Ónodi Tamás 5. lett a Charousek Rezső sakk-emlékversenyen

2016. november 12-én a Szelmann házban megrendezett Charousek Rezső sakk-emlékversenyen Ónodi Tamás (4.a) 5. helyezést ért el. 10 évesen ő volt a legjobban szereplő gyerekversenyző a többségében felnőttekből álló 14 fős mezőnyben. 
Ónodi Miklós (1.a) 8. helyen végzett, ő kapta a mezőny legfiatalabbjának járó kupát.
GRATULÁLUNK!

2000 méteres síkfutás-alsó tagozat (Mini-Hungarofit)

2008-as születésűek 1. Kósa Panna 2.a 9:44 perc
2. Gebora Zsófia 2.n 10:02 perc
3. Kovács Nóra 2.n 11:42 perc
4. Csicsay Georgina 2.a 12:15 perc
5. Szekszárdi-Olekszik Lili 2.n 12:28 perc
6. Komondi Laura 2.n 12:30 perc
1. Gál-Werl Patrik 2.a 11:25 perc
2. Lunardi Márk 2.a 11:50 perc
3. Sturcz-Molnár Balázs 2.n 11:56 perc
2007-es születésűek 1. Zimonyi Anna 2.n 09:51 perc
2. Szerencsi Ida 2.n 11:50 perc
3. Benesóczky Blanka 2.n 12:13 perc
4. Zsidákovits Zita 2.a 12:05 perc
5. Szaniszló Ágnes 2.n 12:14 perc
6. Boros Bodza 3.a 12:16 perc
1. Turi Barna 2.n 09:48 perc
2. Nagy Sándor Pál 3.a 10:14 perc
3. Joó-Wolf Ákos 2.a 10:35 perc
4. Czagányi-Szekfü Balázs 3.a 10:38 perc
5. Szalay Csaba 2.a 10:48 perc
6. Dévényi Márton 2.n 11:43 perc
2006-os születésűek 1. Benedek Fazakas Beatrix 3.b 09:29 perc
2. Hudák Adrienn 4.n 09:45 perc
3. Tatár Dorottya 3.a 09:49 perc
4. Csabai Anna 3.a 09:50 perc
5. Döme Nadin 3.a 10:42 perc
6. Szekszárdi-Olekszik Luca 3.a 11:55 perc
1. Árvai Richárd 3.b 08:32 perc
2. Nováki Márk Bendegúz 3.b 08:33 perc
3. Lakatos Csongor 4.e 09:08 perc
4. Tölgyesi Zsolt 3.a 09:10 perc
Keres Péter 4.e 09:10 perc
5. Korponai Bence 4.e 09:12 perc
2005-ös születésűek 1. Strausz Flóra 4.e 09:39 perc
2. Lunardi Isabel 4.n 10:36 perc
3. Baracska Barbara 4.n 11:00 perc
4. Pigniczki Veronika 4.n 11:01 perc
5. Báldy Panna 4.a 11:39 perc
6. Varga Elina 4.n 11:54 perc
1. Pravetz Márton 4.a 09:11 perc
2. Vleskó Gergely 4.n 09:24 perc
3. Zimonyi Barna 4.n 09:29 perc
4. Strausz István 4.e 09:30 perc
5. Haut Tamás 4.n 09:40 perc
6. Rácz Máté 4.n 09:49 perc
2004-es születésűek 1. Gönczi Attila 4.e 09:42 perc

Kerületi Aerobic Verseny

Pörzse Nóra 1.n egyéni 2.

CSAPAT

III. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Popovic Lea 2.a egyéni 2.
Vida Borbála 2.a különdíj
Hollósi Emma’06 4.e egyéni 3.
Strausz Flóra 4.e egyéni 1.
Bakos-Sohajda Dorka 5.b egyéni 3.
Soós Lilien 6.a egyéni 3.
Madocsay Tünde 7.n egyéni 2.
Nagy Zsófia 7.n egyéni 4.

Pontozók: Somogyiné K. Ilona, Danó Dorottya, Szendi Gyuláné, Rostás Mónika, Kiss Mónika, Nógrádiné T. Marietta, Geiger Klára, Orosz Szilvia, Németh Nikolett, Tóth Renáta.

Országos Kajak-Kenu Diákolimpia

Vass Zoltán 7.a C1 U14 1000 m 3. hely
Vass Zoltán 7.a C4 U14 1000 m 3. hely
Szijj Máté 7.n
Haut Tamás 4.n TC4 Gyermek 2000 m 5. hely
Szijj Andor 6.n PC2 U13 2000 m 11. hely

Országos Egyéni Amatőr Sakk Diákolimpia

Ónodi Tamás 3.a

 

10. hely