Őszi fogadóest

Kedves Szülők!

Az alábbi táblázaton láthatják a november 12-15-ig esedékes fogadóest részletes időbeosztását. A pedagógusokhoz feliratkozni az iskola aulájában elhelyezett íveken lehet. Várjuk Önöket!

 

NÉV NAP ÓRA TEREM
Maróthy Miklósné november 12. hétfő 16.00-18.00 igazgatói
Perge Éva november 13. kedd 16.00-18.00 igazgatói
Békyné Csabai Éva november 12. hétfő 16.00-18.00 igazgatói
Kákonyi Vivien november 15. csütörtök 16.30-18.30 6.
Butella Erzsébet november 13. kedd 16.00-18.00 25.
Csizmaziáné Dömös Vera november 13. kedd 16.00-18.00 fejlesztő
Dr. Bukniczné Hajzer Katalin november 12. hétfő 16.30-18.30 23.
Dr. Németh Tibor november 16. 16.00-18.00 A8.
Gyollainé Búzás Magdolna november 12. hétfő 17.15-19.15 könyvtár
Czikura Erika november 13. kedd 17.00-18.00 22.
Horváthné Pilinger Zsuzsa november 13. kedd 16.00-18.00 14.
Bónyané Szebegyinszki Janka november 14. szerda 16.30-19.30 11.
Mészáros Ákosné Zsuzsa néni november 14. szerda 16.30-19.30 11.
Kiss Mónika

november 12. hétfő

november 13. kedd

16.00-17.00

16.00-17.00

4.
Kormos Erika  november 14. szerda 16.00-18.00 16.
Kozma Edit november 14. szerda 17.00-18.00 16.
Leskó Gabriella november 12. hétfő 16.00-18.00 I.emelet aula
Sorosinszki József november 13. kedd 17.00-19.00 25.
Mártonné Dudás Andrea november 12. hétfő 16.00-19.00 24.
Csizmadi Kinga november 12. hétfő 16.00-19.00 24.
Mindler Istvánné november 13. kedd 16.30-18.30 könyvtár
Halmos Judit november 14. szerda 17.00-19.00 26.
Nagy Lászlóné november 12. hétfő 15.00-19.00 23.
Nógrádiné Tokai Marietta november 12. hétfő 16.30-18.30 15.
Buzás Rita november 12. hétfő 17.00-18.30 15.
Papp Balázsné Baka Márta november 15. csütörtök 16.00-18.00 5.
Perge Éva november 13. kedd 16.00-18.00 igazgatói
Puskásné Kustán Klaudia november 12. hétfő 16.00-18.00 6.
Puskás Zoltán november 12. hétfő 16.00-18.00 infoterem
Rostás Mónika november 13. kedd 16.00-18.00 2.
Szabados Mónika november 15. csütörtök 17.00-19.00 könyvtár
Szabóné Máté Éva november 13. kedd 16.00-18.00 21.
Földvári Erzsébet november 12. hétfő 16.00-18.00 A8.
Szendi Gyuláné november 13. kedd 16.00-18.00 1.
Kántor Lászlóné november 15. csütörtök 16.00-18.00 A8.
Tevan Zsolt  november 12. hétfő 17.00-19.00 12.
Tégli Dóra november 13. kedd 16.00-18.00 22.
Váczi Éva november 12. hétfő 16.00-18.30 26.
Galajda János november 12. hétfő 16.00-18.00 14.

Horváth Anikó

iskolapszichológus

november 14. szerda 16.00-18.00 tanári kisszoba

Mi mindannyian ide járunk

  • 07
  • 12
  • 14
  • 05
  • 15
  • 10
  • 06
  • 01
  • 08
  • 13
  • 02
  • 03
  • 16
  • 04
  • 11
  • 09
  • 17

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv