Kerületi foci III. korcsoport

foci1Október 15-én került megrendezésre a kerületi foci bajnokság. A Gádor III. korcsoportos focistái először a Rózsakerti Iskolával mérték össze tudásukat. Az első meccset végig uralták a mieink, és szép számban lőtték a gólokat. Eredmény: 7:3 A második mérkőzésen a Kossuth Iskolával nagyon szoros, izgalmas, játék alakult ki, ahol a Gádor nagy küzdés árán és Mongyi Dani gyönyörű védéseinek köszönhetően, 3:2- es győzelmet harcolt ki, ezzel megszerezve az aranyérmet! Legjobb kapusnak járó díjat Mongyi Dániel vihette haza. A csapat tagjai voltak: Joó- Wolf Ákos (5a); Kalapos Titusz és Iván Áron (6a); Kiss Botond, Újkéri Bence és Árvai Richárd (6b); Korponai Bence és Mongyi Dániel (7a). Gratulálunk! Hajrá Gádor!

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv