Bolyai Matematika Csapatverseny

bolyai10.24-én tartották a Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulójának eredményhirdetését, ahol a XI. és a XXII. kerületi csapatok versenyeztek.

Iskolánk legjobb helyezését a negyedik évfolyamosok versenyében a 4.n. osztály "Villám 4-es" csapata hozta el,akiket meg is hívtak az ünnepélyes eredményhirdetésre.

A IV. helyet megszerző csapat tagjai: Bárány Domonkos, Georgiu Artemisz, Hubják Nóra, Puskás Péter. Felkészítő tanár: Váczi Éva. Gratulálunk!

Más csapataink is szépen szerepeltek.A harmadikosok versenyében 89 indulóból a 11. helyen végzett a 3.a. és 3.n. osztály vegyes csapata,az "Észbontók".

A csapat tagjai:Bárány Kristóf 3.n., Komjáthy Karina 3.n., Szerencsi Pál 3.a., Vén Villő 3.n. Felkészítő tanárok: Szabóné Máté Éva és Tégli Dóra

Egy másik negyedikes csapatunk is szépen helyt állt, hiszen a 100 induló csapatból a 24. helyet szerezték meg.

A "Számmenők" csapat tagjai: Gárdonyi Nóra 4.a., Kovács Martin 4.n., Maruzs Zoltán 4.a., Medgyesi Imola 4.n. Felkészítő tanárok: Butella Erzsébet és Váczi Éva

Felsőseink közül az ötödik évfolyamon született még nagyon szép eredmény. Az 5.a. osztály "Szuper Négyes" csapata 123 indulóból a 21. helyen végzett.

A csapat tagjai: Faragó Márk, Gál-Werl Patrik, Lunardi Márk, Serfőző Zsombor. Felkészítő tanár: Tevan Zsolt

Minden diákunknak és tanárunknak gratulálunk!

Mi mindannyian ide járunk