Német projekt verseny

A Kempelen gimnáziumban rendezték meg a német projekt versenyt felsős évfolyamok számára, melynek témája idén TIROL volt. A gyerekek tablóval készültek és rengeteg információt kellett összegyűjteniük,olvasniuk Ausztriáról,mivel az egyik feladat egy osztrák honismereti tétel volt. A helyszínen -tiroli előadásukon kívül - még Salzburgról is fel kellett készülniük 1-1 táblagép segítségével és a helyszínen is kellett tablót készíteniük. 
Ezen a komplex versenyen iskolánk 6.b. és 8.n. osztályos csapata indult és mind a két csapat a dobogó III. fokán végzett.

6.b. osztályos csapat tagjai:
Szunyogh Kamilla , Mérges Marcell, Tatár Márton és Tátos Viola 6.a.
8.n. osztályos csapattagok:
Csente Dorottya, Kovács Fanni, Madocsay Tünde, Nagy Zsófia

Felkészítő tanár: Rostás Mónika
Gratulálunk!