Bolyai matematika csapatverseny

A területi verseny fordulójának ünnepélyes eredményhirdetésére  október 26-án került sor, ahová két csapatunkat is meghívták.
Örömmel jelentjük, hogy Nagy Lászlóné Erika néni "2*2 néha öt" 3.n. osztályos csapata az I. helyen végzett 106 induló csapat közül, így ők jutottak tovább az országos versenyre ! A csapat tagjai: Dévényi Márton, Janisovszky Vanda, Szerencsi Ida, Turi Barna

Az ötödik évfolyamosok versenyén pedig Gyalog Eszter tanárnő 5.n.osztályos diákjai, az "Észbontók" csapata szerezte meg az V. helyet 116 csapat közül. A csapat tagjai: Makai Botond, Manolovits Nándi, Marczell Botond, Vleskó Gergely.

Ebben a kategóriában a Kempelen gimnázium csapata lett a győztes, mindannyian volt gádoros diákok, Szabóné Máté Éva volt tanítványai, az Észbontok egykori osztálytársai. Rájuk is büszkék vagyunk!
Más csapataink is szépen szerepeltek, sokan a mezőny első harmadában végeztek.
Gratulálunk diákoknak, szülőknek és felkészítő tanároknak egyaránt.