Rajzban (is) az élen

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság égisze alatt az Országos Tűzmegelőzési Bizottság országos alkotói pályázatot hirdetett. A pályázat célja, hogy az iskolások a kreatív alkotásokon keresztül mutassák be a tűzoltók izgalmas és egyben veszélyes világát.

Hétszáz fővárosi versenyző közül, huszonötöt hívtak be az ünnepélyes díjátadóra és abból négy gádoros volt. A 6-10 évesek versenyén "plakát" kategóriában Benesóczky Blanka 4.n. osztályos tanuló a III. helyet szerezte meg. A 11-14 évesek versenyében "plakát" kategóriában I. helyen végzett Szunyogh Kamilla a 7.b. osztályból és a II. helyet is a Gádor hozta el,Tatai Lili , szintén 7.b. osztályos diákunk jóvoltából.

"Szabadkézi rajz" kategóriában Wang Jingbo / Stone 7.a is a dobogó legfelső fokán végzett.

Két első helyezettünk munkája az országos versenyre is továbbjutott.

Felkészítő tanáruk Csepregi-Kertész Angelika.

Az eredményhirdetésnél köszönjük a szülői segítséget! (Benesóczky Blanka nem tudott részt venni a díjátadón, ezért hiányzik a képekről).

Gratulálunk !