2000 méteres síkfutás eredmények 1-3. hely:

Születési év   Név Osztály Idő (perc)
2009-es 1. Börcsök Ivett 2.a 11:27
2. Mile Viktória 2.n 12:19
3. Mályi Orsolya 2.a 12:59
       
1. Debreceni Márk 2.a 9:09
2. Hódi Máté 2.n 9:13
3. Erődi-Gaál Zoltán 2.n 10:10
2008-as 1. Kósa Panna 3.a 9:35
2. Gebora Zsófia 3.n 9:47
3. Makkai Lili 2.n 10:57
       
1. Mongyi Máté 2.a 9:45
2. Kovács Csanád 2.a 10:24
3. Sülyi Márton 2.n 10:27
2007-es 1. Zimonyi Anna 3.n 10:40
2. Benesóczky Blanka 3.n 10:56
3. Szerencsi Ida 3.n 11:01
       
1. Nagy Sándor Pál 4.a 9:16
2. Faragó Márk 3.a 9:25
3. Turi Barna 3.n 9:41
2006-os 1. Tatár Dorottya 4.a 9:03
2. Csabai Anna 4.a 9:05
3. Benedek-Fazakas Beatrix 4.b 9:10
       
1. Árvai Richárd 4.b 8:30
2. Nováki Márk Bendegúz 4.b 8:35
3. Zabláczky Benett 4.b 8:56

Általános fizikai teherbírás felmérése az alsó tagozatban

2016/2017 TAVASZI IDŐSZAK, ALSÓ TAGOZAT

 

EXTRA MINŐSÍTÉS: 121-140 pont

Csabai Anna 4.a 124pont
Árvai Richárd 4.b 122pont
Hódi Máté 2.n 121pont

 

KIVÁLÓ MINŐSÍTÉS: 101-120 pont            

 

Debreceni Márk 2.a 116 pont
Mongyi Máté 111 pont
Makkai Lili 2.n 104 pont
Kósa Panna 3.a 105 pont
Korponai Zoé 105 pont
Faragó Márk 101 pont
Gebora Zsófia

3.n

115 pont
Benesóczky Blanka 106 pont
Turi Barna 106 pont
Zimonyi Anna 103 pont
Tatár Dorottya

4.a

118 pont
Nagy Sándor Pál 117 pont
Tölgyesi Zsolt 112 pont
Döme Nadin 111 pont
Szekszárdi-Olekszik  Luca 106 pont
Georgiu Árisz 103 pont
Wurm Zalán 102 pont
Pete Brúnó 100 pont
Zabláczky Benett

4.b

116 pont
Nováki Bendegúz 116 pont
Fehér Adél 104 pont
Benedek_Fazakas Beatrix 112 pont    

                                 

2000 MÉTERES SÍKFUTÁS NÉLKÜL: (MAX. 63 PONT)

Nyári Zsófia 2.a 51 pont
Horváth Lili 3.n 58 pont
Szépvölgyi Fanni 1.n 51 pont
Vén Villő 49 pont
Bárány Kristóf 49 pont
Fehér Bora 48 pont
Hellinger Anna 47 pont
Greksa Máté 45 pont
Nováki Andor 3.a 52 pont

Kerületi Aerobic Verseny I-IV. korcsoport

Wohner Klaudia 1.n egyéni 6. hely

I-IV. KORCSOPORT

CSAPAT

III. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Szekszárdi-Olekszik Lili 3.n egyéni 3. hely
Kovács Nóra    
Popovic Lea 3.a egyéni 1. hely
Hollósi Emma 5.a egyéni 1. hely
Strausz Flóra   egyéni 3. hely
Bakos-Sohajda Dorka 6.b egyéni 2. hely
Soós Lilien 7.a egyéni 3. hely
Madocsay Tünde 8.n egyéni 6. hely

Kerületi Mezei Futóverseny

Csabai Anna 4.a egyéni 2. hely

II. korcsoport

lány csapat

II. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Szendi Gyuláné

Tatár Dorottya egyéni 7. hely
Szekszárdi-Olekszik Luca  
Hudák Adrienn 5.a  
Zimonyi Anna 3.n  
Korponai Bence 5.a egyéni 2. hely

II. korcsoport

fiú csapat

III. hely

Szijj Gergő  
Árvai Richárd 4.b egyéni 14. hely
Tölgyesi Zsolt 4.a  
Nagy Sándor Pál  
Boros Linda 2.n egyéni 6. hely

I. korcsoport

lány csapat

6. hely

Korponai Zoé 3.a  
Kósa Panna  
Vida Borbála  
Komondi Laura 3.n  
Hódi Máté 2.n egyéni 8. hely

I. korcsoport

fiú csapat

7. hely

Vargha Levente 3.a  
Egerszegi- Laborcz Zsombor 2.n  
Ujkéri Bálint  
Tavali Marcell  

 

 

 

Budapesti Atlétika Többpróba Diákolimpia I-II. korcsoport

Korponai Bence 5.a egyéni 7. hely

II. KORCSOPORT

CSAPAT

VII. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Szendi Gyuláné

Szijj Gergő egyéni 24. hely
Árvai Richárd 4.b  
Iván  Áron 4.a  
Pete Brúnó  
Ónódi Tamás  
Benesóczky Blanka 3.n egyéni 23. hely

II. KORCSOPORT

CSAPAT

XII. HELY

Horváth Lili  
Zimonyi Anna  
Tatár Dorottya 4.a  
Döme Nadin  
Papp Emília 3.a  
Hódi Máté 2.n egyéni 13. hely

I. KORCSOPORT

CSAPAT

XIV. HELY

Nagy Attila  
Ujkéri Bálint  
Erdődi Gaál Zoltán  
Zakariás Egon 2.a  
Vargha Levente 3.n  
Boros Linda 2.n egyéni 23. hely

I. KORCSOPORT

CSAPAT

 X. HELY

Korponai Zoé 3.a egyéni 38. hely
Ritter Vivien 2.a  
Szekszárdi-Olekszik Lili 3.n  
Komondi Laura  
Fintor Sarolta