Kerületi atlétika versenyek

A kerületi Atlétika Többpróba verseny nyitó napján a IV. korcsoportosok (2004-2005-ös születésűek) kezdtek. Mindkét csapatunk tisztességesen helytállt, és a fiú csapat csak egy kicsivel maradt le a dobogóról… Negyedik helyezett lány csapatunk tagjai voltak: Szegő Anna és Bakos-Sohajda Dorka (8.b); Kober Réka (8.a); Lunardi Isabel, Varga Elina és Varga Boglárka (7.b). Szintén 4. helyezett fiú csapatunk tagjai voltak: Zabláczki Dorián (8.b); Karip Márkó és Újfalvi Ádám (8.a); Strausz István és Pravetz Márton (7.a). Segítők voltak Horváth Krisztina és Hodosi Renáta 8.a osztályos diákjaink.
Felkészítő tanárok: Szendi Gyuláné és Kákonyi Vivien.

III. korcsoportos (2006-2007-es születésű) diákjaink nagy izgalommal vágtak neki a kerületi atlétika versenynek. Lelkesen igyekeztek a legjobb eredményeiket túlszárnyalni. Szép eredménnyel a lány csapat az 5. helyezést, míg a fiú csapat a 4. helyezést érte el. Korponai Bence minden számban kimagasló teljesítményével egyéniben a 2. helyet szerezte meg. Gratulálunk!  A lány csapat tagjai voltak: Korponai Kíra 5.a. Korponai Sztella 5.a. Papp Emília 5.a. Szekszárdi-Olekszik Lili 5. n. Benesóczky Blanka 5. n. Körmendi Sz. Panna 5.n. A fiú csapat tagjai voltak: Korponai Bence 7.a. Tatai Miklós 6.a. Tölgyesi Zsolt 6. a. Zabláczki Benett 6.b. Szalay Csaba 5.a. Pongrácz Gábor 6.b. Segítők voltak: Vida Dorottya, Baracska Barbara és Papp Flóra 7.b osztályos diákjaink. Felkészítő tanárok: Szendi Gyuláné és Kákonyi Vivien. Gratulálunk!

A  verseny 3. napján a II. korcsoportosok (2008-2009-es születésűek) kerültek sorra. Mongyi Máté, Balázs Gergő, Debreceni Márk és Kaján Ádám 4.a; Hódi Máté, Kiss Lőrinc és Ujkéri Bálint 4.n osztályosokból álló fiú csapatunk ezüstérmet szerzett! Hódi Máté (4.n) minden számban kimagasló teljesítményével egyéniben az 1. helyet szerezte meg. Mongyi Máté (4.a) pedig szintén nagyszerű teljesítménnyel az egyéni2. helyet szerezte meg. A lányok szép versenyzéssel a pontszerző 6. helyen végeztek. A csapat tagjai voltak: Gárdonyi Nóra, Ritter Vivien, Kalapos Szonja, Nyári Zsófia 4.a; Bakos-Müller Noémi 3.a és Pálinkás Luca 5.a osztályos diákjaink. Segítőink voltak Árvai Richárd és Kovács Menyhért 6.a osztályos tanulóink. Felkészítő tanár: Gyollainé Búzás Magdolna.

A  verseny 4. napján az I. korcsoportosok (2010 és későbbi születésűek) kerültek sorra. Nagyon izgultunk az időjárás miatt, de szerencsére nem esett az eső. A kisfiúk bronzérmet szereztek! A csapat tagjai voltak: Hubják Gergely 1.n; Loksay Bálint és Jankó András 3.a; Zakariás Andor 2.n; Pintér Dávid, Tátos Vilmos, Csordás Kornél és Töttős Barnabás 2.a osztályos tanulóink. Papp Leila 3.a; Szombathelyi Bori és Komondi Dóra 3.n; Mihai Virág, Hepp Annamária, Veres Márta és Maruzs Szilvia 2.a osztályosok alkotta lány csapatunk is derekasan helytállt, a pontszerző 5. helyen végeztek. Segítőink voltak: Ujkéri Eszter, Kovács Réka és Tatai Lili 8.b osztályos diákjaink.
Felkészítő tanár: Gyollainé Búzás Magdolna. Köszönjük Szendi Éva néninek is a segítségét a kísérésben és a versenyeztetésben.

További képek találhatók iskolánk közösségi oldalán.

 

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv