Felsős kerületi úszóverseny

Remekül szerepeltek felsős diákjaink is a kerületi Úszó Diákolimpián! Gyorsúszásban Tatai Miklós (6a) 4., Pári-Szabó Koppány (8b) 4., Póka Máté (8a) 2., Tatár Dorottya (6a) 6., Kóber Réka (8a) 4. és Szabó Zsófia (8a) 3. helyezést értek el. Hátúszásban Szász Konor (7b) 6. és Pári-Szabó Koppány (8b) 4. lett. III. korcsoportos fiú gyorsváltónk ezüstérmet szerzett: Tatai Miklós és Szűts Barnabás (6a), Németh Huba (5n) és Korponai Bence (7a). IV. korcsoportos fiú gyorsváltónk pedig a 4. helyen végzett: Póka Máté és Svastits Attila (8a), Szász Konor (7b) és Pári-Szabó Koppány (8b). A csapat tagjai voltak még: Végh Fruzsina (5n), Korponai Sztella( 5a) és Kovács Menyhért (6b). GRATULÁLUNK MINDEN CSAPATTAGUNKNAK!

További képek

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv