Karácsonyi ajándékgyűjtések a Gádorban

Iskolánk idén is több ajándékgyűjtő kezdeményezéshez kapcsolódik. December 4-ig tart a Szent László Társulat határon túli magyar iskolák, óvodák és árvaházak részére szóló gyűjtése. Ide jó állapotú játékokat, társasokat, magyar nyelvű gyermek könyveket és tartós édességet, élelmiszert várnak.

A Baptista Szeretetszolgálat cipős doboz akciója is meghirdetésre kerül. Ide egy "cipősdoboznyi" játékot várunk, amit becsomagolt, de nyitható cipős dobozba helyezzenek(külön csomagolva a doboz tetejét és az alját), jelezve a tetején, hogy hány éves fiúnak vagy lánynak szánták az ajándékot. A gyűjtés december 17-ig tart.

A kezdeményezésekbe természetesen nem kötelező bekapcsolódni, viszont aki megteszi, azt kérjük, hogy ne koszos, selejtezésre szánt játékokat tegyen bele a csomagba, hanem új, vagy újszerű dolgokat!!!

December 10-i héten pedig a gádoros rászoruló családoknak gyűjtünk tartós élelmiszert az aulába kihelyezett kosárba.

KÉSZÜLJÜNK EGYÜTT AZ ÜNNEPEKRE!