Kerületi aerobic verseny

Öt csapat részvételével került megrendezésre a XII. kerületi Aerobik versenyünk. A „Follow the Leader!”, azaz a „Kövesd a vezetőt!” versenyen egy 45 perces aerobik mozgásprogramon vettek részt a gyerekek. A pontozók a mozgástanulási képességet és a kivitelezést értékelték. Szépvölgyi Fanni (3n) aranyérmet, Wohner Klaudia (3n) és Gárdonyi Nóra (4a) ezüstérmet, Bödör Emma (2a) és Tatai Lili (8b) pedig bronzérmet nyertek egyéniben. Papp Emília (5a), Kovács Réka (8b) a 4. és Kósa Panna (5a) az 5. helyet szerezte meg. Összesített csapatversenyben a Kossuth és Rózsakert Iskola mögött III. helyen végeztünk. Gratulálunk minden versenyzőnknek!

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv