NyelvÉsz Országos anyanyelvi tanulmányi verseny budapesti döntő



Kovács Márton

Felkészítő tanár:

Szabóné Máté Éva

2.N

1. hely

Németh Borbála

Felkészítő tanár: Nagy Lászlóné

4.N

4. hely

Szaniszló Blanka

Felkészítő tanár: Szabóné Máté Éva

2.N 5. hely

Kerületi Kazinczy Szépkiejtési Verseny

A 2014.02.12-én megrendezésre kerülő versenyen iskolánk 4.a. osztályos tanulója, Janik Dorottya az ezüstösen fénylő II. helyet szerezte meg.

Felkészítő tanára: Mártonné Dudás Andrea

Gratulálunk!

Környezetvédelmi verseny

csapat tagjai

évfolyan

helyezés

felkészítő tanár

verseny szervezője

Csente Dorottya

Hatvani Zsófia

Kovács Fanni

Nagy Zsófia

5.n

4

Perge Éva

Hegedűs Tamás

Filyó Borbála

Marchhart Júlia

Zabláczki Alexandra

7.a és

7.n

3

Dömös Vera

Bolyai matematika csapatverseny

Csapattagok

csapat neve

évfolyam

helyezés

felkészítő tanár

Blau Marija

Hatvani Zsófia

Hegedűs Bence

Szijj Máté

Számológépek

5.n

68

Hegedűs Tamás

Barsi Kolos

Ocztos Olivér

Rimay Alexandra

Tölgyes Petra

Diszkógörények

6.b

72

Tamás Angéla

Békeffy Zsolt

Feller Zóra

Marchhart Júlia

Lakatos Gergő

Négyzetgyökerek

7.a és

7.n

4

Hegedűs Tamás és

Tevan Zsolt

Filyó Borbála

Gál Eszter

Nagy Réka

Zabláczki Alexandra

Falafel Falók

7.a és

7.n

25

Hegedűs Tamás és

Tevan Zsolt

Budavári Kata

Gyűrűs Boldizsár

Mezei Boldizsár

Monostori Anna

AZOKK

8.a és

8.b

9

Hegedűs Tamás és Tamás Angéla

Bai Márton

Freyer Virág

Princz Botond

Ujvári Hanna

Semmit nem tudunk

8.a

21

Hegedűs Tamás

Gönczi Csaba

Mészáros Lilla

Sohan Dávid

Szili Bettina

IRIMI TENKAN

8.a

29

Hegedűs Tamás

Apáczai Csere János Gimnázium felvételi versenye

 

Gyűrűs Boldizsár

8.B

1. hely

Kerületi Romhányi verseny

 

Romhányi Réka

Felkészítő tanár: Szabados Mónika

8.A

3. hely

Kerületi vers- és prózamondó verseny

 

Gyűrűs Boldizsár


Felkészítő tanár: Szabados Mónika

8.B

vers

1. hely

Bakonyi Emese

Felkészítő tanár: Szabados Mónika

6.B

vers

3.hely

Kálóczy Gergely

Felkészítő tanár: Puskásné Kustán Klaudia

5.A

próza

1. hely

Fővárosi német versmondó verseny

 

Nagy Zsófia

5.N

Különdíj

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

 

Szaniszló Blanka  I. hely
Kovács Márton  III. hely
Marczell Botond  III. hely

Felkészítő tanáruk: Szabóné Máté Éva

2.N

csapatban

1. hely

 devenyi

Dévényi Álmos 15.hely

Felkészítő tanár: Nagy Ágnes

 

2.A

 

Felkészítő tanáruk: Szabóné Máté Éva

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

 

Gyűrűs Boldizsár

8.B

6. hely

Bolyai Komplex Természettudományi Verseny

 

Gyűrűs Boldizsár
Máttyássy Dániel
Mezei Boldizsár
Kovács Bence

8.B

2. hely

Fővárosi szavalóverseny

 

Gyűrűs Boldizsár

Felkészítő tanár: Szabados Mónika

8.B

1. hely

Kerületi alsós vers- és prózamondó verseny

 

Szabó Zita

Felkészítő tanára: Mártonné Dudás Andrea

4.A

vers

2. hely

Kálóczy Zita

Felkészítő tanára: Butella Erzsébet

3.A

 

próza

 

2. hely

 

Kerületi fizikaverseny

 

Gyűrűs Boldizsár

Felkészítő tanár: Tevan Zsolt

8.B

1. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő – 70 indulóval

 kovacs

Kovács Márton

Felkészítő tanár: Szabóné Máté Éva

2.N

4. hely

 marczell

 

Marczell Botond

Felkészítő tanár: Szabóné Máté Éva

2.N

27. hely

 szaniszlo

Szaniszló Blanka

Felkészítő tanár: Szabóné Máté Éva

 

 2.N

34. hely 

A három tanuló a megyei forduló alapjána 2. osztályosok között CSAPATBAN országos I. helyezést ért el.

oklevel

Kerületi JÁTSSZUNK MATEMATIKÁT! feladatlapos verseny

 devenyi

Dévényi Álmos

Felkészítő tanár: Nagy Ágnes

2.A

2. hely

Aranytoll kerületi helyesírási verseny

 

Németh Bori

Felkészítő tanár: Nagy Lászlóné

4.N

2. hely

Kerületi fizika csapatverseny

 

Budai Benjámin

Marchhart Júlia

Felkészítő tanár: Tevan Zsolt

7.A

4. hely

Kerületi informatika verseny

Komplex és szövegszerkesztő kategória:

Monostori Anna

8.B

3. hely

Felkészítő tanár:

Puskás Zoltán

Gyűrűs Boldizsár

8.B

3. hely

Sohan Dávid

8.A

5. hely

Simonyi Zsigmond kerületi helyesírási verseny

Csente Dorottya

5.N

2. hely

Felkészítő tanár:

Puskásné Kustán Klaudia