Bolyai anyanyelvi verseny a felsőben

Kicsit megkésve, de természetesen felsős csapataink teljesítményére is büszkék vagyunk, hiszen a mezőny létszámához képest, sokan szép eredményeket értek el:

A 6.a. osztály "Okos(k)odunk" csapata 100 induló közül a 13. helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Hodosi Renáta, Karnóth Kamilla, Tar Péter, Zelenák Gergő
Felkészítő tanár: Puskásné Kustán Klaudia

69 induló csapat közül a 16. helyen végzett a 8.n. osztályos "Csikóhalak" csapata. A csapat tagjai: Csente Dorottya, Nagy Zsófia, Tölgyesi Csilla Felkészítő tanár: Puskásné Kustán Klaudia.

A 8.a.-8.n. osztályos vegyes csapat a "Kockás cicák" 69-ből 20.helyen, míg a 7.n. osztályos "Írástudók" 63 versenyző csapatból a 24. helyet szerezték meg.
Kockás csigák: Madocsai Tünde 8.n., Szentiványi Dóra 8.n., Barbarics Anna 8.a. Felkészítő tanár: Puskásné Kustán Klaudia

Írástudók: Bor Janka, Gál Zsófia, Egres Bence, Papp Mátyás Felkészítő tanár: Szabados Mónika

Gratulálunk!

TOVÁBBI KÉPEK