2014/2015-ös tanév sportversenyeinek összegzése

 Kerületi sportversenyek 2014-2015:

helyezés I. II. III. IV. V. VI. VÍ.-nál több
alsós 7 8 10 6 11 8 6
felsős 6 4 7 7 5 8 4
összes 13 12 17 13 16 16 10

11 kerületi versenyen vettünk részt: Futafok I-IV. kcs., atlétika őszi és tavaszi I-IV. kcs.,  labdarúgás őszi és tavaszi I-IV. kcs., teremfoci I-II. kcs., játékos sport I-II. kcs., farsangi váltóverseny I –II. kcs., úszás I-IV. kcs., mezei futás I-IV. kcs. aerobic I-IV. kcs.

Budapesti sportversenyek 2014-2015:

helyezés I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. VIII.-nál több
alsós 1 0 1 0 3 4 1 1 6
felsős 0 0 2 0 3 2 1 1 3
összes 1 0 3 0 6 6 2 2 9

8 budapesti versenyen vettünk részt:játékos sport I-II.kcs.csapat, úszás III-IV. kcs.egyéni, sakk I-II. kcs.egyéni  mezei futás II.kcs.lány csapat, kéttusa I-IV. kcs. egyéni és csapat, labdarúgás I. és III. kcs. csapat, atlétika többpróba I-II.kcs. csapat, triatlon III.kcs. egyéni.

I. hely: Korponai Bence 3,e (kéttusa)

III. hely: Juhász Viola 5.a és Gyűrűs Boróka 4.a (kéttusa) ; Kálóczy Gergely 6.a (úszás és triatlon)

Országos sportversenyek 2014-2015:

helyezés I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. X.-nél több
alsós 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
felsős 2 3 0 2 2 1 0 1 0 0 1
összes 2 3 1 2 2 2 0 1 0 0 2

6 országos versenyen vettünk részt: atlétika IV. kcs. egyéni, kajak-kenu II-IV. kcs. egyéni és csapat, sakk egyéni, kéttusa I. kcs. egyéni, squash IV. kcs. egyéni, úszás egyéni.

I. hely: Vass Zoltán 6.a és Mitró Márton 8.n.(kenu)

II. hely: Filyó Borbála 8.a (squash), Szijj Máté 6.n és Szijj Andor 5.n (kenu)

III. hely: Ónodi Emese 4.a (sakk egyéni)

IV. hely: Vida István 8.n (atlétika ) és Szijj Andor 5.n (kenu)

V. hely: Vass Zoltán 6.a és Szijj Máté 6.n (kenu)

VI. hely: Haut Tamás 3.n (kenu) és Kálóczy Gergely 6.a (triatlon)

13. hely: Kálóczy Gergely 6.a (úszás)

29. hely: Korponai Bence 3.e (kéttusa)

"Jó tanuló jó sportoló gádoros" dij

A díjat a „Művelt és egészséges gyermekekért” Alapítvány kuratóriuma alapította azzal a céllal, hogy a kiemelkedő tanulmányi eredményt és egyben az iskola színeiben legalább 3 sportversenyen pontszerző helyezést elérő tanulókat elismerésben részesítse.

A „Jó tanuló jó sportoló gádoros” díjat 2-8. évfolyamos tanulók kaphatják.

Az idei tanévben a következő tanulók kapták ezt a kitüntető címet:

Kálóczy Gergő országos hatodik a triatlon diákolimpián

Kálóczy Gergő 6.a. a budapesti verseny III. helye után az országos megmérettetésen a pontszerző VI. helyet szerezte meg.

Gratulálunk!

Kálóczy Gergely 3. lett a Budapesti Triatlon Diákolimpián

Iskolánk 6.a. osztályos tanulója Kálóczy Gergely a Margitszigeten megrendezett Triatlon Diákolimpia budapesti versenyén a III. helyet szerezte meg.

Gratulálunk!

Budapesti Triatlon Diákolimpia

Kálóczy Gergely 6.a egyéni 3. hely

Országos Atlétika Diákolimpia IV. korcsoport

Vida István 8.n 4. hely

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Vida István helyezett lett az országos atlétikai döntőben

Vida István a 8.n-ből 100 méteres síkfutásban a budapesti versenyen elért 6.helyezése és időeredménye alapján meghívást kapott a Székesfehérváron megrendezett Országos Atlétikai Bajnokságra.Minden előzetes várakozásomat felülmúlva 11.80 mp-es eredménnyel 4. lett a 32 indulóból.

Nagyon büszkék vagyunk rá és szívből gratulálunk Neki!

Kajak-kenu Országos Diákolimpia

A Kajak-kenu Országos Diákolimpián /2015.05.29-31. Sukoró/ Gádoros diákjaink is nagyon szép eredményeket értek el .

  • Vass Zoltán (6.A) PC2 1. hely
  • Mitró Márton /8.n/ C1 U15 200m 8. hely, C4 U15-U16 1000m 1.hely.
  • Szijj Máté /6.n/ PC2 U13 2000m 2. hely.
  • Szijj Máté és Vass Zoltán /6.a/ C4 U14 1000m 5. hely.
  • Szijj Andor /5.n/ PC2 U10-U12 2000m 4. hely és TC4 U10-U12 2000m 2. hely.
  • Haut Tamás /3.n/ TC4 U10-U12 2000m 6. hely.

Gratulálunk!

Kerületi Aerobic Verseny I-IV. korcsoport

Popovic Lea 1.a egyéni 3. hely CSAPAT II. HELY

Szervezők:

Gyollainé B. Magdolna

Szendi Gyuláné

Kenesei Anikó

Hollósi Emma 3.e egyéni 2. hely
Kátai Lívia 2.b egyéni 6. hely
Karnóth Kamilla 4.a egyéni 2. hely
Soós Lilien 5.a egyéni 4. hely
Greksa Daniella 5.n egyéni 3. hely
Ujvári Dorka 5.n egyéni 2. hely
Kőrösi Emese 7.b egyéni 4. hely
Zabláczki Alexandra 8.n egyéni 2. hely

Pontozók: Szendi Gyuláné, Rostás Mónika, Geiger Klára, Kiss Mónika, Orosz Szilvia, Kutiné S. Ilona, Danó Dorottya, Németh Adrienn és Németh Nikolett.

Segítők: Döme Melissza 5.a, Feller Zóra 8.n, Horváth Emily 7.b

A 45-45 perces aerobic versenyt Gyollainé B. Magdolna /alsós/ és Danó Dorottya /felsős/ vezette le.

Budapesti Atlétika Döntő 4. korcsoport

Mitró Márton 8.n 4. korcsoport súlylökés

egyéni 5. hely

Felkészítő

tanár:

Szendi Gyuláné

Vida István 100 méteres síkfutás egyéni 6. hely

Budapesti Atlétika Többpróba Verseny 1-2.korcsoport

Marjai Dóra 3.e  egyéni 11.hely

1. korcsoport

lány csapat:

VII. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Hudák Adrienn 3.n egyéni 16.hely
Csabai Anna 2.a egyéni 43.hely
Döme Nadin  
Benedek-Fazakas Beatrix 2.b egyéni 36.hely
Józsa Emese  
Korponai Bence 3.e egyéni 27.hely 1. korcsoport egyéni indulók
Tölgyesi Zsolt 2.a  
Szaniszló Blanka 3.n egyéni 23.hely

2. korcsoport

lány csapat:

XV. hely

Lunardi Isabel  
Jokán Cintia  
Strausz Flóra 3.e  
Karnóth Kamilla 4.a  
Árvai Laura 4.b  
Vargyas Barna 5.a egyéni 42. hely

2. korcsoport

fiú csapat:

XVIII. hely

Malik Barna 4.a  
Karip Márkó  
Mérges Marcell 4.b  
Strausz István 3.e  
Vleskó Gergely 3.n  

A részletes eredmények megtalálhatók a www.bpdiaksport.hu oldalon.

Kerületi Atlétika Többpróba verseny

Greksa Bence 8.n  

IV. korcsoport

3. helyezés

Felkészítő

tanár:

Szendi

Gyuláné

Hódos Bálint
Vida István
Mészáros Márk
Mitró Márton
Barsi Kolos 7.b
Gál Eszter 8.a  

IV. korcsoport

4. helyezés

Harsányi Gabriella
Filyó Borbála
Szász Emese 8.n
Nagy Réka
Kőrösi Emese 7.b
Tölgyesi Zsolt 2.a  

I. korcsoport

6. helyezés

Felkészítő

tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Ónodi Tamás
Iván Áron
Korponai Bence
Árvai Richárd 2.b
Nováki Márk Bendegúz  
Marjai Dóra 3.e egyéni 3. hely

I. korcsoport

4. helyezés

Hudák Adrienn 3.n  
Döme Nadin 2.a
Csabai Anna
Benedek-Fazakas Beatrix 2.b
Józsa Emese
Juhász Viola 5.a egyéni 1. hely

II. korcsoport

1. helyezés

Szaniszló Blanka 3.n egyéni 2. hely
Lunardi Isabel  
Jokán Cintia
Strausz Flóra 3.e
Karnóth Kamilla 4.a
Veres Kristóf 5.n  

II. korcsoport

6. helyezés

Malik Barna 4.a
Karip Márkó
Mérges Marcell 4.b
Strausz István 3.e
Palotás Levente 3.n
Zimonyi Barna

A versenyeztetésben segítőink voltak: Ari Rita kolléganőnk, Zabláczky Alexandra és Feller Zóra 8.n, Greksa Daniella, Bakonyi Rebeka és Gál Zsófia 5.n, valamint Döme Melissza 5.a osztályos diákjaink.

A III. korcsoport versenyét a rossz időjárás miatt törölték! Felkészítő tanár: Szendi Gyuláné.

Országos Squash Diákolimpia

Filyó Borbála 8.a egyéni II. hely

III. korcsoport

Budapest Telekom Labdarúgó Torna

Vanicsek Márkó 7.b

III. KORCSOPORT

CSAPAT

IX. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Kálóczy Gergely 6.a
Papp Dániel
Pék Bence
Venczel Zsolt
Méhész Ádám
Gönczi László 6.n
Lakatos Levente 5.a
Horváth Péter 4.a
Wolfran Dominik 4.b
Lakatos Csongor 3.e

I. KORCSOPORT

CSAPAT

V. HELY

Gyollainé B.

Magdolna

Korponai Bence
Mongyi Dániel 3.a
Tölgyesi Zsolt 2.a
Iván Áron
Virág Norbert
Árvai Richárd 2.b
Turi Barna 1.n

Országos Kéttusa Diákolimpia

KORPONAI BENCE 3.e egyéni 29. hely I. korcsoport 

felkészítő tanár:

Tégli Dóra

Gyollainé B.Magdolna

Kerületi foci I-IV. korcsoport

Lakatos Gergely 8.a  

IV. KORCSOPORT

CSAPAT

III. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Vida István 8.n  
Hódos Bálint 8.n  
Papp Dániel 6.a A Torna legjobb kapusa
Mészáros Márk 8.n  
Jokán József 8.a  
Harsányi Bence 7.b  
Papp Dániel 6.a  

III. KORCSOPORT

CSAPAT

II. HELY

Pék Bence 6.a  
Gönczi László 6.n  
Lakatos Levente 5.a  
Vanicsek Márkó 7.b  
Venczel Zsolt 6.a  
Méhész Ádám 6.a  
Pék Máté 3.a  
Lakatos Csongor 3.e A Torna Gólkirálya

I.

KORCSOPORT

CSAPAT

I. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Mongyi Dániel 3.a A Torna legjobb kapusa
Ónodi Tamás 2.a  
Tölgyesi Zsolt  
Iván Áron  
Wurm Zalán  
Virág Norbert  
Árvai Richárd 2.b  
Turi Barna 1.n  
Vargyas Barna 5.a  

II.

KORCSOPORT

IV. HELY

Wolfran Dominik 4.b  
Száraz Ákos  
Pilinger Nándor  
Horváth Péter 4.a  
Karip Márkó  
Tar Péter  
Pravetz Márton 3.a  
Pék Máté  

Országos Sakk Diákolimpia Amatőr kategória

Ónodi Emese 4.a egyéni 3. hely

Budapesti Kéttusa Verseny

    GRATULÁLUNK A CSAPAT MINDEN TAGJÁNAK! HAJRÁ GÁDOR!

    11122135 1399195490398897 1723530576 o

 

 
Korponai Bence 3.e egyéni 1. csapat 5. hely

1. korcsoport

Felkészítő

tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

és

Szendi Gyuláné

Nováki M. Bendegúz 2.b  
Tölgyesi Zsolt 2.a    
Csabai Anna 2.a egyéni 6.  
Boros Bendegúz 4.b egyéni 14. csapat 5. hely 2. korcsoport
Fintor Lőrinc 4.b  
Zimonyi Barna 3.n   csapat13. hely
Urbán Kristóf 3.e  
Juhász Viola’2004 5.a egyéni 6. csapat 3. hely
Gyűrűs Boróka 4.a egyéni 13.
Tátos Viola 4.a egyéni 16. csapat 8. hely
Karnóth Kamilla 4.a  
Pigniczki Veronika 3.n   csapat 9. hely
Janik Dorottya’2004 5.a  
Szijj Máté 6.n egyéni 16. csapat 6. hely

3. korcsoport

Kálóczy Gergely 6.a  
Szijj Andor 5.n   csapat 11. hely
Filyó Bonifác 5.n  
Mitró Zsófia 5.n egyéni 15. csapat 5. hely
Szász Mirtill 6.n egyéni 16.
Tölgyesi Csilla 6.n   csapat 8. hely
Hatvani Zsófia 6.n  
Greksa Daniella 5.n   csapat 10. hely
Ujvári Dorka 5.n  

         

 

 

 

 

 

Budapesti Mezei Futóverseny

Juhász Viola’2004 5.a

egyéni 19. hely

II. korcsoport lány csapat

12. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Karnóth Kamilla 4.a

 

Gyűrűs Boróka 4.a

 

Strausz Flóra 3.e

 

Horváth Krisztina 3.e

 

Ebben a korcsoportban összesen 19 csapat indult 100 egyéni indulóval. 

Kerületi Mezei Futóverseny

Árvai Richárd 2.b egyéni 4. hely

I.korcsoport fiú

2. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Tölgyesi Zsolt 2.a egyéni 10. hely
Korponai Bence’2006 3.e
Georgiu Árisz 2.a
Nováki_Márk Bendegúz 2.b
Benedek-Fazakas Beatrix 2.b egyéni 10. hely

I.korcsoport lány

5. hely

Marjai Dóra’2006 3.e
Tatár Dorottya 2.a
Szabó Réka 2.a
Szekszárdi-Olekszik Luca 2.a
Karip Márkó 4.a egyéni 7. hely

II.korcsoport fiú

7. hely

Vleskó Gergely 3.n
Vargyas Barna’2004 5.a
Zimonyi Barna 3.n
Rácz Máté 3.n
Gyűrűs Boróka 4.a egyéni 8. hely

II.korcsoport lány

3. hely

Karnóth Kamilla 4.a egyéni 9. hely
Lunardi Isabel 3.n  
Horváth Krisztina 3.e  
Soós Lilien’2004 5.a  
Lakatos Levente 5.n  

III.korcsoport fiú

4. hely

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Filyó Bonifác 5.n  
Borbély Márk 6.a egyéni 7. hely
Kálóczy Gergő 6.a  
Vass Zoltán 6.a  
Soós Anna 7.b egyéni 5. hely

III.korcsoport lány

4. hely

Greksa Daniella 5.n  
Mitró Zsófia 5.n  
Mile Petra 5.n  
Döme Melissza 5.n  
Greksa Bence 8.n egyéni 7. hely

IV.korcsoport fiú

6. hely

Barsi Kolos 7.b  
Harsányi Bence 7.b  
Mihalovics István 7.b  
Zabláczky Alexandra 8.n egyéni 6. hely

IV.korcsoport lány

4. hely

Kőrösi Emese 7.b egyéni 9. hely
Takács Annamária 7.b  
Kovács Anna 7.b  

Budapesti Sakk Diákolimpia

Ónodi Emese 4.a II. korcsoport

egyéni 6. hely

 

Ónodi Tamás 2.a I. korcsoport

egyéni 12. hely

 

Országos Úszó Diákolimpia "B" kategória

Kálóczy Gergely 6.a III. korcsoport 50 m mellúszás egyéni 13. hely

Testnevelő tanár:

Szendi Gyuláné

Tréfás Farsangi Váltóverseny

Boros Bodza’2007 2.a

CSAPAT VII. HELY -

- KERÜLETI V. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Sturcz-Molnár Balázs 1.n
Turi Barna 1.n
Marjai Dóra’2006 3.e
Georgiu Árisz 2.a
Horváth Krisztina 3.e
Pigniczki Veronika 3.n
Zimonyi Barna 3.n
Hajder Alexandra 4.b
Soós Lilien’2004 5.a
Mérges Marcell 4.b
Rostás Mónika Felnőtt csapattagok  
Gyollainé B. Magdolna
Hegedűs Tamás
Németh Tibor

Budapesti Játékos Sportverseny

Tölgyesi Zsolt

2.a

CSAPAT 6. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Árvai Richárd

2.b

Nováki Márk Bendegúz

Horváth Krisztina

3.e

Marjai Dóra

Strausz Flóra

Korponai Bence

Czakó Eszter

3.n

Hudák Adrienn

Szaniszló Blanka

Haut Tamás

Zimonyi Barna

Tátos Viola

4.a

Karip Márkó

Mérges Marcell

4.b

Soós Lilien (2004)

5.a

Veres Kristóf (2004)

5.n

Budapesti úszóverseny III. és IV. korcsoport "B" kategória

Kálóczy Gergely

6.a

mellúszás

3. hely

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

hátúszás

7. hely

Barsi Kolos

7.b

mellúszás

5. hely

Mikulás Kupa teremfoci II. korcsoport

Pék Máté

3.a

csapat 5. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Mérges Marcell

4.b

Száraz Ákos

Wolfran Dominik

Pilinger Nándor

Veres Kristóf

5.n

Horváth Péter

4.a

Mikulás Kupa Teremlabdarúgó Bajnokság I. korcsoport

Lakatos Csongor

Legjobb góllövő

3. e

CSAPAT I. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Korponai Bence

Legjobb mezőnyjátékos

3. e

Mongyi Dániel

 

3. a

Tölgyesi Zsolt

2. a

Ónodi Tamás

2. a

Árvai Richárd

2. b

Zabláczki Benett

2. b

Kerületi játékos sportverseny

Árvai Richárd

2.b

CSAPAT

II. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Várkonyi István

2.b

Tölgyesi Zsolt

2.a

Marjai Dóra

3.e

Benedek-Fazakas Beatrix

2.b

Döme Nadin

2.a

Zimonyi Barna

3.n

Haut Tamás

3.n

Korponai Bence

3.e

Strausz Flóra

3.e

Horváth Krisztina

3.e

Czakó Eszter

3.n

Mérges Marcell

4.b

Tar Péter

4.a

Karip Márkó

4.a

Hajder Alexandra

4.b

Soós Lilien

5.a

Horváth Krisztina

4.a

Kerületi alsós úszóverseny

 

 

Csabai Anna

2.a

gyorsúszás

3. hely

I. korcsoport

Felkészítő

tanár:

Gyollainé B:

Magdolna

hátúszás

3. hely

Korponai Bence

3.e

gyorsúszás

3. hely

Nováki Márk Bendegúz

2.b

hátúszás

5. hely

Wurm Zalán

2.a

gyorsúszás

6. hely

Tátos Viola

4.a

gyorsúszás

3. hely

II. korcsoport

Fintor Lőrinc

4.b

hátúszás

5. hely

Boros Bendegúz „A”

4.b

mellúszás

5. hely

Zabláczki Dorián

4.b

hátúszás

6. hely

Tátos Viola,

Bocskay Dorottya,

Gyűrűs Boróka,

Méreg Dóra

4.a

4.b

4.a

4.b

gyorsúszó váltó

lány csapat

4. hely

Fintor Lőrinc,

Nagy Norbert,

Zabláczki Dorián,

Mérges Marcell

4.b

gyorsúszó váltó

fiú csapat

6. hely

 

 

 

Kerületi felsős úszóverseny

3. korcsoport

lány

Hatvani Zsófia 6.n

mell

5.

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

gyors

6.

3. korcsoport

fiú

Szijj Máté 6.n

hát

4.

gyors

5.

Kálóczy Gergely 6.a

mell

2.

hát

3.

Szijj Máté 6.n,

Lakatos Levente 5.a, Venczel Zsolt 6.a,

Kálóczy Gergely 6.a

gyorsváltó

3.

4. korcsoport

lány

Nagy Réka 8.n

mell

6.

Venyingi Teodóra 8.n,

Filyó Borbála 8.a,

Tölgyes Petra 7.b,

Nagy Réka 8.n

gyorsváltó

3.

4. korcsoport

fiú „A” kategória

Páva Balázs 8.a

pillangó

1.

hát

1.

4. korcsoport

fiú „B” kategória

Barsi Kolos 7.b

mell

1.

gyors

6.

Mitró Márton 8.n

gyors

1.

Barsi Kolos 7.b,

Dévald Péter 7.b,

Dévald Tamás 7.b

Mitró Márton 8.n

gyorsváltó

1.

Kerületi atlétika felsős

Nagy Zsófia

6.n

III.KORCSOPORT LÁNY

CSAPAT V. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Szász Mirtill

Blau Marija

Marjai Réka

7.b

Döme Melissza

5.a

Jankó Liza

Greksa Daniella

5.n

Mitró Zsófia

Nagy Benedek

7.b

III. KORCSOPORT FIÚ

CSAPAT VI. HELY

Szíjj Máté

6.n

Csehlán Dávid

Borbély Márk

5.a

Virág Erik

Méhész Ádám

Virág Milán

Zabláczky Alexandra

8.n

IV. KORCSOPORT LÁNY

CSAPAT VII. HELY

Szász Emese

Filyó Borbála

8.a

Kőrösi Emese

7.b

Takács Anna

Mitró Márton

8.n

IV. KORCSOPORT FIÚ

CSAPAT IV. HELY

Vida István

Hódos Bálint

Mészáros Márk

Barsi Kolos

7.b

Harsányi Bence

Kerületi atlétika többpróba verseny-alsós

Marjai Dóra

3.e

 

I. KORCSOPORT LÁNY

CSAPAT III. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé Búzás

Magdolna

Józsa Emese

2.b

Hudák Adrienn

3.n

egyéni 2. hely

Csabai Anna

2.a

 

Szabó Réka

Döme Nadin

Korponai Bence

3.e

 

I. KORCSOPORT FIÚ

CSAPAT VI. HELY

Tölgyesi Zsolt

2.a

Iván Áron

Ónodi Tamás

Soós Bence

Árvai Richárd

2.b

Juhász Viola

5.a

egyéni 1. hely

II. KORCSOPORT LÁNY

CSAPAT I. HELY

Karnóth Kamilla

4.a

 

Gyűrűs Boróka

egyéni 2. hely

Jokán Szintia

3.n

 

Strausz Flóra

3.e

Németh Veronika

4.b

Vargyas Barna

5.a

 

II. KORCSOPORT FIÚ

CSAPAT V. HELY

Malik Barnabás

4.a

Karip Márkó

Tar Péter

Mérges Marcell

4.b

Vleskó Gergely

3.n

Futafok 1.-15. helyezés

1. kisérős fiú

8. hely

Varga Levente

1.n

11. hely

Bertalan Ádám

1.n

1. kisérős lány

4. hely

Komondi Laura

1.n

12. hely

Végh Fruzsina

1.n

13. hely

Kovács Nóra

1.n

14. hely

Horváth Lili

1.n

1. bátor lány

5. hely

Papp Emília

1.a

8. hely

Zimonyi Anna

1.n

2. fiú

3. hely

Árvai Richárd

2.b

7. hely

Tölgyesi Zsolt

2.a

2. lány

5. hely

Benedek-Fazakas Beatrix

2.b

9. hely

Hudák Adrienn

3.n

3. fiú

5. hely

Pék Máté

3.a

9.hely

Vleskó Gergely

3.n

3. lány

2. hely

Karnóth Kamilla

4.a

9. hely

Lunardi Isabel

3.n

4. fiú

12. hely

Karip Márkó

4.a

4. lány

1. hely

Juhász Viola

5.a

6. hely

Árvai Laura

4.b

5. fiú

12. hely

Lakatos Levente

5.a

13. hely

Méhész Ádám

5.a

5. lány

14. hely

Mitró Zsófia

5.n

6. fiú

3. hely

Virág Milán

6.a

11. hely

Virág Erik

6.a

13. hely

Borbély Márk

6.a

6. lány

12. hely

Soós Anna

7.b

7. fiú

11. hely

Lakatos Gergely

8.a

12. hely

Konrád Dávid

7.b

8. fiú

6. hely

Hódos Bálint

8.n

7. hely

Mészáros Márk

8.n

8. lány

7. hely

Zabláczki Alexandra

8.n

Felnőtt

4. hely

Puskásné K. Kaudia

tanár

12. hely

Bradácsné P. Magdolna

szülő

Görkori fiú

6. hely

Szabó Szabolcs

5.n

Görkori lány

5. hely

Rimay Alexa

7.b

6. hely

Tölgyesi Csilla

6.n

8. hely

Blau Marija

6.n

Campona váltó alsós:

SZÁZLÁBÚ

5. hely

Juhász Viola-Karnóth Kamilla-Tölgyesi Zsolt-Nagy S. Pál

5.a-4.a-2.a

Campona váltó alsós:

SPORTMANÓK

6. hely

Karip Márkó-Strausz Flóra-Árvai Richárd-Boros Bodza

4.b-3.e-2.b-2.a

Campona váltó felsős:

VÁLTÓLÁZASOK

10. hely

Greksa Bence-Lakatos Gergely-Szász Mirtill-Döme Melissza

8.n-8.a-6.n-5.a

Kerületi foci

Lakatos Gergely

8.a

 

IV. KORCSOPORT:

CSAPAT

I. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Greksa Bence

8.n

Gólkirály

Mitró Márton

 

Hódos Bálint

Mészáros Márk

Vanicsek Márkó

7.b

Harsányi Bence

Papp Dániel

6.a

Legjobb kapus

Horváth Máté

5.n

 

III. KORCSOPORT:

CSAPAT

V. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Méhész Ádám

6.a

Papp Dániel

Venczel Zsolt

Borbély Márk

Mezei Dáriusz

6.n

Csehlán Dávid

Vanicsek Márkó

7.b

Veres Kristóf

5.n

 

II. KORCSOPORT:

CSAPAT

III. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Vargyas Barna

5.a

Vass Ádám

Pék Máté

3.a

Korponai Bence

3.e

Horváth Péter

4.a

Hóbor Benedek

Futafok 1-6. hely

 

1. futam kisérős lány

4. hely

Komondi Laura

1.n

1. futam bátor lány

5. hely

Papp Emília

1.a

2. futam lány

5. hely

Benedek-Fazakas Beatrix

2.b

2. futam fiú

3. hely

Árvai Richárd

2.b

3. futam lány

2. hely

Karnóth Kamilla

4.a

3. futam fiú

5. hely

Pék Máté

3.a

4. futam lány

1. hely

Juhász Viola

5.a

4. futam lány

6. hely

Árvai Laura

4.b

6. futam fiú

3. hely

Virág Milán

6.a

8. futam fiú

6. hely

Hódos Bálint

8.n

Görkori lány

5. hely

Rimay Alexa

7.b

Görkori fiú

6. hely

Szabó Szabolcs

5.n

Felnőtt

4. hely

Puskásné K. Klaudia

Gádor

9. futam

3. hely

Kormos Panni

Gádor

Campona váltó: Százlábú

5. hely

Juhász Viola - Karnóth Kamilla - Tölgyesi Zsolt -Nagy S. Pál

5.a – 4.a – 2.a

Campona váltó: Sportmanók

6. hely

Karip Márkó – Strausz Flóra – Árvai Richárd – Boros Bodza

4.a – 3.e – 2.b – 2.a