Mezei futóverseny

Március 27-én Csepelen rendezték meg a Budapesti Mezei Futóversenyt. Iskolánk 4 csapattal és 3 egyéni indulóval képviseltette magát. Diákjaink nagyszerűen helytálltak a sportiskolákkal és profi atlétákkal tűzdelt mezőnyben. Legjobb egyéni eredményt elérő diákjaink:Tatár Dorka (6a) 15. hely; Debreceni Márk (4a) 22. hely és Korponai Bence (7a) 31. hely. A részletes csapat eredmények még nem kerültek feltöltésre a BDSZ honlapján.

II. korcsoport: Kósa Panna (5a), Kalapos Szonja, Gárdonyi Nóra, Czakó E. Borbála, Ritter Vivien, Börcsök Ivett (4a) és Vén Villő (3n). Debreceni Márk, Mongyi Máté, Balázs Gergő (4a); Egerszegi-Laborcz Zsombor és Hódi Máté (4n).

III. korcsoport: Tatár Dorka és Tölgyesi Zsolt (6a); Korponai Bence (7a); Árvai Richárd és Zabláczki Benett,(6b); Joó-Wolf Ákos (5a).

IV. korcsoport: Haut Tamás és Rácz Máté (7b); Zabláczki Dorián és Késmárki Tamás (8b).

Felkészítő tanárok: Gyollainé B. Magdolna (II. korcsoport), Szendi Gyuláné és Kákonyi Vivien (III.-IV. korcsoport).

Köszönjük a szülők segítségét a gyerekek autóval való szállításában!

Gratulálunk minden résztvevő diákunknak!

További képek

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv