Bolyai anyanyelvi csapatverseny

A november 10-én megrendezésre került körzeti forduló ( I., XI., XII., XXII. kerületek) ünnepélyes eredményhirdetésére 21.-én került sor, ahová Nagy Erika néni 4.n osztályos Meseőrzők csapatát hívták meg az iskolánkból. A Dévényi Márton, Gebora Zsófia, Szaniszló Ágnes, Zimonyi Anna összetételű csapat 124 induló közül a IV. helyet szerezte meg! Gratulálunk!

Más csapataink is szépen teljesítettek ezen az anyanyelvi versenyen :

3.évfolyam

112 indulóból 20. helyen végzett Váczi Éva néni 3.n. osztályos "Nyelvőrzők" csapata. A csapat tagjai: Bárány Domokos, Hódi Máté, Kovács Martin, Puskás Péter
32.helyen, az indulók első harmadában végzett a vegyes felállású "Könyvmolyok" 3a-3.n-es csapat. Tagjai: Gárdonyi Nóra és Scheidler Dániel 3.a.,Hubják Nóra és Soós Dóra 3.n. A csapatot Váczi Éva készítette fel.

4.évfolyam
Legjobb eredményeink ezen az évfolyamon születtek, hiszen a már említett 4. helyezett csapat mellett még ketten bejutottak az első tízbe.

8.helyen végzett Nagy Erika néni másik csapata, a "Szókincsásók" Janisovszky Vanda , Kovács Nóra, Szerencsi Ida és Turi Barna szereplésével.

Dudás Andrea néni 4.a. osztályos Villám Négyese pedig a 9. helyet hozta el iskolánknak. A csapat tagjai: Gaál-Werl Patrik, Gáspár Kitti, Nagy Anna, Vida Borbála.

5.évfolyam
135 induló közül 33 helyen végzett az "Ördöngős négyes" az 5. a.-ból. Dia néni csapatát Boros Bodza, Csabai Anna, Szekszárdi-Olekszik Luca és Tatár Dorottya alkotta.

7. évfolyam
66 induló közül a 16. helyet szerezte meg a 7.a. osztályos "Okos/k/odunk" csapat. Tagjai: Hodosi Renáta, Svastits Attila, Tar Péter, Zelenák Gergő. Felkészítő tanár Puskásné Kustán Klaudia.

8.évfolyam
Szabados Mónika néni 8.n. osztályosai 67 versenyző közül a 24. helyen végeztek. A "Zokabokni" nevű csapat tagjai: Bor Janka, Gál Zsófia, Rácz Panna, Szijj Andor. Többi csapatunk a mezőny második felében végzett, nekik is köszönjük a munkájukat.

Diákoknak, felkészítő tanároknak, szülőknek egyaránt gratulálunk!

P ápr. 26 @09:00 - 05:00PM
Gádor Trail