Kerületi úszó diákolimpia

Nagyon szép eredmények születtek a kerületi Úszó Diákolimpián a 2008 és későbbi születésűek versenyében! Gyorsúszásban Pálinkás Luca (5a) 1.,Tavali Marcell (4n) 2. és Vass Anita (2a) 6. lett. Mellúszásban Pálinkás Luca (5a) 1.,Tátos Vilmos (2a) 2., Gál-Werl Patrik (5a) 2. és Korponai Zoé (5a) 6. helyezést ért el. A hátúszóknál Gál-Werl Patrik (5a) 1., Tavali Marcell (4n) 4. és Fintor Sarolt (5n) 5. lett. A 4X50 méteres gyorsváltóban a lányváltónk 2. helyezést ért el: Szekszárdi-Olekszik Lili és Fintor Sarolt (5n), Börcsök Ivett (4a) és Pálinkás Luca (5a). A fiúváltónk nagy küzdelemben a 4. helyet szerezte meg: Gál-Werl Patrik (5a), Hódi Máté (4n), Varga Kende (4a) és Tavali Marcell (4n). Többi versenyzőnkre is büszkék vagyunk: Sauerwein Zoltán (2a); Végh Ádám, Farkasházi Kornél, Skerlecz Andor és Pajter Dávid (2n); Szombathelyi Bori és Hellinger Anna (3n), Labodics Bori (3a), Erődi-Gaál Zoltán (4n).

GRATULÁLUNK MINDEN CSAPATTAGUNKNAK! HAJRÁ GÁDOR!

Fényképalbum

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv