Kerületi aerobic verseny

SZÜLETÉSI ÉV

NÉV

OSZTÁLY

HELYEZÉS

egyéni

HELYEZÉS

csapat

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

2006

Csabai Anna

1.a

2.

III.

Gyollainé B.

Magdolna

2005

Németh Veronika

3.b

2.

2004

Soós Lilien

4.a

3.

2003

Újvári Dorka

4.n

1.

2002

Nagy Zsófia

5.n

3.

2001

Marjai Réka

6.b

3.

2000

Asztalos Noémi

6.b

4.

1999

Barsi Csenge

8.a

3.

A pontozó bizottság tagjai voltak: Szendi Gyuláné, Kiss Mónika, Orosz Szilvia, Kenesei Anikó, Váradi Fruzsina, Nagy Lászlóné, Rostás Mónika, G.Hideg Edit, Almási-Gál Beatrix, I’so Jolán, Rostás Mónika, Kuti Ilona.

Az alsós korosztály versenyét Gyollainé B. Magdolna, a felsős korosztályét Kuti Ilona vezette le.

Telekom Budapest Labdarúgó Torna

Lakatos Csongor

2.e

C csoportban körmérkőzésben 2. hely;

 

D csoport győztesétől

egyenes kiesés

 

csapat 6. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Pék Máté

2.a

Korponai Bence

2.e

Bajzáth Balázs

2.e

Tölgyesi Zsolt

1.a

László Márton

2.a

Mongyi Dániel

2.a

A felkészülő csapat tagja volt Szaniszló Blanka /2.n /is, de betegség miatt nem tudott részt venni a versenyen.

Budapesti Atlétika Többpróba Verseny I. korcsoport

Marjai Dóra

2.e

egyéni 16. hely

CSAPAT IV. HELY

Felkészítő tanár:

Gyollainé B.

Magdolna

Starusz Flóra

2.e

egyéni 17. hely

Baranyai Eszter

2.e

egyéni 18. hely

Szaniszló Blanka

2.n

egyéni 20. hely

Hudák Adrienn

2.n

 

Pigniczki Veronika

2.n

 

Lakatos Csongor

2.e

egyéni 39. hely

CSAPAT X. HELY

Korponai Bence

2.e

 

Vleskó Gergely

2.n

 

Zimonyi Barna

2.n

 

Strausz István

2.e

 

Iván Áron

1.a

 

Kerületi foci bajnokság

Lakatos Csongor

2.e

Gólkirály

I. korcsoport

CSAPAT I. HELY

Felkészítő tanár:

 

 

Gyollainé B.

Magdolna

Bajzáth Balázs

2.e

 

Korponai Bence

2.e

Strausz István

2.e

Szaniszló Blanka

2.n

Szemes Dániel

2.n

Pravetz Márton

2.a

Tölgyesi Zsolt

1.a

Vargyas Barna

4.a

 

II. korcsoport

CSAPAT VI. HELY

Horváth Benedek

4.a

Lakatos Levente

4.a

Wurm Kornél

4.n

Benedek Zoltán

4.n

Szemes Balázs

4.n

Horváth Péter

3.a

Tar Péter

3.a

Mérges Marcell

3.b

Góman János

3.a

Lakatos Gergely

7.a

 

IV. korcsoport

CSAPAT II. HELY

Szendi Gyuláné

Vida István

7.n

Mészáros Márk

7.n

Greksa Bence

7.n

Nagy Dávid

8.a

Sztasák Sámuel

8.a

Gönczi Csaba

8.a

Máttyássy Dániel

8.b

Papp Dániel

5.a

Legjobb kapus

III. korcsoport

CSAPAT V. HELY

Méhész Ádám

5.a

 

Wenczel Zsolt

5.a

Gönczi László

5.n

Harsányi Bence

6.b

Mihalovics Balázs

6.b

Mérges Máté

6.b

Horváth László

6.b

Jankó Ádám

6.b

Konrád Dávid

6.b

Kinder+SPORT Budapest régió

Hudák Adrienn

2.n

CSAPAT

II. hely

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Pontgyűjtés:

Kenesei Anikó

Szaniszló Blanka

2.n

Strausz Flóra

2.e

Strausz István

2.e

Vleskó Gergely

2.n

Korponai Bence

2.e

Gyűrűs Boróka

3.a

Árvai Laura

3.b

Mérges Marcell

3.b

Tar Péter

3.a

Hunics Balázs

3.b

Szabó Zita

4.a

Fleck Júlia

4.a

Lakatos Levente

4.a

Szemes Balázs

4.n

Kerületi mezei futóverseny

Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanár:

Karnóth Kamilla

3.a

egyéni 3. hely

I. korcsoport

lány csapat

V. hely

Butella Erzsébet

Mártonné D. Andrea

Tégli Dóra

Nógrádiné T. Marietta

Gyollainé B.

Magdolna

Lunardi Isabel

2.n

 

Hudák Adrienn

2.n

 

Benedek-Fazakas Beatrix

1.b

 

Szekszárdi-Olekszik Luca

1.a

 

Vári Diána

4.a

egyéni 1. hely

II. korcsoport

lány csapat

I. hely

Vári Anna

4.a

egyéni 5. hely

Gyűrűs Boróka

3.a

egyéni 8. hely

Jankó Liza

4.a

egyéni 9. hely

Fleck Júlia

4.a

egyéni 10. hely

Greksa Daniella

4.n

 

Tölgyesi Zsolt

1.a

egyéni 10. hely

I. korcsoport

fiú csapat

V. hely

Árvai Richárd

1.b

 

Malik Barnabás

3.a

 

Lakatos Csongor

2.e

 

Korponai Bence

2.e

 

Lakatos Levente

4.a

egyéni 7. hely

II. korcsoport

fiú csapat

VI. hely

Karip Márkó

3.a

 

Karnóth Benedek

4.a

 

Újfalvi Ádám

3.a

 

Tölgyes Kristóf

4.n

 

Körösi Emese

6.b

egyéni 6. hely

III. korcsoport

lány csapat

VI. hely

Szendi Gyuláné

Takács Annamária

6.b

 

Marjai Réka

6.b

 

Soós Annamária

6.b

 

Filyó Borbála

7.a

 

Barsi Kolos

6.b

egyéni 4. hely

III. korcsoport

fiú csapat

IV. hely

Vanicsek Márkó

6.b

 

Lakatos Gergely

7.a

 

Michalovics István

6.b

 

Kovács Balázs

5.a

 

Harsányi Bence

6.b

 

Barsi Csenge

8.a

 

IV. korcsoport

lány csapat

V. hely

Szili Bettina

8.a

 

Mészáros Lilla

8.a

 

Freyer Virág

8.a

 

Zabláczki Alexandra

7.n

 

Nagy Dávid

8.a

egyéni 9. hely

IV. korcsoport

Kerületi felsős grundbirkózó verseny

Gönczi László

5.n

egyéni 2. hely

CSAPAT

II. HELY

Felkészítő tanár:

Szendi Gyuláné

Szijj Máté

5.n

 

Kiss Máté

7.a

egyéni 3. hely

Róka Károly

8.b

egyéni 1. hely

Konrád Dávid

6.b

 

Kőhalmi Krisztián

7.a

 

Mezei Boldizsár

8.b

 

Gyűrűs Boldizsár

8.b

egyéni 1. hely

György Roland

8.b

 

Mitró Márton

7.n

egyéni 1. hely

Kerületi farsangi váltóverseny

Árvai Richárd

1.b

CSAPAT

V. helyezés

Felkészítő tanár:

Gyollainé B. Magdolna

Csabai Anna

1.a

Tölgyesi Zsolt

Hudák Adrienn

2.n

Szemes Dániel

Marjai Dóra

2.e

Árvai Laura

3.b

Mérges Marcell

Szemes Balázs

4.n

Mile Petra

Papp Mátyás

Soós Lilien

4.a

Vári Anna

Szemes Mónika

Felnőtt

csapattagok

 

Bónyané Szebegyinszki Janka

Gyollainé B. Magdolna

Hegedűs Tamás

Szabó Gergő

Soós Péter

Kerületi kötélugró verseny

Név

Születési

év

Osztály

Helyezés

egyéni

Helyezés

csapat

Felkészítő tanár:

Benedek-Fazekas Beatrix

2006

1.b

5.

csapat V. hely

Gyollainé B.

Magdolna

 

 

 

és

Bocskay Zsófia

1.a

 

Baranyai Eszter

2005

2.e

 

Starusz Flóra

 

Soós Kata

2004

3.b

 

Pachner Leonóra

 

Szabó Zita

2003

4.a

3.

Vári Diána

 

Csente Dorottya

2002

5.n

1.

Nagy Zsófia

 

Barsi Kolos

2001

6.b

 

Szendi Gyuláné

Takács Annamária

 

Asztalos Noémi

2000

6.b

 

Tősér Viktória

7.a

 

Barsi Csenge

1999

8.a

5.

Szili Bettina

 

Kerületi alsós grundbirkózó verseny

 

Tölgyes Kristóf

4.n

24 kg

egyéni 1. hely 

CSAPAT:

4. HELY

Felkészítő

tanár:

Szendi Gyuláné

Malik Barna

3.a

28 kg

 

Mérges Marcell

3.b

28 kg

 

Horváth Máté

4.n

28 kg

egyéni 1. hely

Zabláczky Dorián

3.b

28 kg

 

Döme Melissza

4.a

28 kg

egyéni 1. hely

Filyó Bonifác

4.n

31 kg

egyéni 1. hely

Száraz Ákos

3.b

34 kg

 

Karnóth Benedek

4.a

34 kg

 

Lakatos Levente

4.a

37 kg

egyéni 1. hely

Horváth Benedek

4.a

38 kg

 

Kerületi úszóverseny I-II. korcsoport

Vári Diána

4.a

gyorsúszás

3. hely

Vári Diána,

Vári Anna,

Jankó Liza,

Tölgyesi Csilla

4.a

4.a

4.a

5.n

4x50 méteres lány gyorsváltó

3. hely

Serleg Áron

4.n

hátúszás

5. hely

Csabai Anna

1.a

hátúszás

5. hely

gyorsúszás

6. hely

Pignicki Veronika

2.n

mellúszás

6. hely

Korponai Bence

2.e

gyorsúszás

6. hely

Lakatos Levente,

Szemes Balázs,

Vígvári Tamás,

Boros Bendegúz

4.a

4.n

4.n

3.b

4x50 méteres fiú gyorsváltó

6. hely

Kerületi úszóverseny III-IV. korcsoport

kategória

korcsoport

név

osztály

úszásnem

helyezés

A

IV.

Páva Balázs

7.a

gyors

I.

pillangó

I.

Vancza Dániel

7.n

gyors

II.

hát

II.

B

III.

Barsi Kolos

6.b

gyors

I.

mell

I.

Szijj Máté

5.n

hát

V.

Hatvani Zsófia

5.n

mell

VI.

Barsi Kolos, Jankó Ádám,

Venczel Zsolt,

Szijj Máté

6.b

6.b

5.a

5.n

4x50 m fiú

gyorsváltó

IV.

Hatvani Zsófia,

Rimay Alexa,

Nagy Zsófia,

Filyó Borbála

5.n

6.b

5.n

7.a

4x50 m lány

gyorsváltó

V.

IV.

Szili Bettina

8.a

gyors

II.

hát

VI.

Venyingi Teodóra

7.n

gyors

V.

Mitró Márton

7.n

gyors

III.

Barsi Csenge

8.a

mell

VI.

Gyűrűs Boldizsár

8.b

mell

IV.

Horváth Virág,

Nagy Réka,

Venyingi Teodóra,

Szili Bettina

8.b

7.n

7.n

8.a

4x50 m lány

gyorsváltó

II.

Mitró Márton,

Gyűrűs Boldizsár,

Szabó Levente,

Sztasák Samu

7.n

8.b

8.b

8.a

4x50 m fiú

gyorsváltó

I.

Futafok 1.-15.hely

Kategória

Név

Osztály

Helyezés

1. kísérős fiú

Soós Bence

1.a

6. hely

 

Szűts Barnabás

1.a

8. hely

 

Virág Norbert

1.a

15. hely

1. kisérős lány

Boros Noémi

1.b

8. hely

1. bátor fiú

Tölgyesi Zsolt

1.a

4. hely

Árvai Richárd

1.b

6. hely

 

Korponai Bence

2.e

12. hely

1. bátor lány

Hudák Adrienn

2.n

9. hely

 

Benedek-Fazekas Beatrix

1.b

10. hely

2. fiú

Malik Barnabás

3.a

10. hely

 

Újfalvi Ádám

3.a

12. hely

2. lány

Karnóth Kamilla

3.a

3. hely

 

Lunardi Isabel

2.n

7. hely

3. fiú

Karip Márkó

3.a

15. hely

3. lány

Gyűrűs Boróka

3.a

3. hely

4. lány

Vári Diána

4.a

1. hely

Vári Anna

4.a

5. hely

Fleck Júlianna

4.a

6. hely

 

Greksa Daniella

4.n

13. hely

4. fiú

Lakatos Levente

4.a

5. hely

 

Karnóth Benedek

4.a

12. hely

5. fiú

Virág Erik

5.a

15. hely

6. lány

Kőrösi Emese

6.b

6. hely

7. lány

Zabláczki Alexandra

7.n

14. hely

8. fiú

 

Nagy Dávid

8.a

4. hely

Gyűrűs Boldizsár

8.b

6. hely

8. lány

Szili Bettina

8.a

13. hely

Campona váltó alsós

„Százlábú”

Vári Diána

Veres Kristóf Vleskó Gergely Marjai Dóra

4.a

4.n

2.n

2.e

5. hely

 

„Fürgegyík”

Lakatos Levente Gyűrűs Boróka Vleskó Vendel Hudák Adrienn

4.a

3.a

2.a

2.n

10. hely

Campona váltó felsős

„Nyulak”

Gönczi Csaba

Harsányi Gabriella

Lakatos Gergő

Soós Anna

8.a

7.a

7.a

 6.b

8. hely

 

 

 

Görkorcsolya lány

Barsi Csenge

8.a

1. hely

Görkorcsolya fiú

Barsi Kolos

6.b

11. hely

Görkorcsolya női

Barsiné Makay Judit

felnőtt

2. hely

Futafok 2013

Kategória

Név

Osztály

Helyezés

1. kísérős fiú

Soós Bence

1.a

6. hely

1. bátor fiú

Tölgyesi Zsolt

1.a

4. hely

Árvai Richárd

1.b

6. hely

2. lány

Karnóth Kamilla

3.a

3. hely

3. lány

Gyűrűs Boróka

3.a

3. hely

4. lány

Vári Diána

4.a

1. hely

Vári Anna

4.a

5. hely

Fleck Júlianna

4.a

6. hely

4. fiú

Lakatos Levente

4.a

5. hely

6. lány

Kőrösi Emese

6.b

6. hely

8. fiú

Nagy Dávid

8.a

4. hely

Gyűrűs Boldizsár

8.b

6. hely

Campona váltó alsós

Vári Diána, Veres Kristóf, Vleskó Gergely, Marjai Dóra

4.a, 4.n, 2.n, 2.e

5. hely

Görkorcsolya lány

Barsi Csenge

8.a

1. hely

Görkorcsolya női

Barsiné Makay Judit

felnőtt

2. hely