A víz az úr - országos földrajzverseny

A HEBE Kft. által meghirdetett " A VÍZ AZ ÚR" országos földrajz csapatversenyen két gádoros diákunk is részt vett.

Bartos Sarolta és Báldy Panna 5.a. osztályos tanulóink az 5-6. osztályos korcsoportban a IV. helyet szerezték meg.

Kerületi környezetvédelmi csapatverseny

Ezen a Zöld Jövő Környezetvédelmi Egyesület által rendszeresen megrendezett versenyen iskolánk mindig nagyon jól szerepel.
5-6. évfolyamos csapatunk a I. díjat, míg 7-8. évfolyamos versenyen indult csapatunk a II. díjat hozta el erről a versenyről.

I. helyezett HARCSAPAT tagjai: Hunics Balázs 6.b., Kovács Réka 6.b.,Popovic Laila 6.a.

II. helyezett PANDIKORN csapat tagjai:Hatvani Zsófia 8.n., Madocsay Tünde 8.n., Szász Mirtill 8.n.

Felkészítő tanár: Hegedűs Tamás

Levelezős történelem verseny

A HEBE Kiadó által meghirdetett országos "Időutazó ötfordulós történelem levelező verseny"-en iskolánk két diákja Bartos Sarolta 5.a. és Báldy Panna 5.a. indult 5-6. osztályos kategóriában és XIII. helyen végeztek, kimagasló teljesítménnyel. Felkészítő tanár: Bukniczné Hajzer Katalin

NyelvÉSZ országos döntő

Május 6-án Szegeden tartották a 18. nyelvÉSZ anyanyelvi verseny országos döntőjét. A döntőbe évfolyamonként a megyei forduló első helyezettjei, a budapesti és határunkon túli legjobbak, valamint további 10, az országos rangsor szerint legjobb eredményt elérő diák juthatott.

Iskolánk 3.a. osztályos diákja, Nagy Anna a területi forduló 3. évfolyamos legjobbjaként jutott a döntőbe. Itt nagyon szép versenyzéssel a 17. helyet szerezte meg. Harmadikos kategóriában egyébként 3150 diák indult a versenyen!
Anna felkészítő tanára Mártonné Dudás Andrea.