Jól szerepeltek színjátszósaink a költészet napi pályázaton

A Petőfi Irodalmi Múzeum és a Magyar Napló pályázatot hirdetett a költészet napja alkalmából. Az év versei 2018 című kötet versei közül kellett elszavalni egyet, majd a youtube-ra feltölteni az erről készült kisfilmet. Felsős színjátszóink egy péntek éjszaka az iskolában aludtak, és két kisfilmet készítettek. Az Itt sok a csend már című versről készült filmjükkel a 2. helyet szerezték meg a pályázaton. A filmben szereplő tanulók: Ujkéri Eszter, Szunyogh Kamilla, Tatai Lili, Sohan Dóra, Vida Dorka, Ujkéri Bence, Pongrácz Gábor, Popovic Lea, Vida Bori, Keri Alexa, Józsa Emese, Fintor Saci. A másik kisfilmben Korponai Kira, Korponai Sztella, Korponai Zoé, Kósa Panna és Papp Emi szavalnak. A filmeket egybeszerkesztette régi gádoros diákunk, Zöldi Bianka.

Gratulálunk!

A videók megtekinthetők az alábbi hivatkozásokon:

 

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv