Őszi túra a Mátrában

Október 14-én, vasárnap reggel iskolánk 8 osztályából 29 tanuló indult útnak, hogy szembenézzen Magyarország legmagasabb hegységével az ősszel mindig csodálatos színekben pompázó Mátrával.

Busszal utaztunk Mátrafüred-Sástóig, innen indultunk Lajosháza és a Szalakja-ház érintésével a Galyatetőre. Kicsik és nagyok is ügyesen megbirkóztak a 15 kilométeres, helyenként komoly emelkedőket tartogató útvonallal és fáradtan, de büszkén érkeztek meg a 960 méteren található kilátóhoz. Az ezer színben pompázó erdőkben tett látogatásról sok jó kép készült, melyekből a legjobbakat megosztottuk a fényképalbumunkban. Mindenkinek gratulálunk!

Támogatónk

bakoslogo

Köszönjük a Bakos Faipari Egyéni Cégnek, hogy segített iskolapadjainkat felújítani és könyvtárpolcainkat elkészíteni.

kobold 004

szelektiv