTÉS:

Debreceni Márk 3.a 131 pont
Zimonyi Anna 4.n 123 pont
Mongyi Máté 3.a 120 pont

KIVÁLÓ MINŐSÍTÉS:

Gebora Zsófia 4.n 116 pont
Boros Linda 3.n 116 pont
Greksa Máté 2.n 114 pont
Loksay Bálint 2.a 114 pont
Szerencsi Ida 4.n 114 pont
György Dávid 2.a 113 pont
Fehér Bora 2.n 112 pont
Maukner Dominik 2.a 112 pont
Vén Villő 2.n 108 pont
Egerszegi-Laborcz Zsombor 3.n 107 pont
Mályi Orsolya 3.a 104 pont
Ujfalvi Petra Alexa 2.a 103 pont
Vargha Levente 4.n 103 pont
Ihász Máté 3.a 103 pont

EXTRA MINŐSÍTÉS (FUTÁS NÉLKÜL):

Ignácz Milán 1.n 63 pont
Németh Barnabás 1.n 57 pont
Papp Gábor 1.n 57 pont
Huszár Rebeka 3.a 56 pont
Mongyi Szabolcs 1.a 54 pont

KIVÁLÓ MINŐSÍTÉS (FUTÁS NÉLKÜL):

Varsányi Hanna 1.a 53 pont
Szabó Aurél 1.a 52 pont
Tátos Vilmos 1.a 52 pont
Barna Brúnó 1.n 52 pont
Varsányi Luca 1.n 52 pont
Illés Benjámin 1.n 52 pont
Palocsay Zsombor 1.a 51 pont
Hepp Annamária 1.a 51 pont
Nagy László 1.a 51 pont
Zakariás Andor 1.n 50 pont
Pintér Dávid 1.a 50 pont

2000 méteres síkfutás felmérése az alsó tagozatban

2010-es születésűek: 1. Gebora Júlia 2.n 10:35 perc
2. Komondi Dóra 2.n 11:11 perc
3. Rákos Panna 2.n 11:14 perc
4. Szombathelyi Bori 2.n 11:15 perc
5. Papp Leila 2.a 11:49 perc
6. Hunics Barbara 2.a 11:55 perc
1. Loksay Bálint 2.a 9:23 perc
2. Maukner Dominik 2.a 10:11 perc
3. Makai Milán 2.n 10:37 perc
4. Jankó András 2.a 10:41 perc
5. Rácz Bence 2.n 11:04 perc
6. Ónodi Miklós 2.a 11:29 perc

2009-es születésűek:

 

Debreceni Márk 2 mp-re

megközelítette az alsós

fiú pályacsúcsot!

(8:03 perc, Poósz Ádám

2008)

1. Vén Villő 2.n 9:48 perc
2. Fehér Bora 2.n 10:07 perc
3. Mályi Orsolya 3.a 10:42 perc
4. Bakos-Müller Noémi 2.a 10:53 perc
5. Veres Vivien 2.a 11:00 perc
6. Szépvölgyi Fanni 2.n 11:05 perc
1. Debreceni Márk 3.a 8:05 perc!!!
2. Ihász Máté 3.a 9:16 perc
3. Greksa Máté 2.n 9:20 perc
4. Józsa Miklós 2.a 9:28 perc
5. György Dávid 2.a 9:45 perc
6. Balázs Gergő 3.a 9:48 perc
2008-as születésűek 1. Kósa Panna 4.a 9:15 perc
2. Gebora Zsófia 4.n 9:47 perc
3. Makkai Lili 3.n 10:28 perc
4. Szekszárdi-Olekszik Lili 4.n 11:00 perc
5. Gárdonyi Nóra 3.a 10:25 perc
6. Korponai Zoé 4.a 11:47 perc
Tarbuza Tamara 3.a 11:47 perc
1. Mongyi Máté 3.a 8:57 perc
2. Baracska Márton 3.n 9:34 perc
3. Vargha Levente 4.n 9:36 perc
4. Zakariás Egon 3.a 9:48 perc
5. Gál-Werl Patrik 4.a 10:08 perc
6. Nagy Attila 3.n 10:16 perc

2007-es születésűek

 

Zimonyi Anna 5 mp-re

megközelítette az alsós

lány pályacsúcsot!

