Aranytoll helyesírási verseny

A május 18-án megrendezett kerületi ARANYTOLL helyesírási versenyen Zelenák Gergő, iskolánk 4.a. osztályos diákja az ezüstös II. helyet szerezte meg.

Felkészítő tanára Butella Erzsébet.

Dévényi Álmos első lett a Zrínyin

A Zrínyi internetes matematika verseny 3. osztályos kategóriájában iskolánk 3.a. osztályos tanulója, Dévényi Álmos az I. helyet szerezte meg.

Képességfejlesztő Matematika Országos Levelezős Verseny

A KÉPESSÉGFEJLESZTŐ MATEMATIKA ORSZÁGOS LEVELEZŐS VERSENYEN SOÓS ANNA 7.B OSZTÁLYOS DIÁKUNK AZ I. HELYEN VÉGZETT!

Istenes versek szavalóverseny

Április 17-én, pénteken rendezték meg a XIII. Magyar Istenes Versek Szavalóversenyt kerületünk felső tagozatos diákjai és gimnazistái számára, a budafoki evangélikus templomban.
Iskolánk diákjai mindig jól szerepelnek ezen a versenyen, így idén is elhoztunk egy III. helyet Kálóczy Gergő 6.a. osztályos tanulónknak köszönhetően. Felkészítő tanára: Puskásné Kustán Klaudia és Szabados Mónika.