Aranyéremmel tértünk haza a Mikulás Kupáról

A Mikulás Kupa Teremfoci Bajnokságon aranyérmet szereztek legifjabb focistáink! A 2010-2011-es születésű csapatunk nagyszerűen küzdött, mind a 3 meccset megnyertük. Büszkék vagyunk Rájuk: Hubják Gergely 1.n; Nagy László 2.a; Csabai Botond, Jámbor András, Major Zsombor és Zakariás Andor 2.n; Nagy László 2.a és Loksay Bálint 3.a osztályos diákjainkra. Major Zsombor 9 góllal elnyerte a "Gólkirály" címet! Csabai Botond remekül védett a kapunkban. Szép összjáték alakult ki a mezőnyjátékban is. Valamint végül, de nem utolsósorban, köszönjük a Szülők drukkolását és segítségét a gyerekek autóval való szállításában! GRATULÁLUNK!

Fényképek

A 2008-2009-es születésű focistáink nagy küzdelemben, igazi csapatmunkával bronzérmet szereztek! A csapat tagjai voltak: Greksa Máté 2.n; Zakariás Egon, Balázs Gergő és Mongyi Máté 4.a; Hódi Máté és Egerszegi-Laborcz Zsombor 4.n; Szerencsi Pál 3.a és Markos Csanád 5.n osztályos diákjaink. A "legjobb kapus" díjat Hódi Máté kapta!

Fényképek