Eredményeink 2006/2007. II. félév

Budapesti matematikaverseny

Papp Márk

7.a

3. helyezett

Felkészítõ tanár: Felényiné T. Angéla

Kutrovácz Gábor

8.a

10. helyezett

Felkészítõ tanár: Hegyi Béláné

Kerületi rajzpályázat

Tóth Laura

3.n

2. helyezett

Felkészítõ tanár: Szabóné Máté Éva

 Környezetvédelem kerületi verseny

Szamosi Luca

Tordai Márton

Németh Adrienn

Zenka Zsófia

6.A

6.A

6.N

5.B

1. helyezett

Felkészítõ tanár: Békyné Csabai Éva

 
Kerületi atlétikai többpróba 

Ngakosso Dave Stevi

8.a

1. helyezett

Felkészítõ tanár: Szendi Gyuláné

7-8. osztályos fiúcsapat

  • Trautmann Róbert
  • Kõrösi Bertalan
  • Ngakosso Dave Stevi
  • Kutrovácz Gábor
  • Horváth Márk
  • Dankos Zsolt

 

3. helyezett

Felkészítõ tanár: Szendi Gyuláné

7-8. osztályos lánycsapat

  • Markovics Dorina
  • Pados Mónika
  • Csuta Dominika
  • Fenyõ Boglárka
  • Pottondi Viktória

 

3. helyezett

Felkészítõ tanár: Szendi Gyuláné

Haász Hanna

6.a

2. helyezett

 Felkészítõ tanár: Szendi Gyuláné

Dankos Zsolt

6.n

3. helyezett

 Felkészítõ tanár: Szendi Gyuláné

5-6. osztályos fiúcsapat

  • Dankos Zsolt
  • Poósz Márton
  • Szijj Norbert
  • Magyar Endre
  • Sólyomfi Tamás
  • Venyingi Dániel

 

4. helyezett

 Felkészítõ tanár: Szendi Gyuláné

5-6. lánycsapat

  • Haász Hanna
  • Szamosi Luca
  • Bakos Frida
  • Haba Barbara
  • Deli Kinga
  • Rózsa Boglárka

 

3. helyezett

 Felkészítõ tanár: Szendi Gyuláné

I. korcsoport lánycsapat

  • Haraszti Fanni 1.a
  • Hubay Lilla 3.n
  • Vida Tímea 2.a
  • Nagy Emese 2.a
  • Hizsnyik Dóra 1.a
  • Ulrich Réka 2.a

 

3. helyezett

Felkészítõ tanár: Gyollainé B. Magdolna

I. korcsoport fiúcsapat

  • Németh András 2.a
  • Poósz Ádám 3.n
  • Merucza Norber 2.a
  • Mauchner Márk 2.a
  • Papp Szilveszter 3.a
  • Nagy Dávid 1.a

 

4. helyezett

Felkészítõ tanár: Gyollainé B. Magdolna

II. korcsoport lánycsapat

  • Fenyõ Barbara 5.a
  • Mercz Dorottya 5.a
  • Tillinger Tímea 5.a
  • Dubány Annamária 5.a
  • Ujkéri Anna 4.n
  • Szûcs Laura 3.n

 

2018. november 12., hétfő 07:45
B-hét
2018. november 12., hétfő 16:00
Fogadóestek
2018. november 13., kedd 08:00
Étkezés befizetése
2018. november 13., kedd 16:00
Fogadóestek
2018. november 14., szerda 16:00
Fogadóestek
2018. november 15., csütörtök 16:00
Fogadóestek
2018. november 17., szombat 10:00
Suli-Vár
2018. november 19., hétfő 07:45
A-hét
2018. november 21., szerda 17:00
Iskolalátogatási lehetőség

Elektronikus napló

mozanaplo

tehetsegpont

hatartalanul