(8:55 perc, Kenesei Zsanett

 2004)

1. Zimonyi Anna 4.n 9:00 perc!!!
2. Szerencsi Ida 4.n 9:54 perc
3. Horváth Lili 4.n 11:42 perc
4. Benesóczky Blanka 4.n 11:43 perc
5. Körmendy-Szomoru Panna 4.n 11:46 perc
6. Korponai Sztella 4.a 11:47 perc
1. Nováki Andor 4.a 8:36 perc
2. Szalay  Csaba 4.a 8:50 perc
3. Faragó Márk 4.a 8:51 perc
4. Joó-Wolf Ákos 4.a 9:15 perc
5. Turi Barna 4.n 9:45 perc
6. Bárány Domonkos 3.n 9:54 perc

Budapesti Labdarúgó Diákolimpia I-III. korcsoport

1. korcsoport Balázs Gergő 3.a csapat 4-6. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Debreceni Márk
Hódi Máté 3.n
Greksa Máté 2.n
Szerencsi Pál 2.a
Ónodi Miklós
Loksay Bálint
György Dávid
2. korcsoport Czagányi-Szekfü Balázs 5.a

csapat 9-15. hely

(D csoport 3. hely)

Kalapos Titusz
Ujkéri Bence 5.b
Mongyi Máté 3.a
Bárány Domonkos 3.n
Joó-Wolf Ákos 4.a
Szalay Csaba
Tóth Krisztofer 4.n
Vargha Levente
3. korcsoport Lakatos Csongor 6.a

csapat 9-15. hely

(csoport 3. hely)

Szendi Gyuláné és

Kákonyi Vivien

Strausz István
Mongyi Dániel
Korponai Bence
Pravetz Márton
Ujkéri Bence 5.b
Árvai Richárd
Katona Dominik
Kiss Botond
Tölgyesi Zsolt 5.a

Kerületi Aerobic Verseny:"Kövesd a Vezetőt!" I-IV. korcsoport

Huszár Rebeka 3.a egyéni 1. hely csapat 2. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Wohner Klaudia 2.n egyéni 2. hely
Popovic Lea 4.a
Strausz Flóra 6.a egyéni 3. hely
Tatai Lili 7.b egyéni 4. hely
Soós Lilien 8.a
Józsa Emese 5.b
Gárdonyi Nóra 3.a egyéni 5. hely

Budapesti Atlétika Többpróba Verseny I-II.korcsoport

I. korcsoport lány Huszár Rebeka 3.a   csapat 14.hely

Felkészítő

tanár:

Gyollainé

B.

Magdolna

Mile Viktória 3.n  
Szépvölgyi Fanni 2.n  
Szombathelyi Bori  
Komondi Dóra  
Vén Villő  
I. korcsoport fiú Hódi Máté 3.n egyéni 11. hely csapat 8. hely
Tavali Marcell  
Debreceni Márk 3.a  
Balázs Gergő  
Bárány Kristóf  
Greksa Máté  
II. korcsoport lány Benesócky Blanka 4.n egyéni 18. hely csapat 11. hely
Gebora Zsófia  
Szekszárdi-Olekszik Lili  
Körmendy-Szomoru Panna  
Szaniszló Ágnes  
Horváth Lili  
Zimonyi Anna   egyéni induló

Kerületi Labdarúgó Diákolimpia I-IV.korcsoport

I. korcsoport Balázs Gergő 3.a   csapat 2. hely

Felkészítő

tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Debreceni Márk  
Hódi Máté 3.n „Legjobb kapus”
Ónodi Miklós 2.a  
Loksay Bálint  
Szerencsi Pál  
Greksa Máté 2.n  
II. korcsoport Joó-Wolf Ákos 4.a   csapat 8. hely
Szalay Csaba  
Gál-Werl Patrik  
Vargha Levente 4.n  
Tóth Krisztofer  
Turi Barna  
Bárány Domonkos 3.n  
Mongyi Máté  
Czagányi-Szekfű Balázs 5.a  
Ujkéri Bence 5.b  
III.korcsoport Strausz István 6.a   csapat 1. hely

Felkészítő

tanár:

Szendi

Gyuláné és

Kákonyi

Vivien

Korponai Bence „Gólkirály”
Pravetz Márton  
Mongyi Dániel  
Ujkéri Bence 5.b  
Árvai Richárd  
Katona Dominik  
Tölgyesi Zsolt 5.a  
IV.korcsoport Papp Mátyás 8.n   csapat 1. hely
Veres Kristóf    
Lakatos Levente 8.a „Legjpbb mezőnyjátékos”
Wolfram Dominik 7.b  
Harsányi Tamás    
Strausz István 6.a  
Góman János 7.a  

Országos Sakk Amatőr Diákolimpia

"A tavaszi szünet első pár - izgalmaktól nem mentes - napját Miskolcon töltöttük az Országos sakk diákolimpián, ahonnan Miki - korcsoportjában kicsiként - elhozta az amatőr Fiú1 csoport második helyét !!! "
GRATULÁLUNK ÓNODI MIKINEK (2.A) A NAGYSZERŰ EREDMÉNYÉRT!

Gádor Általános Iskola fényképe.
 
 

Budapesti sakk diákolimpia

Február 24-én került megrendezésre a sakk diákolimpia csapatversenyének budapesti döntője, ahova kerületi győztesként a Gádor csapata is indulási jogot szerzett. 

’Alsós fiú’ kategóriában induló csapatunk (Ónodi Miklós, Benesóczky Blanka, Bonyhádi Simon, Vén Villő) végül a 17 induló között – mindössze fél ponttal lemaradva az országos döntőbe való továbbjutásról - a 6. helyet szerezte meg!" GRATULÁLUNK!

Sakk hírek

Január 29-én a kerületi diákolimpia egyéni versenyén iskolánk három diákja (Vén Villő 2.n, Benesóczky Blanka 4.n, Ónodi Miklós 2.a) indult el, és mindhárman korcsoportjuk aranyérmével tértek haza, továbbjutva a budapesti döntőre.

Január 30-án a kerületi diákolimpia csapatversenyén ’alsós fiú’ kategóriában indult vegyes csapatunk (Vén Villő 2.n , Benesóczky Blanka 4.n, Bonyhádi Simon 1.n , Ónodi Miklós 2.a) , és bár kicsik voltak a mezőny többi tagjához képest, mégis elhozták az első helyet !!! Folytatás a budapesti döntőn.

Sakk-matt

Benesóczky Blanka, iskolánk 4.n. osztályos tanulója a január 21-én Vácott megrendezett Szalkai Dezső-Tóth György emlékversenyen a lánycsapat tagjaként első helyezést ért el.

Gratulálunk!

Kerületi Játékos Sportverseny

Vén Villő 2.n I-II. KORCSOPORT VI. HELYEZÉS

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Komondi Dóra 2.n
Bárány Kristóf 2.n
Huszár Rebeka 2.n
Kovács Barnabás 3.a
Mongyi Máté 3.a
Zakariás Egon 3.a
Boros Linda 3.n
Erődi-Gaál Zoltán 3.n
Nagy Attila 3.n
Bárány Domonkos 3.n
Gebora Zsófia 4.n
Szekszárdi-Olekszik Lili 4.n
Zimonyi Anna 4.n
Benesóczky Blanka 4.n
Bertalan Ádám 4.n
Turi Barna 4.n
Soós Boglárka 5.a

Mikulás Kupa Teremfoci Bajnokság

Nagy László 1.a

I. korcsoport

IV. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Maukner Dominik 2.a
Szerencsi Pál 2.a
Ónodi Miklós 2.a
Greksa Máté 2.n
Debreceni Márk 3.a
Hódi Máté 3.n
Ihász Máté 3.a
Szalay Csaba 4.a

II. korcsoport

VI. HELY

Faragó Márk 4.a
Joó-Wolf Ákos 4.a
Markos Csanád 4.n
Turi Barna 4.n
Tóth Krisztofer 4.n
Bárány Domonkos 3.n
Mongyi Máté 3.a

Kerületi felsős úszóverseny

Nagyon szép eredmények születtek a kerületi felsős úszóversenyen. Csabai Anna (5.a) aranyérmet (mellúszás) és ezüstérmet (gyorsúszás) is szerzett. Méreg Dóra (7.b) első lett pillangóúszásban. Boros Bendegúz (7.b) bronzérmet szerzett háton, és negyedik lett mellúszásban. Szász Konor (6.b) gyorsúszásban  ötödik helyezést ért el. Fiú gyorsváltónk 4. helyen végzett: Tölgyesi Zsolt, Ájpli Bence, Korponai Bence és Szász Konor személyében. A versenyen még Szekszárdi-Olekszik Luca és Hudák Adrienn képviselték iskolánkat.

GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK!

További képek

Kerületi alsós úszóverseny

Szép eredmények születtek a 2007 és későbbi születésű gyerekek kerületi Úszóversenyén is. Egyéniben Tavali Marcell (3.n) és Vass Anita (1.a) bronzérmes lett. Végh Fruzsina (4.n) negyedik, Tatai Miklós (5.a) ötödik, Gál-Werl Patrik (4.a) hatodik lett. Fiú gyorsváltónk a negyedik helyet szerezte meg: Bertalan Ádám (4.n), Kalapos Titusz (5.a), Nováki Andor (4.a) és Tatai Miklós (5.a) remek úszásával. Lány gyorsváltónk hatodik lett: Tátos Valéria (4.a), Fintor Sarolta(4.n), Zimonyi Anna (4.n) és Végh Fruzsina (4.n) személyében. Az úszó csaptunk tagjai voltak még: Tátos Vilmos és Sauerwein Zoltán (1.a), Szombathelyi Bori (2.n), Szabó-Lipták Márk és Gárdonyi Nóra (3.a), Korponai Zoé (4.a), Gebora Zsófia és Szekszárdi-Olekszik Lili (4.n), Boros Bodza (5.a).

Gratulálunk az egész Csapatnak és köszönjük a Szülők drukkolását!

További képek

Magyar Nemzeti Gyermek Sakk Csapatbajnokság

Ónodi Miklós 2.a osztályos tanulónk az őszi szünetben részt vett a 4 napos Magyar Nemzeti Gyermek Sakk Csapatbajnokságon, melyet idén Szombathelyen rendeztek. A sokszor több órás partik kemény agymunkát jelentettek, igencsak kifárasztották a versenyzőket. Miki hétből öt pontot szerzett, és csapata végül az oklevelet érő 6. helyen végzett!

Gratulálunk!

Futafok 1-15. helyezettek névsora

1. futam kisérős lány Aradi Boglárka 1.a 13. hely
Szamosi-Kiss Flóra 1.n 14. hely
Varsányi Hanna Ildikó 1.a 15. hely
1. futam kisérős fiú Jámbor András 1.n 13. hely
Skerlercz Arnold Gábor 1.n 14. hely
1. futam bátor lány Papp Leila 2.a 5. hely
Komondi Dóra 2.n 7. hely
Gebora Júlia 2.n 10. hely
Egerszegi-Laborcz Zsófia 1.n 15. hely
1. futam bátor fiú Nagy László József 1.a 10. hely
2. futam fiú Debreceni Márk 3.a 3. hely
Hódi Máté 3.n 4. hely
3. futam lány Kósa Panna 4.a 5. hely
Gebora Zsófia 4.n 8. hely
Boros Linda 3.n 10. hely
4. futam lány Zimonyi Anna 4.n 6. hely
5. futam lány Tatár Dorottya 5.a 3. hely
Csabai Anna 5.a 4. hely
5. futam fiú Árvai Richárd 5.b 6. hely
Tölgyesi Zsolt 5.a 14. hely
6. futam lány Lunardi Isabel 6.b 5. hely
Strausz Flóra 6.a 7. hely
Baracska Barbara 6.b 15. hely
7. futam lány Bakos-Sohajda Dorka 7.b 6. hely
7. futam fiú Veres Kristóf 8.n 5. hely
Zabláczki Dorián 7.b 6. hely
Késmárki Tamás 7.b 9. hely
Wolfran Dominik 7.b 11. hely
Harsányi Tamás 7.b 13. hely
Wang Jingbo 7.a 14. hely
8. futam lány Ferenczi Vivien 8.a 5. hely

Campona váltó alsós:

„Gepárdok”

Hódi Máté-Komondi Dóra-

Boros Linda-Tóth Krisztofer

3.n-2.n-

3.n-4.n

6. hely

Campona váltó felsős:

„Muskétások”

Hudák Adrienn- Strausz Flóra-Újfalvi Ádám-Szijj Andor

6.b-6.a-

7.a-8.n

8. hely

Campona váltó

felnőtt női:

„Gádoros Amazonok”

Puskásné K. Klaudia-Gyollainé B. Magdolna- Hajas Krisztina- Kákonyi Vivien gádoros tanárnők 7. hely
Felnőtt II férfi Puskás Márton 4. hely
Felnőtt III női Puskásné K. Klaudia tanárnő 1. hely
Molnár Judit 8n szülő 2. hely
Felnőtt III férfi Puskás Zoltán tanár 2. hely
Felnőtt IV női Hajas Krisztina tanárnő 2. hely
Gyollainé B. Magdolna tanárnő 3. hely
Felnőtt IV férfi Dr. Hajas Gábor 4. hely
Görkori fiú Papp Mátyás 8.n 3. hely
Gallardo-C. Antonino 3.n 7. hely
Serleg Áron 8.n 8. hely

A részletes eredmények megtalálhatók lesznek a www.futafok.hu oldalon.

GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK, AKI TELJESÍTETTE A TÁVOT!

 

Kerületi foci III. korcsoport

Tölgyesi Zsolt 5.a  

III. KORCSOPORT

I. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Katona Dominik 5.b  
Árvai Richárd  
Ujkéri Bence  
Strausz István

6.a

 
Lakatos Csongor

„A torna legjobb

 mezőnyjátékosa

Korponai Bence  
Mongyi Dániel  
Pék Máté  

Kerületi Foci IV. korcsoport

Papp Mátyás 8.n  

IV. KORCSOPORT

II. HELY

Felkészítő tanár:

Kákonyi Vivien

Veres Kristóf  
Harsányi Tamás 7.b  
Wolfram Dominik

„A torna legjobb

 mezőnyjátékosa

Góman János 7.a  
Strausz István 6.a  

Szent Mihály Kupa - Labdarúgás

Turi Barna 4.n

II. KORCSOPORT

CSAPAT III. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé Búzás Magdolna

Tóth Krisztofer
Markos Csanád
Vargha Levente
Joó-Wolf Ákos 4.a
Szalay Csaba
Faragó Márk
Bárány Domonkos 3.n
Mongyi Máté 3.a
Máté Dominik