Akkreditált Kiváló Tehetségpont lettünk

aktNagy örömünkre iskolánk elnyerte az akkreditált kiváló tehetségpont címet!

" Örömmel tájékoztatjuk Önt, hogy a Gádor Általános Iskola tehetségpont a 2018/19 évi akkreditációs folyamatban való részvétele eredményeként helyi (intézményi/települési) hatókörű, Akkreditált kiváló tehetségpont címet nyerte el!

Gratulálunk a szép sikerhez!

Az akkreditációban közreműködött szakértők a következő szöveges értékelést készítették a folyamat során szerzett online és/vagy személyes tapasztalataik alapján: Az akkreditáció szöveges értékelése: A XXII. kerület tehetségsegítésének egyik központja, mindig nyitott az újra. „Magyarország örökös ökoiskolája”, most kapcsolódik be az „Életrevaló - 7 szokás program” – ba. A humán erőforrás adott, dokumentumokkal igazolt. A tehetségsegítők a vezető támogatásával jó kapcsolatrendszerben, jó munkamegosztásban végzik tevékenységüket, képzésük folyamatos. Külön tehetségfejlesztő órák működnek (alsó: 2 óra, felső 1 óra) külön pedagógussal. A komplexitásra törekvő programok közül „jó gyakorlat”-nak ajánljuk a „Tehetségműhely”, a „Miénk a ház” programokat, amelyeket kutató tanár és drámapedagógus gondoz. Fontos feladatnak tekintik az azonosítást, a pszichológusok segítségével is végzik, de részt vesznek a Matehetsz online azonosításában is."

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv