Területi győztes a Gádor

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi fordulóján az I.,XI.,XII. és XXII. kerület iskolái mérik össze tudásukat. A november 11-én megrendezett verseny eredményhirdetésére 11.21-én, hétfőn került sor. Iskolánk 3. és 4. évfolyamon csodálatos eredményeket ért el.

Harmadikosaink közül Dudás Andrea néni "Villám négyes" csapata maximális pontszámmal, 105 induló közül elhozta az első helyet és jutott az országos döntőbe!

A 3.a. osztályos csapat tagjai:Gál-Werl Patrik, Gáspár Kitti, Nagy Anna, Vida Borbála,

Felkészítő tanár: Mártonné Dudás Andrea

Nagy Lászlóné Erika néni pedig azzal büszkélkedhet, hogy három csapata is az élmezőnyben végzett.

VI. helyen végzett és ezzel részt vett az ünnepélyes díjátadón, a "Szókincsásók" 3.n. osztályos négyese.

A csapat tagjai: Janisovszky Vanda, Kovács Nóra, Szerencsi Ida, Turi Barna

VII. helyen szintén Erika néni "Toldalékos lányai" végeztek.

A csapat tagjai: Hóbor Barbara,Körmendy-Szomoru Panna,Szaniszló Ágnes, Szekszárdi-Olekszik Lili

XI.helyen is 3.n osztályosok végeztek.

Szókeresők: Benesóvszky Blanka,Dévényi Márton,Gebora Zsófia,Zimonyi Anna

Negyedik évfolyamon Metti néni 4.b. osztályos "Nyelv-ész" csapata 113 csapat közül a 13. helyen végzett.

A csapat tagjai: Benedek-Fazakas Beatrix,Kátai Lívia,Makkai Fanni, Nováki Bendegúz

Felkészítő tanár: Nógrádiné Tokai Marietta

Kormos Erika néni csapatai pedig a 22. és a 28. hellyel a mezőny első harmadában végeztek.

KÉPEK A CSAPATOKRÓL

Gratulálunk minden diáknak, tanítónak, szülőnek!