Fővárosi és országos angol nyelvi verseny

Május 11-én szombaton délelőtt öt órán keresztül zajlott a küzdelem a főváros legjobb, 6-8. évfolyamos angolul tanuló diákjai között a Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Budapesti Általános Iskolák Angol Nyelvi Vetélkedőjén, népszerű nevén a „Benchmark-on”. Budafokot a kerületi versenyen legjobb teljesítményt elért diákok képviselték három fős csapatot alkotva, így iskolánkból a 6.b-s Sándor Barna képviselte két kempelenes társával. A fiúk végül az előkelő 2. helyet szerezték meg.

A napokban kaptuk kézhez az értesítést Barnabásnak a FOX International Competition (nemzetközi angol nyelvi verseny) országos fordulóján elért helyezéséről is: „Bunnies” (5-6. osztályos korcsoport) kategóriában a 9. helyen végzett 370 induló között.

Mindkét kiváló eredményéhez gratulálunk!

Felkészítő tanár: Leskó Gabriella

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv